30. 7. 2019 | Redakce

Hokejová škola je tady, účastníci se můžou těšit na bohatý program!

BK Havlíčkův Brod pořádá Hokejovou školu 2019, jež proběhne od 5. do 9. srpna 2019 na zimním stadionu v Kotlině. Pro děti je připraven bohatý program! Trenéři se budou se svými svěřenci připravovat na ledě i mimo něj, chybět nebude ani powerskating, cvičení na zlepšování součinnosti hráčů, zvyšování kondiční připravenosti, orientace, vzájemné spolupráce a sebedůvěry, součástí je i psychologická příprava a motivační video. Hokejová škola je určena pro ročníky 2010 – 2013. Organizátoři Hokejové školy odtajnili harmonogram, a také počet účastníků, kteří se rozdělí do dvou skupin. Pro bližší informace ohledně Hokejové školy kontaktujte manažera hokejové mládeže Jiřího Čelanského.

Tři desítky dětí budou ve dvou skupinách

V pondělí 5. srpna odstartuje již druhý ročník hokejové školy. Organizátorům se přihlásilo celkem 31 malých hokejistů, které čeká pestrý program. Děti budou rozděleny do dvou skupin. Sraz mají všichni účastníci pevně nastavený. Hlásit se budou trenérům v Kotlině od 8:30.

Složení první skupiny

Maxim Cymorek
Martin Fikar
Filip Kozderka
Jan Kozderka
Radek Wágner
Lukáš Janč
Lukáš Kratochvíl
Josef Koutný
Mikuláš Janáček
Jan Ruml
Adam Kachlíř
Patrik Hepner
Vanessa Cviková
Richard Kulhánek

Harmonogram první skupiny

Program ke stažení první skupiny ZDE

Složení druhé skupiny

Erik Mrkvička
Jakub Kotlář
Jan Kotlář
Petr Pálek
Vítek Krejčí
Tadeáš Dajč
Maxmilián Rada
Marek Kratochvíl
Filip Kotlas
Jan Fejt
Tomáš Stejskal
Michael Rudolf
František Moučka
Robin Laštůvka
Marek Hepner
Ladislav Bříza
Jan Miglec

Harmonogram druhé skupiny

Program ke stažení druhé skupiny ZDE

Aktuality

Krásné Vánoce!

Vážení fanoušci, za celé mužstvo i realizační tým A-týmu Bruslařů Vám děkujeme za podporu a přejeme Vám klidné prožití vánočních svátků! Do nového roku pak přejeme hodně štěstí a zdraví!

Zápas 29. kola byl přeložen

Domácí utkání 29. kola s Řisuty se měl původně hrát v neděli 2. ledna. Oba týmy se dohodly na přeložení zápasu na nový termín. Duel se tak odehraje v Kotlině až ve středu 2. února od 18:00.

Vaněček v Zlaté hokejce

Havlíčkobrodský odchovanec Vítek Vaněček uspěl v anketě Zlatá hokejka. V hlasování díky letošním výkonům v brankovišti Washingtonu Capitals získal 136 hlasů a skončil na 10. místě. Gratulujeme ke krásnému úspěchu a přejeme hodně štěstí v dalších sezonách! Čtěte více na serveru hokej.cz.

Změna v příp. zápasech

Přípravné utkání ve Dvoře Králové bylo přesunuto z původního termínu 14. září na 31. srpna, přípravný duel na hřišti Žďáru nad Sázavou byl přesunut z 16. září na nový termín 17. srpna. Důvodem pro změny je dřívější start základní části nové sezony, první kolo je na programu už v sobotu 18. září. Podívejte se na kompletní rozpis přípravných utkání.

Zápas s Řisuty odložen

V sobotu 10. října měl být na programu poslední domácí zápas před minimálně čtrnáctidenní nucenou pauzou z důvodu vládních nařízení. Nakonec se ale nebude hrát ani s Řisuty. Utkání se odkládá z preventivních důvodů, někteří hráči A-mužstva totiž mají příznaky nachlazení. Děkujeme za pochopení.

Informace pro rodiče

Prosíme rodiče, abyste si vyzvedli z kabin své osobní věci. Klubové věci tam prosím nechte, jsou to zejména tréninkové dresy, zápasové dresy a štulpny. Nejprve ale kontaktujte své trenéry a vedoucí a domluvte se s nimi. Do kabin se ode dneška dostanete přes vrátnici od 7:00 do 14:00.

YouTube

Legendy věrné Kotlině

ÚTOČNÍK

Václav
Chytráček

OBRÁNCE

Jan
Suchý

ÚTOČNÍK

Jaroslav
Holík

ÚTOČNÍK

Jiří
Holík

ÚTOČNÍK

Josef
Augusta

OBRÁNCE

Milan
Chalupa

OBRÁNCE

Jaroslav
Benák

OBRÁNCE

Radek
Martínek

ÚTOČNÍK

Josef
Vašíček

OBRÁNCE

Martin
Čech

Hlavní partner

Ostatní partneři