23. 12. 2012 | Richard Wagner

Další reprezentační úspěch míří do Havlíčkova Brodu! Vítek Vaněček dostal k Vánocům letenku se sedmnáctkou do Calgary!

Zatímco ve všech rodinách v Havlíčkově Brodě se balí dárky, u Vaněčků se balí kufry a hokejová výstroj. Opora staršího dorostu brankář Vítek Vaněček tak na Štědrý večer rozbalí jen jeden dárek - a sice reprezentační turnaj sedmnáctek v kanadském městě Calgary. Mladý brankář Havlíčkova Brodu oslaví za mořem i příchod nového roku, jelikož zpět do své domoviny se vrátí až sedmého ledna.

Zatímco ve všech rodinách poběží pohádka o Popelce, na stolech bude vonět cukroví, kapr s bramborovým salátem a pod nazdobeným stromečkem se budou kupit dárky, hráči nominovaní do reprezentace sedmnáctiletých budou mít sraz na zimním stadionu ve Slaném, aby nato odletěli z Letiště Václava Havla do kanadského města Calgary, kde se uskuteční turnaj hráčů do sedmnácti let, jenž skončí ve středu 2. ledna 2013.

Nominace

Brankáři

Ondřej Haloda (Zlín), Vítek Vaněček (Havl. Brod)

Náhradníci: Aleš Sova (Č. Budějovice), David Pírs (Sparta)

Obránci:

David Bahounek (Havířov), Vladimír Port (Jihlava), Jakub Zbořil (Kometa), Tomáš Havlín (Liberec), Dominik Mašín (Slavia), Ondřej Mikliš (Sparta)

Náhradník: Jakub Procházka (Pardubice)

Útočníci:

Jiří Smejkal (Č. Budějovice), Radek Pilař (H. Králové), Jakub Boltvan, Pavel Jenyš (oba Kometa), Dominik Čapek (Letňany), Filip Kuťák (Pardubice), Josef Stříbrný (Litvínov), Milan Švarc, Martin Beneš (oba Plzeň), Petr Tejral (Slavia), Jiří Černoch (Sparta), Michal Kovařčík (Třinec), Pavel Pýcha (Salzburg - AUT), Lukáš Vopelka (Örebrö - SWE)

Náhradník: Václav Krliš (Plzeň)

Realizační tým

Team manager: Milan Hnilička
Hlavní trenér: Jiří Veber
Asistenti trenéra: Petr Svoboda
Trenér brankařů: Michal Podolka
Hospodář: Maroš Solenský
Lékař: MUDr. Tomáš Madrý

Oficiální rozpis najdete zde

Aktuality

Krásné Vánoce!

Vážení fanoušci, za celé mužstvo i realizační tým A-týmu Bruslařů Vám děkujeme za podporu a přejeme Vám klidné prožití vánočních svátků! Do nového roku pak přejeme hodně štěstí a zdraví!

Zápas 29. kola byl přeložen

Domácí utkání 29. kola s Řisuty se měl původně hrát v neděli 2. ledna. Oba týmy se dohodly na přeložení zápasu na nový termín. Duel se tak odehraje v Kotlině až ve středu 2. února od 18:00.

Vaněček v Zlaté hokejce

Havlíčkobrodský odchovanec Vítek Vaněček uspěl v anketě Zlatá hokejka. V hlasování díky letošním výkonům v brankovišti Washingtonu Capitals získal 136 hlasů a skončil na 10. místě. Gratulujeme ke krásnému úspěchu a přejeme hodně štěstí v dalších sezonách! Čtěte více na serveru hokej.cz.

Změna v příp. zápasech

Přípravné utkání ve Dvoře Králové bylo přesunuto z původního termínu 14. září na 31. srpna, přípravný duel na hřišti Žďáru nad Sázavou byl přesunut z 16. září na nový termín 17. srpna. Důvodem pro změny je dřívější start základní části nové sezony, první kolo je na programu už v sobotu 18. září. Podívejte se na kompletní rozpis přípravných utkání.

Zápas s Řisuty odložen

V sobotu 10. října měl být na programu poslední domácí zápas před minimálně čtrnáctidenní nucenou pauzou z důvodu vládních nařízení. Nakonec se ale nebude hrát ani s Řisuty. Utkání se odkládá z preventivních důvodů, někteří hráči A-mužstva totiž mají příznaky nachlazení. Děkujeme za pochopení.

Informace pro rodiče

Prosíme rodiče, abyste si vyzvedli z kabin své osobní věci. Klubové věci tam prosím nechte, jsou to zejména tréninkové dresy, zápasové dresy a štulpny. Nejprve ale kontaktujte své trenéry a vedoucí a domluvte se s nimi. Do kabin se ode dneška dostanete přes vrátnici od 7:00 do 14:00.

YouTube

Legendy věrné Kotlině

ÚTOČNÍK

Václav
Chytráček

OBRÁNCE

Jan
Suchý

ÚTOČNÍK

Jaroslav
Holík

ÚTOČNÍK

Jiří
Holík

ÚTOČNÍK

Josef
Augusta

OBRÁNCE

Milan
Chalupa

OBRÁNCE

Jaroslav
Benák

OBRÁNCE

Radek
Martínek

ÚTOČNÍK

Josef
Vašíček

OBRÁNCE

Martin
Čech

Hlavní partner

Ostatní partneři