BK Havl. Brod - Bruslaři už dávají do kupy kádr na nový ročník, poprvé se sejde na akci s fanoušky!
Bruslaři už dávají do kupy kádr na nový ročník, poprvé se sejde na akci s fanoušky!

Bruslaři už dávají do kupy kádr na nový ročník, poprvé se sejde na akci s fanoušky!

11.04.2016 | Redakce

Vyztuženy budou všechny posty!

HAVLÍČKŮV BROD - Na nedávné tiskové konferenci byl řečen jednoznačný cíl - postoupit zpět do první ligy. Už nyní se intenzivně jedná s hráči nejen současného kádru. Na mušce má vedení BK společně s hlavní trenérem Alešem Totterem několik hráčů. Dvě jména už jsou známá. Měla by vyztužit defenzivu. Jasno by mělo být na konci dubna. Čili zhruba dva týdny před startem suché přípravy. I během ní však budou Bruslaři jezdit na led. Využijí malé haly v Jihlavě. Během přípravy se párkrát střetnou i s některými fotbalovými kluby z okolí.

 

V polovině následujícího měsíce začne celé letní martyrium. Bruslaři se výhradně pod vedením Ladislava Fixy a Jakuba Kořínka, který studuje tělovýchovnou fakultu, oddají drilu, jenž je připraví na sezonu, v níž chtějí dokráčet až na vrchol. Velkou otázkou je tedy kádr. Tým by měl zůstat pohromadě a bude citlivě doplněn. Na tiskové konferenci bylo řečeno, že z Rusů zůstane Kirill Vlasov, ale nakonec tomu tak není. "Při vyjednávání o podmínkách měl, bohužel, příliš velké nároky, které jsme mu nedokázali splnit," prozradil kouč Aleš Totter.

Na brankářském postu by měl jako jednička figurovat Čeněk Novák, k němuž se shání adekvátní náhradník. V hledáčku je pár jmen, žádné konkrétní však sděleno nebylo. Důležitá bude také defenziva. Klub má velký zájem na udržení Tomáše Semráda a Kryštofa Kulhánka, kteří se vloni včlenili do týmu až v průběhu sezony. Rovněž se apeluje na setrvání Miroslava Dubna. Zájem pomoci týmu projevil také Tomáš Mečiar, který letošní ročník strávil ve Francii. Krom něj by měl defenzivu vyztužit mladý a šikovný bek Ondřej Šíma.

Ofenzivu by znovu mělo táhnout duo Miroslav Třetina - Lukáš Endál. Vedení Bruslařského klubu chce rovněž udržet v sestavě Filipa Beneše, který zapadl do kabiny jako knoflík do dírky na košili. Velkým esem by byl návrat Jana Milfaita, který zatím čeká na to, zda mu nepřijde nabídka z vyšší soutěže. Sestavu by měl doplnit nejlepší střelec extraligy staršího dorostu David Michálek. V hledáčku havlíčkobrodského vedení je i několik dalších hráčů. Jejich přesná jména ale prozrazovat zatím nebudeme.

Brzy se je však dozvíte. I když havlíčkobrodské mužstvo začne letní přípravu až 16. května, již o dva týdny dříve se však sejde mužstvo na akci s fanoušky. V pátek 29. dubna se totiž v Tisu bude konat fotbalová exhibice áčka proti fanouškům. Podrobnější informace o této akci Vám tu přistanou v nejbližších dnech. Nicméně již nyní se můžete kontaktovat s fanklubem a zajišťovat si místo v sestavě.

 
Aktuálně na webu
David Vala: Byl to „hurá“ hokej, ale za výhru a 1. místo jsme rádi!

David Vala: Byl to „hurá“ hokej, ale za výhru a 1. místo jsme rádi!

(pondělí 18.2.) Havlíčkův Brod splnil povinnost a v domácím prostředí rozstřílel českobudějovický David Servis 7:1....

 
Bruslaři se posunuli do čela tabulky! David Servisu dali 7 gólů

Bruslaři se posunuli do čela tabulky! David Servisu dali 7 gólů

(sobota 16.2.) HAVLÍČKŮV BROD – České Budějovice v okleštěné sestavě rychle odpověděly na vedoucí gól Bruslařů,...

 
Bruslaři srovnali s Piráty krok, body si odvezl Chomutov

Bruslaři srovnali s Piráty krok, body si odvezl Chomutov

(sobota 16.2.) Junioři Havlíčkova Brodu přivítali doma v Kotlině chomutovské Piráty. Chomutovští otevřeli skóre a...

 
Junioři začali skvěle, ale na body proti Varům nedosáhli!

Junioři začali skvěle, ale na body proti Varům nedosáhli!

(pátek 15.2.) Havlíčkobrodští junioři přivítali na svém ledě karlovarskou Energii. Domácí soubor, šel v první...

 
 
Klub       A-tým       Zápasy       Mládež       Multimédia       Historie       Partneři       Archiv