BK Havl. Brod - Reportáž ze zápasu: Havl. Brod - Chotěboř 2:3 - Ani druhý zápas B-týmu nevyšel. Doma těsně podlehl Chotěboři
Ani druhý zápas B-týmu nevyšel. Doma těsně podlehl Chotěboři

11.9.2017 | Ladislav Vácha

B-tým Havlíčkova Brodu odehrál svůj druhý přípravný zápas, v němž doma přivítal v derby Vysočiny nedalekou Chotěboř. Bruslaři začali dobře a už v 5. minutě šli do vedení zásluhou Daniela Homoly, ale těsně před první sirénou vyrovnal Tomáš Nguyen. V závěru prostřední části opět vrátil domácím nejtěsnější náskok svou druhou trefou Daniel Homola, jenže svěřenci trenéra Petra Adama se potom nevyvarovali chyb, soupeř v 55. minutě vyrovnal a hned při dalším střídání dokonal obrat na konečných 2:3.

přát., neděle 10.9.2017
BK Havlíčkův Brod - HC Chotěboř
HC Chotěboř
2:3
(1:1, 1:0, 0:2)
Branky a nahrávky: 5. Homola (Cejpek), 39. Homola (J. Jelínek) – 20. Nguyen (Vlček), 55. Křesťan (Mendl), 55. Eis (Svoboda). Rozhodčí: Vít Stehlík – Adam Dvořák, Petr Křivohlavý. Vyloučení: 4:5, navíc Patrik Mašek (CHT) OT 10 min. [NESP]. Bez využití. V oslabení: 0:0. Diváci: 150. Střely na branku: 38:32. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 2:1, 2:3.

BK Havlíčkův Brod: Folvarský (Adam) – Pecen, Bušek, Rubner, Bancíř, Lachman, Kříž, L. Motl – J. Jelínek, Abbrent, M. Polák, M. Přibyl, Hynek, L. Vala, Piskač, J. Přibyl, Fixa, Cejpek "C", Homola

HC Chotěboř: Pešek (od 30. Hamarič) – Klofáč, Mendl, Veselý, Musílek, Krejčí, J. Ludvík, Meloun – Havel, Křesťan, Petr Mašek – Svoboda, Eis, Patrik Mašek – Nguyen, Hlídek, Vlček – D. Činčila

Ohlasy trenérů

Petr Adam (BK Havlíčkův Brod): První třetina z naší strany nebyla dobrá. Chtěli jsme hrát aktivní hru a rychle napadat, což se nám moc nedařilo. Dostali jsme se sice do vedení, ale půl minuty před koncem třetiny jsme zbytečně ztratili puk ve středním pásmu a hosté toho využili. Druhá třetina byla již lepší, zlepšili jsme pohyb a vytvořili jsme si šance, jen je škoda, že jsme z nich proměnili pouze jednu. Ve třetí třetině, šest minut před koncem zápasu, jsme nepokryli volně stojícího hráče před bránou a hosté srovnali. Hned v následném střídání jsme opět vyrobili hrubku ve středním pásmu, která skončila gólem. Těchto chyb se musíme v dalších zápasech vyvarovat.