18. 11. 2012 | Ladislav Vácha

David Kozlík: Hrálo se mi dobře, mám z toho dobrý pocit

HC Slovan Ústečtí Lvi. Klub, proti němuž si havlíčkobrodští mladíci odbývají svůj debut v 1. lize dospělých. V minulé sezoně se proti tomuto soupeři poprvé objevil mezi tyčemi A-mužstva Rebelů Daniel Dolejš, osmnáctiletý brankář, který v současné době zastává post jedničky. Včera se dočkal prestižní premiéry i jeho spoluhráč z mládežnických mužstev, devatenáctiletý útočník David Kozlík (na snímku v dresu juniorky Komety Brno), s nímž jsme si popovídali o jeho velkém dnu chvíli po závěrečné siréně sobotního duelu. (Foto: Lenka Rybaříková)

Jak bys ze svého pohledu krátce zhodnotil zápas?
Bylo to docela dobré. Začalo se hrát dobře, hodně to tam padalo. Dostali jsme tři smolné góly. Myslím si, že bod je dobrý.

V našem A-mužstvu jsi dnes nastoupil poprvé. Jak se ti hrálo a co říkáš na atmosféru?
Myslím, že atmosféra byla parádní. Bylo docela dost lidí. Hrálo se mi dobře, mám z toho dobrý pocit.

Kdy a jak ses dozvěděl o tom, že půjdeš hrát za A-tým?
Dozvěděl jsem se to včera (v pátek – pozn. red.) ráno, po tréninku, kdy jsem nevěděl, jestli pojedu v pátek za juniorku. Pan Chalupa mi řekl, že půjdu v sobotu za áčko.

Měl jsi jeden hodně dobrý moment, kdy jsi rychle objel bránu a zkoušel skórovat k bližší tyčce. Chtěl jsi to takhle udělat?
Chtěl, ale chtěl jsem to zvednout ještě výš. Takhle to šlo po zemi.

Máš už teď informace o tom, jestli budeš za A-tým hrát i v příštím duelu?
To ještě nevím. Dozvím se to, až na to bude ten správný čas.

Díky.
Také děkuji.

SOUVISEJÍCÍ

Aktuality

Krásné Vánoce!

Vážení fanoušci, za celé mužstvo i realizační tým A-týmu Bruslařů Vám děkujeme za podporu a přejeme Vám klidné prožití vánočních svátků! Do nového roku pak přejeme hodně štěstí a zdraví!

Zápas 29. kola byl přeložen

Domácí utkání 29. kola s Řisuty se měl původně hrát v neděli 2. ledna. Oba týmy se dohodly na přeložení zápasu na nový termín. Duel se tak odehraje v Kotlině až ve středu 2. února od 18:00.

Vaněček v Zlaté hokejce

Havlíčkobrodský odchovanec Vítek Vaněček uspěl v anketě Zlatá hokejka. V hlasování díky letošním výkonům v brankovišti Washingtonu Capitals získal 136 hlasů a skončil na 10. místě. Gratulujeme ke krásnému úspěchu a přejeme hodně štěstí v dalších sezonách! Čtěte více na serveru hokej.cz.

Změna v příp. zápasech

Přípravné utkání ve Dvoře Králové bylo přesunuto z původního termínu 14. září na 31. srpna, přípravný duel na hřišti Žďáru nad Sázavou byl přesunut z 16. září na nový termín 17. srpna. Důvodem pro změny je dřívější start základní části nové sezony, první kolo je na programu už v sobotu 18. září. Podívejte se na kompletní rozpis přípravných utkání.

Zápas s Řisuty odložen

V sobotu 10. října měl být na programu poslední domácí zápas před minimálně čtrnáctidenní nucenou pauzou z důvodu vládních nařízení. Nakonec se ale nebude hrát ani s Řisuty. Utkání se odkládá z preventivních důvodů, někteří hráči A-mužstva totiž mají příznaky nachlazení. Děkujeme za pochopení.

Informace pro rodiče

Prosíme rodiče, abyste si vyzvedli z kabin své osobní věci. Klubové věci tam prosím nechte, jsou to zejména tréninkové dresy, zápasové dresy a štulpny. Nejprve ale kontaktujte své trenéry a vedoucí a domluvte se s nimi. Do kabin se ode dneška dostanete přes vrátnici od 7:00 do 14:00.

YouTube

Legendy věrné Kotlině

ÚTOČNÍK

Václav
Chytráček

OBRÁNCE

Jan
Suchý

ÚTOČNÍK

Jaroslav
Holík

ÚTOČNÍK

Jiří
Holík

ÚTOČNÍK

Josef
Augusta

OBRÁNCE

Milan
Chalupa

OBRÁNCE

Jaroslav
Benák

OBRÁNCE

Radek
Martínek

ÚTOČNÍK

Josef
Vašíček

OBRÁNCE

Martin
Čech

Hlavní partner

Ostatní partneři