5. 8. 2018 | Ladislav Vácha, Štěpán Ondráček

Dovolená na Moravě? Ve sklípku jsem nebyl, směje se Tomáš Cejpek

V minulé sezoně dělal kapitána havlíčkobrodského B-týmu a v prvním mužstvu si připsal dva soutěžní starty. Teď si klade jasné cíle. Zajistit si stálou pozici v sestavě áčka a s Bruslaři vybojovat kýžený postup do vyšší soutěže. Řeč je o útočníku Tomáši Cejpkovi! „Pokud se probojuji do týmu, tak se určitě budu hodně těšit na derby se Žďárem. Zápasy s ním se mi hrozně líbily,“ vyhlíží prestižní krajské bitvy usměvavý hokejista.

V minulé sezoně jsi hrál za béčko. Jak uplynulý ročník hodnotíš?
Minulou sezonu hodnotím docela pozitivně. I když jsme se nedostali do play off, v Poháru Vladimíra Martince jsme došli daleko. Myslím si, že to bylo docela dobré.

Suchá část letní přípravy je pro většinu hráčů neoblíbená. Jak ji vnímáš ty?
Asi žádný hráč nemá suchou přípravu rád, ale hrát hokej bez ní prostě nejde. Každý si tím tak musí projít.

Jak ses cítil během prvního tréninku na ledě?
Docela dobře. Byl to první trénink, takže to bylo trochu obtížnější, ale časem to bude určitě lepší.

V týmu je celá řada mladých hráčů, ať už jsou to Jirka Benák, Jirka Kopic, Lukáš Beran, Vojta Holenda a další. Jak moc tě to těší?
Určitě jsem moc rád, že jsem do áčka nešel úplně sám a k týmu se společně se mnou připojil z béčka i Lukáš Beran. Do Brodu se vrátili Vojta Holenda a další mladí hráči. Všechno jsou to kluci, které dobře znám. Pro mě osobně je určitě lepší, že je tady víc mladých hokejistů.

Jak se ti zatím pracuje pod trenéry Jiřím Čelanským a Miroslavem Dubnem?
Řekl bych, že zatím to šlape. Tréninky jsou dobré. Na suchu to byla makačka a na ledě to bude určitě to samé, možná ještě horší. (usměje se)

Měli jste kratší a intenzivnějí suchou přípravu. Uvítal jsi to?
Zažil jsem to poprvé, že jsme měli kratší tréninky. Je to super, mně to určitě více vyhovuje. Člověk si hrábne fakt na dno, ale za 45 minut je hotovo.

Jak jsi trávil dovolenou?
Pojal jsem ji spíš odpočinkově. Byl jsem se podívat na Moravě a také jsem často dělal něco na chatě.

Navštívil jsi na Moravě i proslulé vinné sklípky?
(směje se) Já jsem věděl, že na to narazíte. Ve sklípku jsem nebyl. Navštívil jsem příbuzné a jezdili jsme po Moravě na různé výlety.

Jak se těšíš na prestižní derby Vysočiny?
Pokud se probojuji do týmu, tak se určitě budu hodně těšit na derby se Žďárem. Už když jsem nastupoval za áčko v minulé sezoně, tak se mi zápasy s ním hrozně moc líbily.

Jaké si kladeš před novou sezonou osobní a týmové cíle?
Mým osobním cílem je vybojovat si místo v týmu a udržet si jej. Co se týče týmového cíle, tak chci, aby se nám povedlo to, o co se snažíme už tři roky. Určitě chceme postoupit!

Aktuality

Vaněček v Zlaté hokejce

Havlíčkobrodský odchovanec Vítek Vaněček uspěl v anketě Zlatá hokejka. V hlasování díky letošním výkonům v brankovišti Washingtonu Capitals získal 136 hlasů a skončil na 10. místě. Gratulujeme ke krásnému úspěchu a přejeme hodně štěstí v dalších sezonách! Čtěte více na serveru hokej.cz.

Změna v příp. zápasech

Přípravné utkání ve Dvoře Králové bylo přesunuto z původního termínu 14. září na 31. srpna, přípravný duel na hřišti Žďáru nad Sázavou byl přesunut z 16. září na nový termín 17. srpna. Důvodem pro změny je dřívější start základní části nové sezony, první kolo je na programu už v sobotu 18. září. Podívejte se na kompletní rozpis přípravných utkání.

Zápas s Řisuty odložen

V sobotu 10. října měl být na programu poslední domácí zápas před minimálně čtrnáctidenní nucenou pauzou z důvodu vládních nařízení. Nakonec se ale nebude hrát ani s Řisuty. Utkání se odkládá z preventivních důvodů, někteří hráči A-mužstva totiž mají příznaky nachlazení. Děkujeme za pochopení.

Informace pro rodiče

Prosíme rodiče, abyste si vyzvedli z kabin své osobní věci. Klubové věci tam prosím nechte, jsou to zejména tréninkové dresy, zápasové dresy a štulpny. Nejprve ale kontaktujte své trenéry a vedoucí a domluvte se s nimi. Do kabin se ode dneška dostanete přes vrátnici od 7:00 do 14:00.

Začátek přípravy mládež

V tomto týdnu budeme hráče a rodiče informovat ohledně začátku přípravného období na sezonu 2020/21 (oraganizovaných tréninků BKHB) v návaznosti na "uvolnění" opatření nouzového stavu vládou ČR.

Ptejte se vedení

Fanoušci, máte otázky k uplynulé sezoně? Využijte možnost a zeptejte se na to, co vás zajímá. Standardní tiskovou konferenci uspořádat nemůžeme, na vaše otázky odpovíme formou článku. Otázky nám posílejte do zpráv na Facebooku nebo na e-mail bkhavlickuvbrod@seznam.cz do pátku 3. dubna. Přejeme vám pevné zdraví!

YouTube

Legendy věrné Kotlině

ÚTOČNÍK

Václav
Chytráček

OBRÁNCE

Jan
Suchý

ÚTOČNÍK

Jaroslav
Holík

ÚTOČNÍK

Jiří
Holík

ÚTOČNÍK

Josef
Augusta

OBRÁNCE

Milan
Chalupa

OBRÁNCE

Jaroslav
Benák

OBRÁNCE

Radek
Martínek

ÚTOČNÍK

Josef
Vašíček

OBRÁNCE

Martin
Čech

Hlavní partner

Ostatní partneři