BK Havl. Brod - Reportáž ze zápasu: Č. Budějovice B - Havl. Brod 3:4 - Je to tam!!! Mladší dorost porazil Motor B a postoupil do extraligy!
Je to tam!!! Mladší dorost porazil Motor B a postoupil do extraligy!

7.3.2017 | Ladislav Vácha

Sen se stal skutečností! Mladší dorostenci dnes vyhráli za tři body na ledě Českých Budějovic B těsně 4:3 a po sestupu z minulé sezony se okamžitě vrátili na extraligovou scénu!!! Mladí Bruslaři sice vedli zásluhou Michala Kerbera, ale Jihočeši do přestávky vyrovnali a v prostřední části dokonali dvěma brankami velký obrat. Havlíčkobrodská družina však předvedla ve třetí periodě heroický finiš! Marek Kopic se postaral o kontaktní gól, Patrik Vacík v 55. minutě vyrovnal a zlatou trefou vzápětí rozhodl o postupu mladých Bruslařů do extraligy starší žák Filip Dymák, pro nějž to byl shodou okolností první přesný zásah v této věkové kategorii! Celému týmu patří obrovský dík a velká gratulace!!!

B10, úterý 7.3.2017
ČEZ Motor České Budějovice B
ČEZ Motor České Budějovice B - BK Havlíčkův Brod
3:4
(1:1, 2:0, 0:3)
Branky a nahrávky: 18. Hrubec (Hanák), 27. A. Ryba (Adam Dvořák), 28. Hanák (Masopust) – 12. Kerber (Trupl), 49. Kopic, 55. P. Vacík, 56. Dymák. Rozhodčí: Filip Svoboda – Daniel Dudáček, Petr Němec. Vyloučení: 4:2. Bez využití. V oslabení: 0:0. Průběh utkání: 0:1, 3:1, 3:4.

ČEZ Motor České Budějovice B: Korytář (Kadlec) – Adam Dvořák I, Dekret, Cibuzar, K. Ryba, Pojar "A" – Pouzar, Hrubec "C", Anderle, Kouba, Hanák, Masopust, Nevšímal, Kantor, Březina, A. Ryba, Kašpar

BK Havlíčkův Brod: Juřicová (28. Král) – Adam Dvořák "A", Horáček, D. Vacík "C", Brdičko, Matula, Trupl, Kerber – P. Vacík, Kopic, Klofáč, Dudek, Rybáček, Rauš, Fiala, Košťál, Pártl, Kulhánek "A", Dymák