29. 7. 2015 | Richard Wagner

Bruslaři jdou poprvé na led. Kdo je povede jako hlavní kouč?

HAVLÍČKŮV BROD - Dlouho diskutované přichází v realitu. Nově se rodící mužstvo BK v pátek vyjede poprvé okusit led. Zimní stadion v Kotlině tak uvidí tým, který by po několika změnách měl zápolit ve druhé lize. Fanoušci už mají jasno o několika jménech, která budou brázdit led a bít se za celek z města Karla Havlíčka Borovského. O čem ale doposud příliš nevěděli, bylo obsazení trenérského postu. Asistenta Miroslava Dubna doplní jako hlavní kouč ALEŠ TOTTER, velmi zkušený lodivod, který má za sebou širokou škálu různých trenérských štací.

Nový trenér havlíčkobrodského prvního mužstva už je s týmem, který připravuje na nástup na ledovou plochu. „Od Aleše očekáváme stabilizaci kádru a stmelení kluků, kteří se vrátili z různých hostovaček. Ať je to Světlá, Chotěboř, Pelhřimov a jiné týmy,“ prozradil předseda BK David Kozlík.

Rodák ze Světlé nad Sázavou, který absolvoval roční stáž v Detroitu a vedl například Chomutov, Beroun či Tatranské vlky, bude mít za úkol sestavit konkurenceschopný kádr pro druhou ligu. „Proto bude mít za úkol vhodně doplnit kádr. Věříme, že Aleš svůj úkol zvládne a budeme hrát dobrý hokej, na který si lidé najdou cestu,“ doufá Kozlík.

TOP foto: medvediberoun.cz.

Aktuality

Krásné Vánoce!

Vážení fanoušci, za celé mužstvo i realizační tým A-týmu Bruslařů Vám děkujeme za podporu a přejeme Vám klidné prožití vánočních svátků! Do nového roku pak přejeme hodně štěstí a zdraví!

Zápas 29. kola byl přeložen

Domácí utkání 29. kola s Řisuty se měl původně hrát v neděli 2. ledna. Oba týmy se dohodly na přeložení zápasu na nový termín. Duel se tak odehraje v Kotlině až ve středu 2. února od 18:00.

Vaněček v Zlaté hokejce

Havlíčkobrodský odchovanec Vítek Vaněček uspěl v anketě Zlatá hokejka. V hlasování díky letošním výkonům v brankovišti Washingtonu Capitals získal 136 hlasů a skončil na 10. místě. Gratulujeme ke krásnému úspěchu a přejeme hodně štěstí v dalších sezonách! Čtěte více na serveru hokej.cz.

Změna v příp. zápasech

Přípravné utkání ve Dvoře Králové bylo přesunuto z původního termínu 14. září na 31. srpna, přípravný duel na hřišti Žďáru nad Sázavou byl přesunut z 16. září na nový termín 17. srpna. Důvodem pro změny je dřívější start základní části nové sezony, první kolo je na programu už v sobotu 18. září. Podívejte se na kompletní rozpis přípravných utkání.

Zápas s Řisuty odložen

V sobotu 10. října měl být na programu poslední domácí zápas před minimálně čtrnáctidenní nucenou pauzou z důvodu vládních nařízení. Nakonec se ale nebude hrát ani s Řisuty. Utkání se odkládá z preventivních důvodů, někteří hráči A-mužstva totiž mají příznaky nachlazení. Děkujeme za pochopení.

Informace pro rodiče

Prosíme rodiče, abyste si vyzvedli z kabin své osobní věci. Klubové věci tam prosím nechte, jsou to zejména tréninkové dresy, zápasové dresy a štulpny. Nejprve ale kontaktujte své trenéry a vedoucí a domluvte se s nimi. Do kabin se ode dneška dostanete přes vrátnici od 7:00 do 14:00.

YouTube

Legendy věrné Kotlině

ÚTOČNÍK

Václav
Chytráček

OBRÁNCE

Jan
Suchý

ÚTOČNÍK

Jaroslav
Holík

ÚTOČNÍK

Jiří
Holík

ÚTOČNÍK

Josef
Augusta

OBRÁNCE

Milan
Chalupa

OBRÁNCE

Jaroslav
Benák

OBRÁNCE

Radek
Martínek

ÚTOČNÍK

Josef
Vašíček

OBRÁNCE

Martin
Čech

Hlavní partner

Ostatní partneři