30. 3. 2012 | Ladislav Vácha

Výběrový kemp hokejistů ročníku 1997 proběhne i za havlíčkobrodské účasti

I když už je pro většinu tuzemských klubů současná sezona minulostí, někteří hráči si čekání na nový soutěžní ročník zpříjemní další herní praxí. To platí například pro výběry mladých hokejistů ročníku 1997, které čeká začátkem dubna tréninkový kemp. Náš klub může těšit to, že díky kvalitní práci s mládeží se akce budou účastnit i mladí Rebelové.

Nominovaní hráči ze všech koutů České republiky byli rozděleni do tří skupin podle místa svého trvalého bydliště: Západ, Střed a Východ. V Havlíčkově Brodě může panovat spokojenost, protože v centrálním výběru nechybějí ani mladí bojovníci z Kotliny. Pozvánku obdrželo hned 5 mladíků z naší hokejové líhně.

Na zajímavou akci se mohou těšit mladší dorostenci Rebelů, kteří se zúčastnili i letošní Zimní olympiády dětí a mládeže. V nominaci figurují brankář Jan Brož, obránci Rostislav Klofáč s Markem Bancířem a útočníci Daniel Kolouch s Tomášem Nguyenem. Z brodských olympioniků ve výběru chybí jen forvard Lukáš Vala, posledně jmenovaný bude vyčkávat na svou příležitost mezi náhradníky.

Talentovaní hokejisté se sejdou 5. dubna v severočeském Liberci, kde pod vedením trenérské dvojice Radek Ťoupal - Josef Beránek odehrají tři zápasy. Určitě pro ně bude důležité, aby se předvedli v co nejlepším světle. Proč? Počínání týmu mají sledovat i pozorovatelé delegovaní ČSLH, jejichž poznatky se využijí při vybírání hráčů pro reprezentaci do 16-ti let do další sezony 2012/2013. Konec tréninkového kempu je naplánován na 8. dubna.

Pozvánka na tréninkový kemp (5.4. – 8.4.2012, Liberec):

Brankáři:

Jan Brož (HC Rebel Havlíčkův Brod), Daniel Vladař (HC Roudnice nad Labem)

Obránci:

Josef Zajíc (HC Mountfield), Dominik Hůla (HC Sparta Praha), Ladislav Pospíchal (HC Dukla Jihlava), Rostislav Klofáč, Marek Bancíř (oba HC Rebel Havlíčkův Brod), Martin Franc, Daniel Klimecký (oba HC ČSOB Pojišťovna Pardubice)

Útočníci:

Filip Chlapík (Bílí Tygři Liberec), František Bárta, Jiří Ondráček (oba HC Mountfield), Martin Svoboda, Petr Sviták (oba HC Sparta Praha), Michael Špaček (HC ČSOB Pojišťovna Pardubice), Lukáš Anděl, Jiří Bambula, Lukáš Zayml (všichni HC Dukla Jihlava), Daniel Kolouch (HC Rebel Havlíčkův Brod)

Náhradníci:

František Schwarz (HC Mountfield), Marek Pacovský (HC Sparta Praha), Petr Lainka (HCM Warrior Brno), Tomáš Hofman (HC VCES Hradec Králové), Jakub Jiřinec (IHC KOMTERM Písek), Tomáš Nguyen (HC Rebel Havlíčkův Brod)

Aktuality

Krásné Vánoce!

Vážení fanoušci, za celé mužstvo i realizační tým A-týmu Bruslařů Vám děkujeme za podporu a přejeme Vám klidné prožití vánočních svátků! Do nového roku pak přejeme hodně štěstí a zdraví!

Zápas 29. kola byl přeložen

Domácí utkání 29. kola s Řisuty se měl původně hrát v neděli 2. ledna. Oba týmy se dohodly na přeložení zápasu na nový termín. Duel se tak odehraje v Kotlině až ve středu 2. února od 18:00.

Vaněček v Zlaté hokejce

Havlíčkobrodský odchovanec Vítek Vaněček uspěl v anketě Zlatá hokejka. V hlasování díky letošním výkonům v brankovišti Washingtonu Capitals získal 136 hlasů a skončil na 10. místě. Gratulujeme ke krásnému úspěchu a přejeme hodně štěstí v dalších sezonách! Čtěte více na serveru hokej.cz.

Změna v příp. zápasech

Přípravné utkání ve Dvoře Králové bylo přesunuto z původního termínu 14. září na 31. srpna, přípravný duel na hřišti Žďáru nad Sázavou byl přesunut z 16. září na nový termín 17. srpna. Důvodem pro změny je dřívější start základní části nové sezony, první kolo je na programu už v sobotu 18. září. Podívejte se na kompletní rozpis přípravných utkání.

Zápas s Řisuty odložen

V sobotu 10. října měl být na programu poslední domácí zápas před minimálně čtrnáctidenní nucenou pauzou z důvodu vládních nařízení. Nakonec se ale nebude hrát ani s Řisuty. Utkání se odkládá z preventivních důvodů, někteří hráči A-mužstva totiž mají příznaky nachlazení. Děkujeme za pochopení.

Informace pro rodiče

Prosíme rodiče, abyste si vyzvedli z kabin své osobní věci. Klubové věci tam prosím nechte, jsou to zejména tréninkové dresy, zápasové dresy a štulpny. Nejprve ale kontaktujte své trenéry a vedoucí a domluvte se s nimi. Do kabin se ode dneška dostanete přes vrátnici od 7:00 do 14:00.

YouTube

Legendy věrné Kotlině

ÚTOČNÍK

Václav
Chytráček

OBRÁNCE

Jan
Suchý

ÚTOČNÍK

Jaroslav
Holík

ÚTOČNÍK

Jiří
Holík

ÚTOČNÍK

Josef
Augusta

OBRÁNCE

Milan
Chalupa

OBRÁNCE

Jaroslav
Benák

OBRÁNCE

Radek
Martínek

ÚTOČNÍK

Josef
Vašíček

OBRÁNCE

Martin
Čech

Hlavní partner

Ostatní partneři