BK Havl. Brod - Brankář Daniel Král zabojuje o reprezentační dres!
Brankář Daniel Král zabojuje o reprezentační dres!

Brankář Daniel Král zabojuje o reprezentační dres!

13.04.2018 | Štěpán Ondráček

V Jihlavě se představí nové naděje pro reprezentaci

Ročníky narození 2003 si letos zahrály na Zimní olympiádě dětí a mládeže, odkud svazoví činovníci vybrali čtyřicet jmen, aby se popraly o národní dres. Republikové výběry se letos konají v Jihlavě (12 - 15. dubna), kde pod dohledem zkušených trenérů vzejde nová reprezentace do 16 let, vše je pod hlavičkou VTM. Havlíčkobrodští hokejisté mají na závěrečné akci jedno želízko v ohni, a to brankáře mladšího dorostu Daniela Krále (na snímku). Spolu s mladým brankářem se akce v Jihlavě zúčastní i trenér vítězného týmu kraje Vysočina Jakub Venc a mezi náhradníky figuruje Josef Dáňa. Na Horáckém zimním stadionu se krom dvou českých týmů představí také švédské družstvo Skåne a výběr Slovenska.

 

Nominace

Brankáři

Lukáš Klika (Ústecký kraj)
Daniel Král (Kraj Vysočina)
Oliver Šatný (Jihočeský kraj)
Jakub Tichý (Královéhradecký kraj)

Obránci

Tobias Adam
Marek Chvátal (oba Kraj Vysočina)
Martin Böhm (Liberecký kraj)
Ondřej Cubo
René Smolka (oba Moravskoslezský kraj)
Patrik Fajmon (Jihomoravský kraj)
Sebastian Jasečko (Jihočeský kraj)
David Jiříček (Plzeňský kraj)
Stanislav Kunst
Stanislav Svozil (oba Olomoucký kraj)
Marek Pelda (Královéhradecký kraj)
Jiří Ticháček (Středočeský kraj)

Útočníci

Jakub Altrichter
Dominik Soukup (oba Plzeňský kraj)
Marek Brada
Alex Kotásek
Josef Krejsa (všichni Moravskoslezský kraj)
Tomáš Březina
Jan Nevšímal (oba Jihočeský kraj)
Matyáš Budina
Šimon Marha
Petr Moravec
Lukáš Pajer (všichni Královéhradecký kraj)
Šimon Frömel
Jan Půček (oba Zlínský kraj)
Petr Gajda (Liberecký kraj)
Alexandr Kašpárek (Jihomoravský kraj)
Jan Krupička
Michal Vitouch (oba Praha)
Matouš Menšík
David Putz (oba Kraj Vysočina)
Adam Paleček (Pardubický kraj)
Alexandr Remeš (Karlovarský kraj)
Martin Ryšavý
Jakub Zembol (oba Olomoucký kraj)
Marek Slavík (Ústecký kraj)

Ohlédnutí za minulým ročníkem.

Program republikového výběru

pátek 13. dubna Slovensko – Česko "bílí" (hala 1, 15:30 )

pátek 13. dubna Česko "červení" – Skåne (hala 1, 18:00 )

sobota 14. dubna Slovensko – Česko "červení" (hala 1, 15:30 )

sobota 14. dubna Česko "bílí" – Skåne (hala 1, 18:00 )

neděle 15. dubna Slovensko – Skåne (hala 2, 9:30 )

neděle 15. dubna Česko "bílí" – Česko "červení" (hala 2, 12:00 )

 
Aktuálně na webu
Dnešní utkání proti David Servisu se kvůli sněhové kalamitě odkládá

Dnešní utkání proti David Servisu se kvůli sněhové kalamitě odkládá

(středa 12.12.) FANOUŠCI, POZOR! Dnešní zápas v Českých Budějovicích se kvůli špatné dopravní situaci neodehraje....

 
V Kotlině se rozezněla Vánoční Rolnička 2018

V Kotlině se rozezněla Vánoční Rolnička 2018

(úterý 11.12.) Zimní stadion v Kotlině hostil druhý adventní víkend druhý ročník krasobruslařské soutěže Vánoční...

 
Bruslaři míří na jih Čech, kde se utkají s David Servisem!

Bruslaři míří na jih Čech, kde se utkají s David Servisem!

(úterý 11.12.) Havlíčkobrodští hokejisté opět míří na venkovní utkání, tentokrát budou ve středu 12. prosince...

 
Michal Beneš: Všichni pevně věříme, že postoupíme do play off!

Michal Beneš: Všichni pevně věříme, že postoupíme do play off!

(pondělí 10.12.) Do nadstavbové části vstoupili znamenitě, když v domácím prostředí rozstříleli poslední Žďár nad...

 
 
Klub       A-tým       Zápasy       Mládež       Multimédia       Historie       Partneři       Archiv