BK Havl. Brod - Archiv - Archiv článků

Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V červenci 2011 vyšly tyto články:

Další stránky
12>>
31.7.Na první přípravný zápas do Kotliny přijede Kometa BrnoHBR - KOM 4:6, 0.kolo | Pavel BuňatHavlíčkobrodské hokejisty čeká v úterý 2. srpna ostrý start přípravy na novou sezonu. Po téměř pětiměsíční pauze se na Kotlině uskuteční hokejové utkání. A hned na úvod přípravy vyzve A-mužstvo Rebelů divácky zajímavého soupeře z brněnského Ronda. Utkání s extraligovou Kometou Brno startuje v 17.30 hod. Jednotné vstupné činí 50 Kč.

Foto: hc-kometa.cz
30.7.Pětidenní návštěva Pardubic Havlíčkova Brodu je u konce, jejich trénink jsme si nenechali ujít Ladislav VáchaVečerní trénink v pátek definitivně odzvonil konec pětidennímu soustředění hokejistů Pardubic, kteří se na zimním stadionu v Kotlině pečlivě připravovali na nový soutěžní ročník už od začátku týdne. Vzácnou návštěvu extraligového mistra ze soutěžního ročníku 2010 - 2011 jsme si rozhodně nemohli nechat ujít, vždyť nenavštívit alespoň jeden z jeho tréninků by se s trochou nadsázky rovnalo hříchu. Na družinu pod vedením trenérského tandemu Pavel Hynek - Ladislav Lubina jsme se podívali ve středu večer, kdy se proháněla v rámci další tréninkové jednotky po havlíčkobrodském ledě. Ochudit o tento zážitek jsme nechtěli ani vás, čtenáře našeho webu. Pojďme se tedy na středeční počínání Východčechů krátce podívat...
29.7.Vyhlášení výsledků ankety ALL STAR TEAM 2011Pavel BuňatJiž za pár dní na prvoligových stadionech odstartují přípravná utkání na novou sezonu, pojďme se přesto za uplynulou sezonou 2010/11 ještě jednou ohlédnout, a to v trochu netradiční podobě. Po vzoru našich kolegů z Hodonína se i prvoligové redakce rozhodli sestavit vlastní ALL STARS TEAM 2011 uplynulé sezony a rozdat symbolická ocenění hráčům a týmům. Úkolu sesbírat všechny hlasy se chopila redakce HC Rebel a nyní vám přinášíme výsledky. Samotné hlasování se protáhlo až do poloviny léta, přesto věřím, že nám tento časový skluz prominete.
28.7.Věřím, že mi to letos půjde hned od začátku, přeje si RytnauerRedakceProžívá sice už svoji druhou přípravu s Rebely po návratu z Jihlavy do rodného Havlíčkova Brodu, ale vlastně poprvé se s týmem prokousává i tréninkovými dávkami na ledě. Loni se totiž útočník Ladislav Rytnauer hned na začátku druhé části přípravného období zranil a smůla ho pak provázela celou sezonu. „Proto si teď užívám, že můžu být s mančaftem na ledě. Je to super,“ hlásil s úsměvem třicetiletý brodský hokejista.
27.7.Hokejová prodejna na stadionu v Kotlině znovu otevírá bránuRedakceNa stadionu v Kotlině v Havlíčkově Brodě se opět otevírá prodejna s hokejovými potřebami. Zákazníci si mohou přijít do ALLSPORTS vybrat ze široké nabídky sortimentu každý všední den odpoledne. A kromě kvalitní výstroje zde najdou například trička a mikiny s logem HC Rebel, ale i další věci spojené s propagací brodského hokejového klubu. Přijďte si vybrat!
26.7.„Poznej svého Rebela“, 1. díl: Jaroslav SuchanLadislav VáchaPo včerejším spuštění nového seriálu o návštěvnosti v minulé sezoně se hlásí dnes o slovo další premiéra, tentokrát sériového článku s názvem „Poznej svého Rebela“, v jehož rámci budeme postupně zveřejňovat profily našich Rebelů. Představení jednotlivých hokejistů umístíme natrvalo na náš web, aby ho čtenáři měli neustále k dispozici. V sekci "A-tým/Soupiska" naleznete profil každého hráče po otevření jeho karty. V prvním dílu jsme se podívali na zkušeného brankáře Jaroslava Suchana.
25.7.Zaměřeno na návštěvnost, 1.díl: Havlíčkobrodská Kotlina se dvěma odlišnými tvářemiLadislav VáchaV nedávném článku jsme seznámili čtenáře našeho webu s programem, který si pro ně redakce nachystala. Dnes je tu premiérový díl slibovaného seiálu, který jsme nazvali "Zaměřeno na návštěvnost". Jak už samotné pojmenování napovídá, budeme se v něm zabývat účastí fanoušků na jednotliých zápasech. Nejdříve se podíváme na to, kolik brodských příznivců si našlo cestu do ochozů zimního stadionu v Kotlině. Jen pro názornost si vypomůžeme také údaji o využití kapacity domovského stánku našich Rebelů, které jsou velmi zajímavé. Chybět nebude ani nezbytné a přehledné porovnání se soutěžním ročníkem 2009 - 2010. Sečteno podtrženo, Kotlina předvedla v uplynulé sezoně svou přívětivou i smutnou tvář...
24.7.Rebelové mají za sebou první trénink na leděPavel BuňatH A V L Í Č K Ů V B R O D - Havlíčkobrodským hokejistům skončila třítýdenní dovolená a na řadu přichází druhá část přípravy. Tentokráte už se mančaft pod vedením trenérů Petra Nováka a Jaroslava Benáka přesouvá do Kotliny na ledovou plochu, kde si dnes odbyl první trénink před startem nové sezony.
23.7.Zkraťte si s námi „okurkovou“ sezonu, naše redakce chystá pro své čtenáře pestrý programRedakceLéto už je skoro v plném proudu, i když to tak podle počasí v posledních dnech nevypadá. Zatímco hokejisté polykají tréninkové dávky a mobilizují všechny své síly na nový soutěžní ročník, někteří příznivci nejrychlejší hry na světě odpočívají na dovolených a ti mladší si užívají zasloužených prázdnin. Všichni už ale určitě vyhlížejí další prvoligovou sezonu, do níž půjdou havlíčkobrodští Rebelové znovu s vysokými ambicemi. Do začátku druhé nejvyšší soutěže sice zbývá ještě hodně času, ovšem naše redakce se vám ho bude snažit co nejvíc zpříjemnit. Pojďme se podívat, co si pro vás připravujeme…
22.7.Začneme na sto procent. A po pár dnech přidáme na sto dvacet, hlásí s úsměvem NovákRedakceŽádný začátek týdne, havlíčkobrodští Rebelové svoje tradice nemění. Poprvé se po třítýdenní dovolené sejdou na ledě v Kotlině tak, jak bylo zvykem i v uplynulých letech - už v neděli. „Ráno kluci nafasují věci, pak se půjdeme odpoledne proběhnout a navečer vyjedeme na led,“ prozradil hlavní kouč brodských hokejistů Petr Novák, který se v pátek odpoledne vrátil ze zasloužené dovolené.
21.7.Rebelové načínají druhou část přípravy, koncem týdne poprvé naskočí na svůj ledLadislav VáchaBojovníci z Kotliny za sebou už mají úspěšně suchou část letní přípravy, jež je velmi náročná a mezi samotnými hokejisty nepopulární. Tvrdá dřina pro ně sice zdaleka nekončí, ale hráči už budou přijdou do styku s kotoučem a dostanou se poprvé do hry, protože budou polykat tréninkové dávky od trenérského tandemu Petr Novák – Jaroslav Benák na ledě. Na plochu svého hokejového stánku poprvé vyjedou už tuto neděli, kdy je čeká podvečerní trénink.
20.7.Svůj program znají také mladší dorostenci, čeká je premiéra proti PardubicímLadislav VáchaNejmladší extraligisté z havlíčkobrodské Kotliny už mají svůj harmonogram nadcházejícího soutěžního ročníku, který se už pozvolným krokem blíží. Mladí Rebelové odehrají dohromady 36 kol, s každým ze své skupiny Střed se utkají celkem 4x. Těšit je může to, že sehrají o 4 prestižní derby Vysočiny více. Mezi tuzemskou dorosteneckou smetánku se totiž vrátila Horácká Slavia Třebíč, vedle jihlavské Dukly tradiční krajský rival. Premiéra v nové sezoně čeká Cachnínovy svěřence v neděli 11. září proti Pardubicím.
19.7.Mezinárodní hokejová škola se rozeběhla, v pátek vyvrcholí mezinárodním utkánímLadislav VáchaMěsto Jihlava se od neděle stalo dějištěm unikátního projektu s mezinárodním charakterem: IIHS – International Ice Hockey School (Mezinárodní hokejové školy – pozn. red.). K Horáckému zimnímu stadionu se sjeli nejtalentovanější hokejisté našeho regionu, kteří se narodili v ročníku 1998, a během nedělního odpoledne přiletěli také jejich vrstevníci z Finska, jež s nimi stráví v České republice celý týden. Pomyslnou třešničkou na dortu zajímavé akce se stane v pátek oficiální utkání, které ponese všechny znaky mezinárodního duelu. Pozvána je samozřejmě široká veřejnost, přijít může každý. Úvodní buly je plánováno na 16 hodin, vstupné se neplatí.
18.7.Prioritou je pro mě jednoznačně extraliga, svěřuje se útočník Miroslav HolecRedakceNikdy se netajil svojí náklonností k Havlíčkovu Brodu. Tvrdí, že právě Rebelové ho dostali do velkého hokeje, a proto je má také ve svém srdci možná víc než rodný Písek. Přesto nyní doufá, že v nadcházející sezoně už v Kotlině hrát nebude. Třiadvacetiletý útočník Miroslav Holec se stal hráčem Komety Brno a rád by nastupoval pravidelně v extralize. „Je to pro mě jasná priorita,“ potvrzuje šikovný hokejista.
17.7.Rebelové rozšířili své mezinárodní obzory, na zkoušku přišel útočník Aleksandrs BaburinsLadislav VáchaDalší sezona se už pomalu blíží a hokejové kluby zbrojí, kde se jenom dá. Výjimku netvoří ani Havlíčkův Brod, který čeká v nadcházejícím prvoligovém ročníku obhajoba loňského 4. místa, jež se stalo největším novodobým úspěchem klubu. Své pole působnosti navíc rozšířili i na mezinárodní scénu, připravuje se s nimi lotyšský forvard Aleksandrs Baburins. Ten je u Rebelů na zkoušku podobně jako například další útočníci Jonáš Fiedler nebo David Jonáš.
16.7.Potvrzeno! Písek zahájí i přes sestup další soutěžní ročník na prvoligovém bojištiLadislav VáchaPísek se sice po svém návratu mezi prvoligovou elitu pokoušel o záchranu marně, ale ve druhé nejvyšší soutěži u nás bude bojovat i v další sezoně. Jak je to možné? Záchranné laso mu totiž hodilo Vrchlabí, jež prodalo klubu od řeky Otavy svou licenci a čeká ho pád tam, odkud spanilou jízdou proniklo až do 1. ligy: do krajského přeboru. Jihočeši tak v nadcházejícím soutěžním ročníku dostanou druhou šanci…
15.7.Závěrečné testy nejlépe zvládl Aleš SovaPavel BuňatH A V L Í Č K Ů V B R O D - Hokejisté A-mužstva HC Rebel nyní užívají zaslouženého volna po dlouhé a namáhavé letní přípravě. Ještě před začátkem dovolené museli absolvovat závěrečné testy. Na Rebely čekaly čtyři disciplíny – šestiskok, běh na 200 metrů, benchpress a běh na 1500 metrů. Testy nejlépe absolvoval Aleš Sova před Václavem Meidlem a Janem Milfaitem. „Všichni k tomu přistoupili opravdu zodpovědně, závěrečné testy nám vyšly výborně. Na hráčích je vidět výrazné zlepšení výkonnosti,“ pochvaloval si závěr přípravy trenér Petr Novák.
14.7.„Budeme určitě bojovat o přední místa tabulky a snažit se vyhrát celou skupinu,“ odkrývá cíle Lukáš ŽemličkaLadislav VáchaSeriál rozhovorů s mladými hokejisty Rebelů pod názvem „Mládežnická zpověď“ napsal svůj další díl. Tentokrát jsme v jeho rámci vyzpovídali osmnáctiletého útočníka Lukáše Žemličku, jenž bude v nadcházejícím soutěžním ročníku hrát za havlíčkobrodskou juniorku, jež se po sestupu z extraligy určitě pokusí o okamžitý návrat mezi tuzemskou juniorskou smetánku. Šikovný forvard se rozpovídal o svých hokejových začátcích, zhodnotil své dosavadní výkony, ohlédnul se za minulou sezonou nebo poodkryl cíle do nového soutěžního ročníku.
13.7.Němec si zahrál proti Fabregasovi. Moc lidí mi to ale nevěří, říká brodský útočníkEva StreichsbierováJako malý kluk dělil svůj volný čas rovnoměrně mezi fotbal a hokej. Později se ale musel rozhodnout jen pro jeden z těchto dvou sportů a on si vybral život na bruslích. Volba Vojtěcha Němce (na obrázku vlevo) byla z pohledu havlíčkobrodských Rebelů určitě správná, protože pětadvacetiletý útočník patří mezi lídry prvoligového brodského A-týmu. „Rozhodnutí padlo, když jsem přecházel na osmileté gymnázium. Tam už nešlo skloubit dohromady hokej, fotbal a ještě školu,“ prozrazuje Němec.
12.7.Kotlina přivítá letní hokejovou školu, mladé naděje se zde setkají už popátéRedakceUž popáté se v Havlíčkově Brodě uskuteční týdenní letní hokejová škola. Zimní stadion v Kotlině obsadí malí hokejisté od 1. do 6. srpna a věnovat se jim bude v tomto období celkem deset trenérů. Kemp je určený pro děti ročníku narození 2001 a mladší. Přihlášky mohou zájemci posílat do 22. července 2011.
Další stránky
12>>
 
Aktuálně na webu
Jsme moc rádi, že jsme to zvládli, těší Kuchtu. Gól věnoval Sofince

Jsme moc rádi, že jsme to zvládli, těší Kuchtu. Gól věnoval Sofince

(pondělí 29.11.) Už je to zase veselejší! Bruslaři si po nepříjemné porážce v Písku spravili chuť a po skvělém...

 
Junioři přetavili herní převahu v šest branek a porazili Kralupy

Junioři přetavili herní převahu v šest branek a porazili Kralupy

(neděle 28.11.) KRALUPY NAD VLTAVOU – Havlíčkobrodští junioři vyjeli na led posledních Kralup nad Vltavou. Bruslaři...

 
PARÁDA! Bruslaři rozstříleli v důležité bitvě Cheb šesti góly

PARÁDA! Bruslaři rozstříleli v důležité bitvě Cheb šesti góly

(sobota 27.11.) CHEB – Havlíčkobrodští hokejisté se představili na ledě Stadionu, proti kterému se jim v letošní...

 
Dorostenci sahali po bodech, derby s Duklou ale v závěru ztratili

Dorostenci sahali po bodech, derby s Duklou ale v závěru ztratili

(sobota 27.11.) J I H L A V A – Havlíčkobrodští dorostenci vyjeli k poslednímu kolu základní části Extraligy...

 
 
Klub       A-tým       Zápasy       Mládež       Multimédia       Historie       Partneři       Archiv