18. 11. 2012 | Ladislav Vácha

David Kozlík: Hrálo se mi dobře, mám z toho dobrý pocit

HC Slovan Ústečtí Lvi. Klub, proti němuž si havlíčkobrodští mladíci odbývají svůj debut v 1. lize dospělých. V minulé sezoně se proti tomuto soupeři poprvé objevil mezi tyčemi A-mužstva Rebelů Daniel Dolejš, osmnáctiletý brankář, který v současné době zastává post jedničky. Včera se dočkal prestižní premiéry i jeho spoluhráč z mládežnických mužstev, devatenáctiletý útočník David Kozlík (na snímku v dresu juniorky Komety Brno), s nímž jsme si popovídali o jeho velkém dnu chvíli po závěrečné siréně sobotního duelu. (Foto: Lenka Rybaříková)

Jak bys ze svého pohledu krátce zhodnotil zápas?
Bylo to docela dobré. Začalo se hrát dobře, hodně to tam padalo. Dostali jsme tři smolné góly. Myslím si, že bod je dobrý.

V našem A-mužstvu jsi dnes nastoupil poprvé. Jak se ti hrálo a co říkáš na atmosféru?
Myslím, že atmosféra byla parádní. Bylo docela dost lidí. Hrálo se mi dobře, mám z toho dobrý pocit.

Kdy a jak ses dozvěděl o tom, že půjdeš hrát za A-tým?
Dozvěděl jsem se to včera (v pátek – pozn. red.) ráno, po tréninku, kdy jsem nevěděl, jestli pojedu v pátek za juniorku. Pan Chalupa mi řekl, že půjdu v sobotu za áčko.

Měl jsi jeden hodně dobrý moment, kdy jsi rychle objel bránu a zkoušel skórovat k bližší tyčce. Chtěl jsi to takhle udělat?
Chtěl, ale chtěl jsem to zvednout ještě výš. Takhle to šlo po zemi.

Máš už teď informace o tom, jestli budeš za A-tým hrát i v příštím duelu?
To ještě nevím. Dozvím se to, až na to bude ten správný čas.

Díky.
Také děkuji.

Aktuality

Přípravná utkání

Na rozpis přípravných zápasů přibyl nový duel. Bruslaři odehrají ve středu 14. září od 18:00 generálku před novou sezonou na ledě pražské Kobry.

Vaněček Ďáblem

Havlíčkobrodský odchovanec Vítek Vaněček v NHL mění dres. Výměnou za volby v draftu ho získala organizace New Jersey Devils. Šestadvacetiletý gólman loni nastoupil ve Washingtonu Capitals, který jej v roce 2014 draftoval z 39. pozice, k 42 zápasům základní části NHL. Zaznamenal v nich 90,8% úspěšnost zákroků a v průměru obdržel jen 2,67 gólu na zápas. Další dva starty si připsal v play off.

Dětský den

A-tým ve spolupráci s naším partnerem Blachotrapez spol. sr.o pořádá 21. května od 9:00 dětský den. Přijďte se se svými dětmi pobavit do Kotliny, vstup je zdarma. Podívejte se na více informací.

Krásné Vánoce!

Vážení fanoušci, za celé mužstvo i realizační tým A-týmu Bruslařů Vám děkujeme za podporu a přejeme Vám klidné prožití vánočních svátků! Do nového roku pak přejeme hodně štěstí a zdraví!

Zápas 29. kola byl přeložen

Domácí utkání 29. kola s Řisuty se měl původně hrát v neděli 2. ledna. Oba týmy se dohodly na přeložení zápasu na nový termín. Duel se tak odehraje v Kotlině až ve středu 2. února od 18:00.

Vaněček v Zlaté hokejce

Havlíčkobrodský odchovanec Vítek Vaněček uspěl v anketě Zlatá hokejka. V hlasování díky letošním výkonům v brankovišti Washingtonu Capitals získal 136 hlasů a skončil na 10. místě. Gratulujeme ke krásnému úspěchu a přejeme hodně štěstí v dalších sezonách! Čtěte více na serveru hokej.cz.

YouTube

Legendy věrné Kotlině

ÚTOČNÍK

Václav
Chytráček

OBRÁNCE

Jan
Suchý

ÚTOČNÍK

Jaroslav
Holík

ÚTOČNÍK

Jiří
Holík

ÚTOČNÍK

Josef
Augusta

OBRÁNCE

Milan
Chalupa

OBRÁNCE

Jaroslav
Benák

OBRÁNCE

Radek
Martínek

ÚTOČNÍK

Josef
Vašíček

OBRÁNCE

Martin
Čech

Generální partner

Hlavní partner

Ostatní partneři