1. 11. 2018 | Štěpán Ondráček

SKVĚLE! Dominik Vacík si zahraje na mistrovství světa do 17 let!

Havlíčkobrodský hokejový obránce Dominik Vacík, který nastupuje za A-mužstvo a juniorku, se dočkal pocty v podobě pozvánky na neoficiální mistrovství světa do 17 let. Vrchol sezony se uskuteční v Kanadě (3. – 11. listopadu). Vacík si o své místo řekl na kempu v Jihlavě, kde zaujal trenéra Karla Berana. Česká reprezentace se představí ve skupině A, která se odehraje v Saint John. Národní tým má těžkou skupinu, ve které narazí na zámořské výběry Kanady White, Spojených států amerických a Kanady Black.

Nominace

Brankáři

Nick Malík (Frýdek-Místek)
Jan Bednář (Karlovy Vary)

Obránci

Marek Bláha
Michael Krutil (oba Sparta Praha)
Jan Hampl (Liberec)
Ondřej Baláž (Litvínov)
Tadeáš Talafa (Zlín)
Václav Svach (České Budějovice)
Dominik Vacík (Havlíčkův Brod)

Útočníci

Jakub Malý (Kometa Brno)
Jakub Konečný (Žďár nad Sázavou)
Štěpán Macháček (Třinec)
Sebastián Malát (Plzeň)
Jan Cikhart (Liberec)
Martin Janda (Hradec Králové)
Ivan Ivan (Vítkovice)
Tomáš Chlubna (Jihlava)
Pavel Novák (České Budějovice)
Joshua James Mácha (Olomouc)
Michal Gut
Josef Koláček (oba Chomutov)
Michal Rouha (Pardubice)

Zápasy české reprezentace

Česká reprezentace – Švédsko (1. listopadu, 23:00 – přípravné utkání)

Česká reprezentace – USA (4. listopadu, 17:00)

Česká reprezentace – Kanada Black (5. listopadu, 20:30)

Česká reprezentace – Kanada White (7. listopadu, 00:30)

Poznámka: Začátky utkání jsou uvedeny v českém čase.

Aktuality

Vaněček v Zlaté hokejce

Havlíčkobrodský odchovanec Vítek Vaněček uspěl v anketě Zlatá hokejka. V hlasování díky letošním výkonům v brankovišti Washingtonu Capitals získal 136 hlasů a skončil na 10. místě. Gratulujeme ke krásnému úspěchu a přejeme hodně štěstí v dalších sezonách! Čtěte více na serveru hokej.cz.

Změna v příp. zápasech

Přípravné utkání ve Dvoře Králové bylo přesunuto z původního termínu 14. září na 31. srpna, přípravný duel na hřišti Žďáru nad Sázavou byl přesunut z 16. září na nový termín 17. srpna. Důvodem pro změny je dřívější start základní části nové sezony, první kolo je na programu už v sobotu 18. září. Podívejte se na kompletní rozpis přípravných utkání.

Zápas s Řisuty odložen

V sobotu 10. října měl být na programu poslední domácí zápas před minimálně čtrnáctidenní nucenou pauzou z důvodu vládních nařízení. Nakonec se ale nebude hrát ani s Řisuty. Utkání se odkládá z preventivních důvodů, někteří hráči A-mužstva totiž mají příznaky nachlazení. Děkujeme za pochopení.

Informace pro rodiče

Prosíme rodiče, abyste si vyzvedli z kabin své osobní věci. Klubové věci tam prosím nechte, jsou to zejména tréninkové dresy, zápasové dresy a štulpny. Nejprve ale kontaktujte své trenéry a vedoucí a domluvte se s nimi. Do kabin se ode dneška dostanete přes vrátnici od 7:00 do 14:00.

Začátek přípravy mládež

V tomto týdnu budeme hráče a rodiče informovat ohledně začátku přípravného období na sezonu 2020/21 (oraganizovaných tréninků BKHB) v návaznosti na "uvolnění" opatření nouzového stavu vládou ČR.

Ptejte se vedení

Fanoušci, máte otázky k uplynulé sezoně? Využijte možnost a zeptejte se na to, co vás zajímá. Standardní tiskovou konferenci uspořádat nemůžeme, na vaše otázky odpovíme formou článku. Otázky nám posílejte do zpráv na Facebooku nebo na e-mail bkhavlickuvbrod@seznam.cz do pátku 3. dubna. Přejeme vám pevné zdraví!

YouTube

Legendy věrné Kotlině

ÚTOČNÍK

Václav
Chytráček

OBRÁNCE

Jan
Suchý

ÚTOČNÍK

Jaroslav
Holík

ÚTOČNÍK

Jiří
Holík

ÚTOČNÍK

Josef
Augusta

OBRÁNCE

Milan
Chalupa

OBRÁNCE

Jaroslav
Benák

OBRÁNCE

Radek
Martínek

ÚTOČNÍK

Josef
Vašíček

OBRÁNCE

Martin
Čech

Hlavní partner

Ostatní partneři