25. 11. 2018 | HC Bobři Valašské Meziříčí

Vyjádření ke zrušenému utkání Valašské Meziříčí – Havlíčkův Brod

Vedení klubu HC Bobři Valašské Meziříčí vydává prohlášení ke zrušenému sobotnímu utkání proti BK Havlíčkův Brod.

Sobotní utkání muselo být po rozbruslení zrušeno. Na rolbě, která upravovala led, se vyskytla závada, kterou nebylo ještě v daný den možno vyřešit.

Technická závada v podobě prasklé vysokotlaké hadice nevznikla chybou nikoho z pracovníků zimního stadionu, jehož provoz zajišťuje městská společnost ST Servis.

Hlavní sudí po konzultaci s delegátem rozhodl, že utkání se kvůli nezpůsobilosti hrací plochy neodehraje. O dalším postupu rozhodne sportovně-technická komise hokejového svazu.

Pro utkání se najde náhradní termín, o kterém budeme vzápětí informovat na našem webu.

Přestože se nejedená o pochybení klubu, velice se omlouváme všem fanouškům, kteří si našli na utkání cestu.

Ve věci vrácení vstupného se bude postupovat tak, jak sdělil hlasatel. Vstupenky v podobě orazítkovaných žlutých náramků budou platit na náhradní zápas. Až poté budeme individuálně vracet vstupné.

Aktuality

Vaněček v Zlaté hokejce

Havlíčkobrodský odchovanec Vítek Vaněček uspěl v anketě Zlatá hokejka. V hlasování díky letošním výkonům v brankovišti Washingtonu Capitals získal 136 hlasů a skončil na 10. místě. Gratulujeme ke krásnému úspěchu a přejeme hodně štěstí v dalších sezonách! Čtěte více na serveru hokej.cz.

Změna v příp. zápasech

Přípravné utkání ve Dvoře Králové bylo přesunuto z původního termínu 14. září na 31. srpna, přípravný duel na hřišti Žďáru nad Sázavou byl přesunut z 16. září na nový termín 17. srpna. Důvodem pro změny je dřívější start základní části nové sezony, první kolo je na programu už v sobotu 18. září. Podívejte se na kompletní rozpis přípravných utkání.

Zápas s Řisuty odložen

V sobotu 10. října měl být na programu poslední domácí zápas před minimálně čtrnáctidenní nucenou pauzou z důvodu vládních nařízení. Nakonec se ale nebude hrát ani s Řisuty. Utkání se odkládá z preventivních důvodů, někteří hráči A-mužstva totiž mají příznaky nachlazení. Děkujeme za pochopení.

Informace pro rodiče

Prosíme rodiče, abyste si vyzvedli z kabin své osobní věci. Klubové věci tam prosím nechte, jsou to zejména tréninkové dresy, zápasové dresy a štulpny. Nejprve ale kontaktujte své trenéry a vedoucí a domluvte se s nimi. Do kabin se ode dneška dostanete přes vrátnici od 7:00 do 14:00.

Začátek přípravy mládež

V tomto týdnu budeme hráče a rodiče informovat ohledně začátku přípravného období na sezonu 2020/21 (oraganizovaných tréninků BKHB) v návaznosti na "uvolnění" opatření nouzového stavu vládou ČR.

Ptejte se vedení

Fanoušci, máte otázky k uplynulé sezoně? Využijte možnost a zeptejte se na to, co vás zajímá. Standardní tiskovou konferenci uspořádat nemůžeme, na vaše otázky odpovíme formou článku. Otázky nám posílejte do zpráv na Facebooku nebo na e-mail bkhavlickuvbrod@seznam.cz do pátku 3. dubna. Přejeme vám pevné zdraví!

YouTube

Legendy věrné Kotlině

ÚTOČNÍK

Václav
Chytráček

OBRÁNCE

Jan
Suchý

ÚTOČNÍK

Jaroslav
Holík

ÚTOČNÍK

Jiří
Holík

ÚTOČNÍK

Josef
Augusta

OBRÁNCE

Milan
Chalupa

OBRÁNCE

Jaroslav
Benák

OBRÁNCE

Radek
Martínek

ÚTOČNÍK

Josef
Vašíček

OBRÁNCE

Martin
Čech

Hlavní partner

Ostatní partneři