BK Havl. Brod - Havlíčkův Brod se chystá na ME v softbalu, organizátoři připravili pro fanoušky zajímavou soutěž
Havlíčkův Brod se chystá na ME v softbalu, organizátoři připravili pro fanoušky zajímavou soutěž

Havlíčkův Brod se chystá na ME v softbalu, organizátoři připravili pro fanoušky zajímavou soutěž

08.07.2014 | Tisková zpráva

Havlíčkův Brod čeká softbalové ME, připravena je i soutěž

Havlíčkův Brod je tradiční baštou ledního hokeje, ale významné postavení zde mají i další atraktivní sporty. Dokonale to demonstrují aktivity fanouškovského sdružení Rebel Hearts, jehož členové hlasitě podporují vedle Rebelů třeba i extraligové stolní tenisty. A chybět nebudou ani na mistrovství Evropy v softbalu, které společně s Pardubicemi hostí ve dnech 14. - 19. července místní Hippos Aréna. Prestižní turnaj doprovodí i zajímavá soutěž, v níž můžete získat volné vstupenky i softbalovou výstroj.

 

Softbalový reprezentant Karel Kadečka, který spolu s celým národním týmem České republiky bude 14. – 19. července před zraky havlíčkobrodského publika obhajovat zlatou evropskou medaili, má průšvih. Trochu si přidal na tréninku a po celém Havlíčkově Brodě poztrácel 22 softbalových míčků. Pomozte mu je najít! Očíslované míčky slouží jako volná vstupenka na mistrovství Evropy a jejich nálezci mohou vyhrát atraktivní oblečení se softbalovou tématikou.

Havlíčkův Brod bude letos hlavním dějištěm nejvýznamnějšího softbalového šampionátu, který letos na území České republiky proběhne. Ne náhodou. Hippos Aréna je jedním z nejlepších softbalových areálů nejen u nás, ale v celé Evropě. Místní Hroši patří mezi dlouhodobě úspěšný klub, který navíc vede po jarní části extraligovou tabulku a do reprezentačního kádru se probojovala hned i čtveřice zdejších hráčů. Mezi nimi také Karel Kadečka, který si spolu s nadhazovačem Jaroslavem Müllerem přidali na tréninku. Výsledek vidíte na videu…

Po Havlíčkově Brodě se nyní schovává 22 softbalových míčků. Najdete je na veřejně přístupných, frekventovaných místech, u městských dominant a míst, která souvisí s místním softbalem. Na rozdíl od běžných softballových míčků, ty soutěžní jsou označeny nálepkou s logem šampionátu a pětimístným kódem. Kde jsou jednotlivé míče ukryté? Mapku, stejně jako kompletní pravidla soutěže najdete na oficiálním webu šampionátu.

Našli jste míček? Dejte nám vědět!

Pokud jste našli jeden ze soutěžních míčků, můžete si ho nechat na památku. To by ale byla velká škoda! Jako jeho nálezci totiž získáváte volnou vstupenku na jakýkoli hrací den šampionátu, a navíc máte šanci vyhrát softballové oblečení od společnosti Play-ball.cz.

1. Dejte nám vědět, že jste míček našli! Do soutěžního formuláře na euro2014.softball.cz uveďte své jméno, kontaktní e-mail a pětimístné číslo míčku. Výherce, kterého vylosujeme v pátek 18. července ve 13:00, zveřejníme na našich webových stránkách a informujeme ho prostřednictvím elektronické pošty.

2. Abyste uplatnili volnou vstupenku, stačí si míček vzít s sebou do Hippos Areny. Vstupenka slouží na celý hrací den a je nepřenosná. Samotný míček si samozřejmě můžete nechat, případně ho věnovat ve prospěch havlíčkobrodské softbalové mládeže pořadatelskému klubu.

O mistrovství Evropy:

Evropský šampionát pod hlavičkou Evropské softbalové federace, který se koná v Pardubicích a Havlíčkově Brodě, je pro evropské softbalisty vrcholem letošní sezony. Do východních Čech a na Vysočinu se sjede celkem sedm národních týmů, které si to během šesti hracích dnů rozdají o titul šampiona starého kontinentu. Hlavním adeptem na zlato je v posledních letech reprezentace České republiky, která tuto trofej získala i na posledním ME v roce 2012. Tomu odpovídají i ambice týmu. „Naším cílem je jednoznačně obhajoba předloňského titulu,“ má jasno hlavní trenér. Evropský šampionát se do Havlíčkova Brodu vrací po čtyřech letech, v roce 2010 tu česká reprezentace prohrála ve finále s Dánskem.

 
Aktuálně na webu
Konečně to tam spadlo, oddechl si Plachý. Hokejky schovával v kabině

Konečně to tam spadlo, oddechl si Plachý. Hokejky schovával v kabině

(pondělí 21.10.) Dlouho se střelecky trápil, ale svou první trefu v sezoně si schoval na ten nejvhodnější čas!...

 
Do Kotliny míří poslední Žihadla! Prodlouží Bruslaři vítěznou sérii

Do Kotliny míří poslední Žihadla! Prodlouží Bruslaři vítěznou sérii

(pondělí 21.10.) Čtyři vítězství v posledním kvartetu utkání. To je vizitka havlíčkobrodských hokejistů, kteří...

 
Hrdina Holík: Štěstí bylo na mé straně! Pomohla mu dobrá příprava

Hrdina Holík: Štěstí bylo na mé straně! Pomohla mu dobrá příprava

(pondělí 21.10.) Odvedl fantastickou práci! Připsal si 32 úspěšných zákroků, pustil za svá záda jen jeden puk a...

 
Šlágr kola pro Bruslaře! Broďáci porazili Valašské Meziříčí

Šlágr kola pro Bruslaře! Broďáci porazili Valašské Meziříčí

(sobota 19.10.) K velice důležitému utkání nastoupili hráči Havlíčkova Brodu na ledě Kotliny. Přivítali totiž...

 
 
Klub       A-tým       Zápasy       Mládež       Multimédia       Historie       Partneři       Archiv
 
×
Dnes v 18:00 | Muži
BK Havlíčkův Brod
HC Moravské Budějovice 2019