24. 10. 2016 | Ladislav Vácha, Richard Wagner

VIDEO: Cachnína dvě trefy potěšily, Krejčímu chyběli při gólu rodiče

Starší dorostenci prožili víkend jako na houpačce. Zatímco v pátek se jim vůbec nedařilo a z Pardubic si po nepovedeném výkonu odvedli vysokou porážku 1:5, v sobotu na kluzišti posledního Písku zazářili a uštědřili mu kanára. „V Pardubicích jsme chtěli vycházet z dobré obrany, ale zápas se nám nepovedl. V Písku jsme vedli po první třetině 4:0, chtěli jsme makat a dotáhli jsme to do vítězného konce,“ pochvaloval si útočník Richard Cachnín, který proti Pardubicím zaznamenal čestnou branku a udeřil i na ledě Písku. U řeky Otavy skóroval i obránce Matěj Krejčí, jenž zvýšil na 3:0. „Rodiče to bohužel neviděli, protože ošetřovali Vojtu Holendu. To se ale stává, dám jiný gól a uvidí to,“ smál se urostlý hokejista. (Foto: Juniorský hokej)

Aktuality

Přípravná utkání

Na rozpis přípravných zápasů přibyl nový duel. Bruslaři odehrají ve středu 14. září od 18:00 generálku před novou sezonou na ledě pražské Kobry.

Vaněček Ďáblem

Havlíčkobrodský odchovanec Vítek Vaněček v NHL mění dres. Výměnou za volby v draftu ho získala organizace New Jersey Devils. Šestadvacetiletý gólman loni nastoupil ve Washingtonu Capitals, který jej v roce 2014 draftoval z 39. pozice, k 42 zápasům základní části NHL. Zaznamenal v nich 90,8% úspěšnost zákroků a v průměru obdržel jen 2,67 gólu na zápas. Další dva starty si připsal v play off.

Dětský den

A-tým ve spolupráci s naším partnerem Blachotrapez spol. sr.o pořádá 21. května od 9:00 dětský den. Přijďte se se svými dětmi pobavit do Kotliny, vstup je zdarma. Podívejte se na více informací.

Krásné Vánoce!

Vážení fanoušci, za celé mužstvo i realizační tým A-týmu Bruslařů Vám děkujeme za podporu a přejeme Vám klidné prožití vánočních svátků! Do nového roku pak přejeme hodně štěstí a zdraví!

Zápas 29. kola byl přeložen

Domácí utkání 29. kola s Řisuty se měl původně hrát v neděli 2. ledna. Oba týmy se dohodly na přeložení zápasu na nový termín. Duel se tak odehraje v Kotlině až ve středu 2. února od 18:00.

Vaněček v Zlaté hokejce

Havlíčkobrodský odchovanec Vítek Vaněček uspěl v anketě Zlatá hokejka. V hlasování díky letošním výkonům v brankovišti Washingtonu Capitals získal 136 hlasů a skončil na 10. místě. Gratulujeme ke krásnému úspěchu a přejeme hodně štěstí v dalších sezonách! Čtěte více na serveru hokej.cz.

YouTube

Legendy věrné Kotlině

ÚTOČNÍK

Václav
Chytráček

OBRÁNCE

Jan
Suchý

ÚTOČNÍK

Jaroslav
Holík

ÚTOČNÍK

Jiří
Holík

ÚTOČNÍK

Josef
Augusta

OBRÁNCE

Milan
Chalupa

OBRÁNCE

Jaroslav
Benák

OBRÁNCE

Radek
Martínek

ÚTOČNÍK

Josef
Vašíček

OBRÁNCE

Martin
Čech

Generální partner

Hlavní partner

Ostatní partneři