30. 3. 2012 | Ladislav Vácha

Výběrový kemp hokejistů ročníku 1997 proběhne i za havlíčkobrodské účasti

I když už je pro většinu tuzemských klubů současná sezona minulostí, někteří hráči si čekání na nový soutěžní ročník zpříjemní další herní praxí. To platí například pro výběry mladých hokejistů ročníku 1997, které čeká začátkem dubna tréninkový kemp. Náš klub může těšit to, že díky kvalitní práci s mládeží se akce budou účastnit i mladí Rebelové.

Nominovaní hráči ze všech koutů České republiky byli rozděleni do tří skupin podle místa svého trvalého bydliště: Západ, Střed a Východ. V Havlíčkově Brodě může panovat spokojenost, protože v centrálním výběru nechybějí ani mladí bojovníci z Kotliny. Pozvánku obdrželo hned 5 mladíků z naší hokejové líhně.

Na zajímavou akci se mohou těšit mladší dorostenci Rebelů, kteří se zúčastnili i letošní Zimní olympiády dětí a mládeže. V nominaci figurují brankář Jan Brož, obránci Rostislav Klofáč s Markem Bancířem a útočníci Daniel Kolouch s Tomášem Nguyenem. Z brodských olympioniků ve výběru chybí jen forvard Lukáš Vala, posledně jmenovaný bude vyčkávat na svou příležitost mezi náhradníky.

Talentovaní hokejisté se sejdou 5. dubna v severočeském Liberci, kde pod vedením trenérské dvojice Radek Ťoupal - Josef Beránek odehrají tři zápasy. Určitě pro ně bude důležité, aby se předvedli v co nejlepším světle. Proč? Počínání týmu mají sledovat i pozorovatelé delegovaní ČSLH, jejichž poznatky se využijí při vybírání hráčů pro reprezentaci do 16-ti let do další sezony 2012/2013. Konec tréninkového kempu je naplánován na 8. dubna.

Pozvánka na tréninkový kemp (5.4. – 8.4.2012, Liberec):

Brankáři:

Jan Brož (HC Rebel Havlíčkův Brod), Daniel Vladař (HC Roudnice nad Labem)

Obránci:

Josef Zajíc (HC Mountfield), Dominik Hůla (HC Sparta Praha), Ladislav Pospíchal (HC Dukla Jihlava), Rostislav Klofáč, Marek Bancíř (oba HC Rebel Havlíčkův Brod), Martin Franc, Daniel Klimecký (oba HC ČSOB Pojišťovna Pardubice)

Útočníci:

Filip Chlapík (Bílí Tygři Liberec), František Bárta, Jiří Ondráček (oba HC Mountfield), Martin Svoboda, Petr Sviták (oba HC Sparta Praha), Michael Špaček (HC ČSOB Pojišťovna Pardubice), Lukáš Anděl, Jiří Bambula, Lukáš Zayml (všichni HC Dukla Jihlava), Daniel Kolouch (HC Rebel Havlíčkův Brod)

Náhradníci:

František Schwarz (HC Mountfield), Marek Pacovský (HC Sparta Praha), Petr Lainka (HCM Warrior Brno), Tomáš Hofman (HC VCES Hradec Králové), Jakub Jiřinec (IHC KOMTERM Písek), Tomáš Nguyen (HC Rebel Havlíčkův Brod)

Aktuality

Autobusem do Znojma

V Den české státnosti odehrajeme druhé kolo na ledě favorizovaného Znojma. Buďte u toho s námi. Využijte svátku a pojeďte nás ve středu 28. září podpořit. Fanoušci pořádají autobusový výjezd. Přihlaste se na něj ve facebookové události.

11 let od tragédie

Ve středu 7. září je tomu 11 let od tragické smrti havlíčkobrodského odchovance Josefa Vašíčka po pádu letadla v ruské Jaroslavli. Na jeho palubě zahynuli 7. září 2011 i další čeští hráči Josef Marek a Karel Rachůnek. Nikdy na Vás nezapomeneme!

Přípravná utkání

Na rozpis přípravných zápasů přibyl nový duel. Bruslaři odehrají ve středu 14. září od 18:00 generálku před novou sezonou na ledě pražské Kobry.

Vaněček Ďáblem

Havlíčkobrodský odchovanec Vítek Vaněček v NHL mění dres. Výměnou za volby v draftu ho získala organizace New Jersey Devils. Šestadvacetiletý gólman loni nastoupil ve Washingtonu Capitals, který jej v roce 2014 draftoval z 39. pozice, k 42 zápasům základní části NHL. Zaznamenal v nich 90,8% úspěšnost zákroků a v průměru obdržel jen 2,67 gólu na zápas. Další dva starty si připsal v play off.

Dětský den

A-tým ve spolupráci s naším partnerem Blachotrapez spol. sr.o pořádá 21. května od 9:00 dětský den. Přijďte se se svými dětmi pobavit do Kotliny, vstup je zdarma. Podívejte se na více informací.

Krásné Vánoce!

Vážení fanoušci, za celé mužstvo i realizační tým A-týmu Bruslařů Vám děkujeme za podporu a přejeme Vám klidné prožití vánočních svátků! Do nového roku pak přejeme hodně štěstí a zdraví!

YouTube

Legendy věrné Kotlině

ÚTOČNÍK

Václav
Chytráček

OBRÁNCE

Jan
Suchý

ÚTOČNÍK

Jaroslav
Holík

ÚTOČNÍK

Jiří
Holík

ÚTOČNÍK

Josef
Augusta

OBRÁNCE

Milan
Chalupa

OBRÁNCE

Jaroslav
Benák

OBRÁNCE

Radek
Martínek

ÚTOČNÍK

Josef
Vašíček

OBRÁNCE

Martin
Čech

Generální partner

Hlavní partner