5. 1. 2021 | Klub

Bruslaři našli silného partnera. Představujeme firmu Blachotrapez

Vedení Bruslařského klubu Havlíčkův Brod navázalo navzdory probíhající pandemii důležité partnerství se společností Blachotrapez spol. s r.o., která se tímto stala po městu druhým největším sponzorem našeho hokeje. Klub i nový partner mají zájem o dlouhodobou spolupráci, které si nesmírně vážíme.

Blachotrapez spol. s r.o.

Společnost Blachotrapez chce získat uznání zákazníků tím, že jim nabízí vysoce kvalitní produkty – plechové střešní a fasádní krytiny, které se vyznačují vysokou kvalitou, funkčností a moderním designem, a poskytujem služby, které splňují očekávání jejich zákazníků.

Vizí společnosti je meritorně a kapitálově silná společnost, mající stabilní pozici na trhu, schopná podnikatelských činností jak v Polsku, tak i na trzích Evropské unie.

Jejím cílem je efektivní prodej střešních a fasádních krytin, proto sází na kvalitu a neustálý vývoj.

Společnost Blachotrapez v průběhu 50 let prošla transformací ze soukromé společnosti k mezinárodní korporaci.

Přirozeným cílem a směrem vývoje je rozšiřování působnosti na další trhy, ale také systematické posilování pozice, mj. rozšíření portfolia, nové segmenty nabídky nebo investice.

Blachotrapez podporuje úžasné projekty

Společnost Blachotrapez prostřednictvím projektu chcemepomahat.cz podporuje další projekty. Touto cestou například pomáhá dětem podporou projektu SOS Dětské vesničky, je také generálním partnerem dětských hokejových turnajů BLACHOTRAPEZ tournament. Mezi další podporované projekty patří například Sdružení pro Vltavu.

Těšíme se na významnou a dlouhodobou spolupráci!

Aktuality

Krásné Vánoce!

Vážení fanoušci, za celé mužstvo i realizační tým A-týmu Bruslařů Vám děkujeme za podporu a přejeme Vám klidné prožití vánočních svátků! Do nového roku pak přejeme hodně štěstí a zdraví!

Zápas 29. kola byl přeložen

Domácí utkání 29. kola s Řisuty se měl původně hrát v neděli 2. ledna. Oba týmy se dohodly na přeložení zápasu na nový termín. Duel se tak odehraje v Kotlině až ve středu 2. února od 18:00.

Vaněček v Zlaté hokejce

Havlíčkobrodský odchovanec Vítek Vaněček uspěl v anketě Zlatá hokejka. V hlasování díky letošním výkonům v brankovišti Washingtonu Capitals získal 136 hlasů a skončil na 10. místě. Gratulujeme ke krásnému úspěchu a přejeme hodně štěstí v dalších sezonách! Čtěte více na serveru hokej.cz.

Změna v příp. zápasech

Přípravné utkání ve Dvoře Králové bylo přesunuto z původního termínu 14. září na 31. srpna, přípravný duel na hřišti Žďáru nad Sázavou byl přesunut z 16. září na nový termín 17. srpna. Důvodem pro změny je dřívější start základní části nové sezony, první kolo je na programu už v sobotu 18. září. Podívejte se na kompletní rozpis přípravných utkání.

Zápas s Řisuty odložen

V sobotu 10. října měl být na programu poslední domácí zápas před minimálně čtrnáctidenní nucenou pauzou z důvodu vládních nařízení. Nakonec se ale nebude hrát ani s Řisuty. Utkání se odkládá z preventivních důvodů, někteří hráči A-mužstva totiž mají příznaky nachlazení. Děkujeme za pochopení.

Informace pro rodiče

Prosíme rodiče, abyste si vyzvedli z kabin své osobní věci. Klubové věci tam prosím nechte, jsou to zejména tréninkové dresy, zápasové dresy a štulpny. Nejprve ale kontaktujte své trenéry a vedoucí a domluvte se s nimi. Do kabin se ode dneška dostanete přes vrátnici od 7:00 do 14:00.

YouTube

Legendy věrné Kotlině

ÚTOČNÍK

Václav
Chytráček

OBRÁNCE

Jan
Suchý

ÚTOČNÍK

Jaroslav
Holík

ÚTOČNÍK

Jiří
Holík

ÚTOČNÍK

Josef
Augusta

OBRÁNCE

Milan
Chalupa

OBRÁNCE

Jaroslav
Benák

OBRÁNCE

Radek
Martínek

ÚTOČNÍK

Josef
Vašíček

OBRÁNCE

Martin
Čech

Hlavní partner

Ostatní partneři