BK Havl. Brod - Bruslaři už dávají do kupy kádr na nový ročník, poprvé se sejde na akci s fanoušky!
Bruslaři už dávají do kupy kádr na nový ročník, poprvé se sejde na akci s fanoušky!

Bruslaři už dávají do kupy kádr na nový ročník, poprvé se sejde na akci s fanoušky!

11.04.2016 | Redakce

Vyztuženy budou všechny posty!

HAVLÍČKŮV BROD - Na nedávné tiskové konferenci byl řečen jednoznačný cíl - postoupit zpět do první ligy. Už nyní se intenzivně jedná s hráči nejen současného kádru. Na mušce má vedení BK společně s hlavní trenérem Alešem Totterem několik hráčů. Dvě jména už jsou známá. Měla by vyztužit defenzivu. Jasno by mělo být na konci dubna. Čili zhruba dva týdny před startem suché přípravy. I během ní však budou Bruslaři jezdit na led. Využijí malé haly v Jihlavě. Během přípravy se párkrát střetnou i s některými fotbalovými kluby z okolí.

 

V polovině následujícího měsíce začne celé letní martyrium. Bruslaři se výhradně pod vedením Ladislava Fixy a Jakuba Kořínka, který studuje tělovýchovnou fakultu, oddají drilu, jenž je připraví na sezonu, v níž chtějí dokráčet až na vrchol. Velkou otázkou je tedy kádr. Tým by měl zůstat pohromadě a bude citlivě doplněn. Na tiskové konferenci bylo řečeno, že z Rusů zůstane Kirill Vlasov, ale nakonec tomu tak není. "Při vyjednávání o podmínkách měl, bohužel, příliš velké nároky, které jsme mu nedokázali splnit," prozradil kouč Aleš Totter.

Na brankářském postu by měl jako jednička figurovat Čeněk Novák, k němuž se shání adekvátní náhradník. V hledáčku je pár jmen, žádné konkrétní však sděleno nebylo. Důležitá bude také defenziva. Klub má velký zájem na udržení Tomáše Semráda a Kryštofa Kulhánka, kteří se vloni včlenili do týmu až v průběhu sezony. Rovněž se apeluje na setrvání Miroslava Dubna. Zájem pomoci týmu projevil také Tomáš Mečiar, který letošní ročník strávil ve Francii. Krom něj by měl defenzivu vyztužit mladý a šikovný bek Ondřej Šíma.

Ofenzivu by znovu mělo táhnout duo Miroslav Třetina - Lukáš Endál. Vedení Bruslařského klubu chce rovněž udržet v sestavě Filipa Beneše, který zapadl do kabiny jako knoflík do dírky na košili. Velkým esem by byl návrat Jana Milfaita, který zatím čeká na to, zda mu nepřijde nabídka z vyšší soutěže. Sestavu by měl doplnit nejlepší střelec extraligy staršího dorostu David Michálek. V hledáčku havlíčkobrodského vedení je i několik dalších hráčů. Jejich přesná jména ale prozrazovat zatím nebudeme.

Brzy se je však dozvíte. I když havlíčkobrodské mužstvo začne letní přípravu až 16. května, již o dva týdny dříve se však sejde mužstvo na akci s fanoušky. V pátek 29. dubna se totiž v Tisu bude konat fotbalová exhibice áčka proti fanouškům. Podrobnější informace o této akci Vám tu přistanou v nejbližších dnech. Nicméně již nyní se můžete kontaktovat s fanklubem a zajišťovat si místo v sestavě.

 
Aktuálně na webu
Kotlina dětem: Havlíčkův Brod hostil turnaj 1. a 2. tříd

Kotlina dětem: Havlíčkův Brod hostil turnaj 1. a 2. tříd

(čtvrtek 18.4.) Na závěr letošní hokejové sezóny připravili trenéři a rodiče dva turnaje pro nejmladší hokejové...

 
Valná hromada Bruslařů: Čelanský končí, u áčka zůstává Cachnín

Valná hromada Bruslařů: Čelanský končí, u áčka zůstává Cachnín

(úterý 16.4.) V pátek 12. dubna se ve VIP prostorách zimního stadionu v Kotlině konala Valná hromada BK, na které...

 
Třetina: Dokud mě nikdo nepřeskočí v bodování, budu ještě hrát!

Třetina: Dokud mě nikdo nepřeskočí v bodování, budu ještě hrát!

(středa 3.4.) K ruce už sice neměl nerozlučného parťáka Lukáše Endála, ale znovu válel! Devětatřicetiletý útočník...

 
Cachnín: U nás je rodinná atmosféra, je to jiné než v dalších týmech!

Cachnín: U nás je rodinná atmosféra, je to jiné než v dalších týmech!

(úterý 2.4.) Havlíčkobrodské juniorce skončila sezona, která nebyla moc úspěšná. Bruslařům se navíc pár kol před...

 
 
Klub       A-tým       Zápasy       Mládež       Multimédia       Historie       Partneři       Archiv