23. 12. 2012 | Richard Wagner

Další reprezentační úspěch míří do Havlíčkova Brodu! Vítek Vaněček dostal k Vánocům letenku se sedmnáctkou do Calgary!

Zatímco ve všech rodinách v Havlíčkově Brodě se balí dárky, u Vaněčků se balí kufry a hokejová výstroj. Opora staršího dorostu brankář Vítek Vaněček tak na Štědrý večer rozbalí jen jeden dárek - a sice reprezentační turnaj sedmnáctek v kanadském městě Calgary. Mladý brankář Havlíčkova Brodu oslaví za mořem i příchod nového roku, jelikož zpět do své domoviny se vrátí až sedmého ledna.

Zatímco ve všech rodinách poběží pohádka o Popelce, na stolech bude vonět cukroví, kapr s bramborovým salátem a pod nazdobeným stromečkem se budou kupit dárky, hráči nominovaní do reprezentace sedmnáctiletých budou mít sraz na zimním stadionu ve Slaném, aby nato odletěli z Letiště Václava Havla do kanadského města Calgary, kde se uskuteční turnaj hráčů do sedmnácti let, jenž skončí ve středu 2. ledna 2013.

Nominace

Brankáři

Ondřej Haloda (Zlín), Vítek Vaněček (Havl. Brod)

Náhradníci: Aleš Sova (Č. Budějovice), David Pírs (Sparta)

Obránci:

David Bahounek (Havířov), Vladimír Port (Jihlava), Jakub Zbořil (Kometa), Tomáš Havlín (Liberec), Dominik Mašín (Slavia), Ondřej Mikliš (Sparta)

Náhradník: Jakub Procházka (Pardubice)

Útočníci:

Jiří Smejkal (Č. Budějovice), Radek Pilař (H. Králové), Jakub Boltvan, Pavel Jenyš (oba Kometa), Dominik Čapek (Letňany), Filip Kuťák (Pardubice), Josef Stříbrný (Litvínov), Milan Švarc, Martin Beneš (oba Plzeň), Petr Tejral (Slavia), Jiří Černoch (Sparta), Michal Kovařčík (Třinec), Pavel Pýcha (Salzburg - AUT), Lukáš Vopelka (Örebrö - SWE)

Náhradník: Václav Krliš (Plzeň)

Realizační tým

Team manager: Milan Hnilička
Hlavní trenér: Jiří Veber
Asistenti trenéra: Petr Svoboda
Trenér brankařů: Michal Podolka
Hospodář: Maroš Solenský
Lékař: MUDr. Tomáš Madrý

Oficiální rozpis najdete zde

Aktuality

Autobusem do Znojma

V Den české státnosti odehrajeme druhé kolo na ledě favorizovaného Znojma. Buďte u toho s námi. Využijte svátku a pojeďte nás ve středu 28. září podpořit. Fanoušci pořádají autobusový výjezd. Přihlaste se na něj ve facebookové události.

11 let od tragédie

Ve středu 7. září je tomu 11 let od tragické smrti havlíčkobrodského odchovance Josefa Vašíčka po pádu letadla v ruské Jaroslavli. Na jeho palubě zahynuli 7. září 2011 i další čeští hráči Josef Marek a Karel Rachůnek. Nikdy na Vás nezapomeneme!

Přípravná utkání

Na rozpis přípravných zápasů přibyl nový duel. Bruslaři odehrají ve středu 14. září od 18:00 generálku před novou sezonou na ledě pražské Kobry.

Vaněček Ďáblem

Havlíčkobrodský odchovanec Vítek Vaněček v NHL mění dres. Výměnou za volby v draftu ho získala organizace New Jersey Devils. Šestadvacetiletý gólman loni nastoupil ve Washingtonu Capitals, který jej v roce 2014 draftoval z 39. pozice, k 42 zápasům základní části NHL. Zaznamenal v nich 90,8% úspěšnost zákroků a v průměru obdržel jen 2,67 gólu na zápas. Další dva starty si připsal v play off.

Dětský den

A-tým ve spolupráci s naším partnerem Blachotrapez spol. sr.o pořádá 21. května od 9:00 dětský den. Přijďte se se svými dětmi pobavit do Kotliny, vstup je zdarma. Podívejte se na více informací.

Krásné Vánoce!

Vážení fanoušci, za celé mužstvo i realizační tým A-týmu Bruslařů Vám děkujeme za podporu a přejeme Vám klidné prožití vánočních svátků! Do nového roku pak přejeme hodně štěstí a zdraví!

YouTube

Legendy věrné Kotlině

ÚTOČNÍK

Václav
Chytráček

OBRÁNCE

Jan
Suchý

ÚTOČNÍK

Jaroslav
Holík

ÚTOČNÍK

Jiří
Holík

ÚTOČNÍK

Josef
Augusta

OBRÁNCE

Milan
Chalupa

OBRÁNCE

Jaroslav
Benák

OBRÁNCE

Radek
Martínek

ÚTOČNÍK

Josef
Vašíček

OBRÁNCE

Martin
Čech

Generální partner

Hlavní partner