14. 12. 2017 | Štěpán Ondráček

Oba dorosty vyzvou brněnské celky. Starší doma a mladší venku

HAVLÍČKŮV BROD - Obě dorostenecké kategorie čekají další bitvy v nadstavbové části. Starší dorostenci se v pátek 15. prosince od 18:00 představí v Kotlině, kde vyzvou na souboj poslední tým tabulky, HCM Warrior Brno. O den později, tedy v sobotu 16. prosince, se mladší dorostenci vydají na led Komety Brno a půjde o veledůležitý zápas, který začne ve 14:45. Víkend završí v neděli 17. prosince od 13:30 starší dorost, který se pokusí uspět na půdě Havířova.

HCM Warrior Brno

Založení klubu: 2009
Stadion: Hokejová hala Úvoz (kapacita 500 míst)
Klubové barvy: bílá a modrá
Webové stránky klubu: hcmwarriorbrno.cz
Umístění v poslední sezóně: 2. místo po ZČ, 1. místo po nadstavbové části, 2. místo o postup do extraligy
Trenér: Jiří Otoupalík

Minulé utkání Warrioru

HCM Warrior Brno – HC Letci Letňany 1:3

Branky a nahrávky: 59. Frimel (Hubáček) – 27. Kyclt (Srbek, Krutil), 40. Slavík (Nárovec), 50. Janiurek (Štěpánek, Krutil) Rozhodčí: Přemysl Skopal – Jiří Nechvátal, Daniel Reich. Vyloučení: 8:9, navíc Janiurek (LET) 5 + OK [VRAŽ] . Využití: 1:0 V oslabení: 0:0. Diváci: 34. Třetiny: 0:0, 0:2, 1:1 Střely na branku: 33:37 (7:13, 10:15, 16:9). Průběh utkání: 0:3, 1:3.

HCM Warrior Brno: Pleticha (Atanasiadis) – Daněk, Miloš, Branžovský, Klimeš, Mrkvica, Šutera – Primožič, Mudrych, Frimel, Hubáček, Borot, Karpíšek, Ludvík, Vysloužil, Bocián, Antoňů, Snášel

HC Letci Letňany: Hamalčík (Steindl) – Štěpánek, Zedenk, Krutil, Searle, Pelant, Hlinka, Lytvynov – Nárovec, Kyclt, Valdhans, Srbek, Janiurek, Vojinovič, Vlček, Slavík, Pejchal, Janča

AZ RESIDOMO Havířov

Založení klubu: 1928
Stadion: Gascontrol Aréna (kapacita 5 100 míst)
Klubové barvy: bílá a modrá
Webové stránky klubu: hc-havirov.cz
Umístění v poslední sezóně: 6. místo po ZČ, 5. místo po nadstavbové části
Trenér: Tomáš Urbánek

Minulé utkání Azetu

HC Verva Litvínov – AZ RESIDOMO Havířov 5:3

Branky a nahrávky: 8. Svoboda (Bartoš), 12. Berka (Myšák, Bartoš), 15. Jindra (Svoboda, Viedemann), 22. Myšák (Dufek, Bártek), 33. Myšák (Liška, Dufek) – 37. Janeček (Thiel, Juhász), 50. Ciencala (Revaj, Ševěček), 51. Juhász. Rozhodčí: Tomáš Zubzanda – Ondřej Kokrment, Štefan Belko. Vyloučení: 4:4 . Využití: 0:1. V oslabení: 0:1. Diváci: 98. Třetiny: 3:0, 2:1, 0:2 Střely na branku: 32:28 (13:9, 9:8, 10:11). Průběh utkání: 5:0, 5:3.

HC Verva Litvínov: Pejsar (Kmínek) – Žítek, Baláž, Viedemann, Kitzberger, Bártek, Liška, Šubrt – Kovačič, Jindra, Dufek, Kysela, Bartoš, Šarlinger, Svoboda, Arnold, Myšák, Berka

AZ RESIDOMO Havířov: Štipčák (Dufek) – Dabrowski, Uhlíř, Thiel, Máca, Ševěček, Pavelek – Bochnak, Hilšer, Juhász, Janeček, Revaj, Ciencala, Žídek, Tomeček, Dufek, Pindel

Starší dorostenci

Havlíčkobrodské bojovníky čekají další dvě kola v nadstavbě. Nejprve se v pátek 16. prosince od 18:00 postaví v domácím prostředí proti HCM Warrior Brno. V pátečním duelu jsou Bruslaři jasnými favority, neboť Warrior se krčí na poslední příčce nadstavbové skupiny se ziskem jednoho bodu. Ve druhém zápase, který se bude hrát v neděli 17. prosince od 13:30, se Havlíčkobrodští představí v Havířově. Starší dorostenci si ze šesti zápasů připsali tři výhry. V nabité tabulce se počítá každý bod, a obzvlášť, když se vyhraje na ledě silného soupeře. Cachnínovi svěřenci si po loupeži v Mladé Boleslavi připsali skalp i třineckých Ocelářů, na jejichž ledě vyhráli 7:5.

HC Kometa Brno

Založení klubu: 1953
Stadion: DRFG Aréna (kapacita 7 700 míst)
Klubové barvy: bílá a modrá
Webové stránky klubu: hc-kometa.cz
Umístění v poslední sezóně: 8. místo po ZČ, 1. místo po nadstavbové části, závěrečný turnaj ELIOD ELMD 4. místo
Trenér: Pavel Pazourek

Minulé utkání Komety

HC Kometa Brno– HC Letci Letňany 8:2

Branky a nahrávky: 7. Žák (Masař, Kos), 11. Sedláček, 19. Sedláček, 22. Kalčík (Sedláček, Bartes), 24. Fajmon (Masař, Mikulec), 32. Holemý (Žák, Rašovský), 41. Kos (Masař, Harmim), 51. Sedláček – 18. Vrkoč (Hlaváč), 38. Škarda (Zrcek, Pětník). Rozhodčí: Ivan Čuňočka – Tomáš Měkýš, Martin Šustr. Vyloučení: 5:7, navíc Sedláček (KOM) 5+ OK [HRU] – Pětník (LET) 5 + OK [HRU]. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 77. Třetiny: 3:1, 3:1, 2:0 Střely na branku: 35:31 (12:12, 10:8, 13:11). Průběh utkání:2:0, 2:1, 6:1, 6:2, 8:2.

HC Kometa Brno: Nešťák (Vystavěl) – Řehák, Holcman, Mikulec, Holemý, Běhůnek, Němec, Fajmon, Hanák – Žák, Bartes, Kalčík, Linka, Sedláček, Kos, Rašovský (C), Harmim, Masař.

HC Letci Letňany: Liemann (22. Steindl) – Cichoň, Krutil, Stránský, Čech, Němec, Skorčík, Bucek, Klatt (C), Suda – Vrkoč, Stupka, Straka, Pětník, Zrcek, Hlaváč, Škarda, Černý, Václavík, Tůma.

Mladší dorostenci

Svěřenci kouče Petra Beránka se po týdenní odmlce představí v brněnské DRFG Aréně, kde je v sobotu 16. prosince od 14:45 čeká veledůležitá bitva proti domácí Kometě Brno. Není to tak dávno, kdy se v Kotlině odehrál velkolepý obrat ve prospěch Bruslařů. Právě Havlíčkobrodští vyhráli dramatický zápas 5:4! V nadstavbové části je celek z Vysočiny na druhém místě a na svého soka ztrácí šest bodů. Dá se očekávat napínavá bitva. Věřme, že mladí Bruslaři naváží na svůj počin z domácího prostředí a papírového favorita znovu zaskočí!

Nadcházející program Bruslařů

Starší dorostenci

BK Havlíčkův Brod – HCM Warrior Brno

Pátek 15. prosince v 18:00, on-line přenos

AZ RESIDOMO Havířov – BK Havlíčkův Brod

Neděle 17. prosince ve 13:30, on-line přenos


Mladší dorostenci

HC Kometa Brno – BK Havlíčkův Brod

Sobota 16. prosince ve 14:45, on-line přenos

Aktuality

Krásné Vánoce!

Vážení fanoušci, za celé mužstvo i realizační tým A-týmu Bruslařů Vám děkujeme za podporu a přejeme Vám klidné prožití vánočních svátků! Do nového roku pak přejeme hodně štěstí a zdraví!

Zápas 29. kola byl přeložen

Domácí utkání 29. kola s Řisuty se měl původně hrát v neděli 2. ledna. Oba týmy se dohodly na přeložení zápasu na nový termín. Duel se tak odehraje v Kotlině až ve středu 2. února od 18:00.

Vaněček v Zlaté hokejce

Havlíčkobrodský odchovanec Vítek Vaněček uspěl v anketě Zlatá hokejka. V hlasování díky letošním výkonům v brankovišti Washingtonu Capitals získal 136 hlasů a skončil na 10. místě. Gratulujeme ke krásnému úspěchu a přejeme hodně štěstí v dalších sezonách! Čtěte více na serveru hokej.cz.

Změna v příp. zápasech

Přípravné utkání ve Dvoře Králové bylo přesunuto z původního termínu 14. září na 31. srpna, přípravný duel na hřišti Žďáru nad Sázavou byl přesunut z 16. září na nový termín 17. srpna. Důvodem pro změny je dřívější start základní části nové sezony, první kolo je na programu už v sobotu 18. září. Podívejte se na kompletní rozpis přípravných utkání.

Zápas s Řisuty odložen

V sobotu 10. října měl být na programu poslední domácí zápas před minimálně čtrnáctidenní nucenou pauzou z důvodu vládních nařízení. Nakonec se ale nebude hrát ani s Řisuty. Utkání se odkládá z preventivních důvodů, někteří hráči A-mužstva totiž mají příznaky nachlazení. Děkujeme za pochopení.

Informace pro rodiče

Prosíme rodiče, abyste si vyzvedli z kabin své osobní věci. Klubové věci tam prosím nechte, jsou to zejména tréninkové dresy, zápasové dresy a štulpny. Nejprve ale kontaktujte své trenéry a vedoucí a domluvte se s nimi. Do kabin se ode dneška dostanete přes vrátnici od 7:00 do 14:00.

YouTube

Legendy věrné Kotlině

ÚTOČNÍK

Václav
Chytráček

OBRÁNCE

Jan
Suchý

ÚTOČNÍK

Jaroslav
Holík

ÚTOČNÍK

Jiří
Holík

ÚTOČNÍK

Josef
Augusta

OBRÁNCE

Milan
Chalupa

OBRÁNCE

Jaroslav
Benák

OBRÁNCE

Radek
Martínek

ÚTOČNÍK

Josef
Vašíček

OBRÁNCE

Martin
Čech

Hlavní partner

Ostatní partneři