BK Havl. Brod - Archiv - Archiv článků

Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V únoru 2015 byly zveřejněny tyto aktuality:

27.2.Vrácení vstupnéhoVšem, kteří měli dopředu zakoupenou vstupenku na sobotní domácí duel s Mostem, vrátí klub peníze. Přihlásit se o ně může každý majitel takové vstupenky v úterý v Kotlině na sekretariátu od 14 do 16 hodin.
25.2.Na Prostějov s PlatilemDo sestavy Rebelů se vrací Jan Platil, který byl po incidentu se sudím Hrubým vyhozen z klubu. Nyní se do zadních řad Havlíčkova Brodu vrací, aby v zápase o všechno pomohl svému týmu udržet se v první lize! „Já si myslím, že ta jeho zarputilost může ostatní kluky vyburcovat. Uražený nebyl, věděl, že udělal chybu. Všechno jsme probrali a rozumně se domluvili,“ prozradil v rozhovoru pro iDnes.cz trenér Jeřábek.
15.2.Semrád propuštěn domůSkvělá zpráva! Dvaadvacetiletý obránce Tomáš Semrád, který opustil při včerejším duelu proti Prostějovu Kotlinu na nosítkách s otřesem mozku, už byl propuštěn z nemocnice do domácího léčení.
14.2.Semrád s otřesem mozkuJsou chvíle, kdy jde sportovní zápolení zcela stranou... K jedné takové došlo i dnes v Kotlině, když ve 14. minutě po nešťastné srážce s Jaroslavem Moučkou narazil brodský obránce Tomáš Semrád hlavou do mantinelu a zůstal ležet na ledě. Nakonec pro něj zápas skončil a musel být na nosítkách převezen do nemocnice. Podle našich zpráv by měl být ale talentovaný hokejista v pořádku. Brní ho prsty a má otřes mozku, v nemocnici je tak na pozorování.
5.2.Magazín o 1. lizeNa webu hstrebic.cz právě vyšlo šesté číslo magazínu o 1. lize. To se zaměřuje na play-off, respektive play-out. Magazín se také snaží předpovědět, jak by se jednotlivé série mohly vyvíjet. Nechybí ani tradiční rubrika TOP 15, tentokráte se jedná o žebříček nejlepších prvoligových veteránů. Tomu nevévodí nikdo jiný než Tomáš Kaberle.
4.2.Do Benátek se SpáčilemVelký den dnes prožije devatenáctiletý gólman Petr Spáčil, který je velkou oporou havlíčkobrodské juniorky. S A-týmem Rebelů odpoledne odjede do Benátek nad Jizerou, kde bude poprvé jako dvojka krýt záda Čendovi Novákovi.
 
Aktuálně na webu
Dobrá práce! Osmáci doma po boji těsně přetlačili Bystřici

Dobrá práce! Osmáci doma po boji těsně přetlačili Bystřici

(neděle 15.9.) Ustáli tlak a do sezony vstoupili pravou nohou. Havlíčkobrodští osmáci svedli v Kotlině hodně...

 
To byla kanonáda! Šesťáci doma načepovali Bystřici jedenáctku

To byla kanonáda! Šesťáci doma načepovali Bystřici jedenáctku

(neděle 15.9.) Hráči 6. třídy prožili velmi povedený vstup do nového soutěžního ročníku. V domácím prostředí...

 
Demolice v přesilovkách! Junioři vyloupili silné Ústí nad Labem

Demolice v přesilovkách! Junioři vyloupili silné Ústí nad Labem

(neděle 15.9.) Klobouk dolů! Juniorka navázala na vítěznou domácí premiéru a po výborné práci si odvezla všechny...

 
Dorost nedokázal vstřelit gól a v Liberci dostal šestku!

Dorost nedokázal vstřelit gól a v Liberci dostal šestku!

(neděle 15.9.) LIBEREC – Havlíčkobrodští dorostenci po úvodním zápasu se Slávií vyrazili na led severočeského...

 
 
Klub       A-tým       Zápasy       Mládež       Multimédia       Historie       Partneři       Archiv