BK Havl. Brod - oficiální internetové stránky
Město Havlíčkův Brod
Město Havlíčkův Brod - partner mládežnického hokeje
VIDEO: Přibylovi se zápas líbil, Kuchta chválil své parťáky z útoku Kolín vysokému tempu Bruslařů nestačil a odvezl si vysokou porážku Permanentky jsou v prodeji! Pořiďte si nově Věrnostní kartu klubu Aktuální info z kádru: Klub se loučí se Sidorovem, otazník visí nad...
 
 
 
čeps Rebel e-fromin Město Havlíčkův Brod Chládek a Tintěra AVE
 
 
Tabulka MUZ JUN SD MD

Tabulka nebyla nalezena.

Tabulka nebyla nalezena.

Tabulka nebyla nalezena.

     
příp.Havl. BrodKolín
pátek 26.8., 18:00
Žďár n. Sáz.
Havl. Brod

úterý 30.8., 18:00
Havl. Brod
Pelhřimov

čtvrtek 1.9., 18:00
Kolín
Havl. Brod

Statistiky budou k dispozici po prvním odehraném kole.

Kam až dojdou hokejisté Havlíčkova Brodu v příští sezoně?
 
 
 
11%
 
 
 
79%
 
 
 
5%
 
 
 
5%
 
 
 
0%
 
 
19 hlasů
 
Krátké zprávy
Pozor, s Letci už ve 3!

(st 10.8.) Starší dorostenci se dnes měli střetnout v přátelském utkání s pražskými Letňany na ledě Kotliny v 17:15, ale začátek utkání se posunul už na 15:00!

 
Časy začátků utkání

(út 19.7.) U soutěžních utkání druholigového A-mužstva Havlíčkova Brodu byly doplněny časy začátků utkání. Co se týče začátků domácích utkání Bruslařů, ty zůstávají stejné. Ve středu se bude hrát v Kotlině od 18:00 a v sobotu od 17:00.

 
Nové tváře v A-týmu

(út 17.5.) Do přípravy A-mužstva už zasáhlo nebo má v nejbližší době zasáhnout několik nových tváří. Jejich přehled najdete na obrázku ZDE.

 
Sestřih s Táborem

(po 7.3.) Na web byl do reportáže k utkání přidán sestřih sobotního 2. zápasu čtvrtfinálové série s Táborem, který doma Bruslaři rozstříleli přesvědčivě 8:1.

 
Fotogalerie z Třince

(ne 6.3.) Na web byla přidána fotogalerie z tripu staršího dorostu do Třince, kde mladí Bruslaři prohráli úvodní dvě utkání osmifinále play-off 3:4 po prodloužení a 1:3.

 
Autobusem do Tábora

(po 29.2.) Sdružení Rebel Hearts pořádá autobusový výjezd do Tábora! Pojeďte kluky ve čtvrtfinále podpořit i vy! Odjezd je ve čtvrtek 3. 3. v 16:00 od zimního stadionu, cena je 160 Kč. Autobus vyjede, když se přihlásí alespoň 30 lidí. Hlaste se na telefonních číslech 605 526 130 (p. Sochor) či 736 455 085 (p. Opršal). Případně můžete využít také e-mail info@rebelhearts.cz. Těšíme se na vás!

 
Sestřih s Vrchlabím

(po 15.2.) Na web byl přidán sestřih sobotního zápasu s Vrchlabím, jemuž Bruslaři doma podlehli těsně 2:3.

 
Přidal na čtvrtfinále

(ne 14.2.) Minulý týden na Kobře nedohrál Patrik Přidal. Stěžoval si na bolesti v ramenu. V jihlavské nemocnici mu po rentgenové prohlídce diagnostikovali naštípnutou kost. Trenéři BK společně s našim doktorem Martinem Pertlem ale zařídili Patrikovi magnetickou rezonanci a tam se původní diagnóza vyvrátila. Křídelník z elitní formace má nyní zajištěn plný servis a je o něj výborně postaráno. Díky dobré péči by se mohl vrátit na led v horizontu dvaceti dní, čili by v případě postupu z předkola stihl čtvrtfinále.

 
Foto Kladno x s. dorost

(po 8.2.) Na web byla přidána fotogalerie ze zápasu staršího dorostu na Kladně, kde mladí Bruslaři vyhráli 4:3.

 
Sestřih áčka s Táborem

(po 1.2.) Do reportáže byl přidán sestřih ze sobotního zápasu s Táborem, který doma Bruslaři zdolali 5:2.

 
 
 
 
Panel sponzorů

Klub       A-tým       Zápasy       Mládež       Multimédia       Historie       Partneři       Archiv