23. 7. 2011 | Redakce

Zkraťte si s námi „okurkovou“ sezonu, naše redakce chystá pro své čtenáře pestrý program

Léto už je skoro v plném proudu, i když to tak podle počasí v posledních dnech nevypadá. Zatímco hokejisté polykají tréninkové dávky a mobilizují všechny své síly na nový soutěžní ročník, někteří příznivci nejrychlejší hry na světě odpočívají na dovolených a ti mladší si užívají zasloužených prázdnin. Všichni už ale určitě vyhlížejí další prvoligovou sezonu, do níž půjdou havlíčkobrodští Rebelové znovu s vysokými ambicemi. Do začátku druhé nejvyšší soutěže sice zbývá ještě hodně času, ovšem naše redakce se vám ho bude snažit co nejvíc zpříjemnit. Pojďme se podívat, co si pro vás připravujeme…

S posledním duelem uplynulé sezony, jež skončila pro Rebely v semifinále play-off a zisku největšího úspěchu v novodobé historii klubu, sice pokleslo pro naši redakci pracovní vytížení, ovšem rozhodně neskončilo. I v mezisezonní přestávce, jež je díky zápasové absenci pro redaktory nepopulárním obdobím a lidově se jí říká „okurková“ sezona, je stále o čem psát a informovat vás, příznivce havlíčkobrodského hokeje a čtenáře našeho webu. Navíc se dostane prostor i na články, které jsou časově náročnější a do nabitého programu probíhající sezony až tolik nepasují. Připravujeme pro vás proto hned několik novinek a seriálů.

V prvních z článků na pokračování se zaměříme na návštěvnost během uplynulé sezony jak utkání našich Rebelů, tak celé 1. ligy. Také ji porovnáme z minulými soutěžními ročníky, připomeneme si divácké rekordy a pokusíme se odhadnout, co by mohlo nejvíce nalákat fanoušky do ochozů v přicházející sezoně. Jako další chystáme seriál s názvem „Poznej svého Rebela“, v jehož rámci si postupně představíme všechny hráče našeho A-mužstva. Profily budou navíc na našich stránkách trvale dostupné, od začátku nové sezony je najdete v sekci „A.tým/Soupiska“ kliknutím na vybraného hokejistu.

Ke slovu by se měl dostat také seriál s názvem „Představujeme havlíčkobrodské soupeře“, v jehož rámci nahlédneme do ostatních klubů 1. ligy a před startem nové sezony se detailně podíváme na jejich výchozí pozici. Co se týče Rebelů, rozhovory s jejich členy, změny v kádru či průběžné informování o 2. fázi jejich letní přípravy jsou samozřejmostí.

Zkrátka nepřijde ani mládež, jíž bude stejně jako v minulé sezoně věnován dostatek prostoru. Ve stálých seriálech jako „Mládežnická zpověď“, v níž se pravidelně dostane ke slovu prostřednictvím rozhovoru jeden z mladých Rebelů, a „Naši mladíci pod pery novinářů“, v jehož rámci přinášíme profily havlíčkobrodských mladíků s krátkými dotazníky a rozhovory, rozhodně hodláme pokračovat.

Aktuality

Krásné Vánoce!

Vážení fanoušci, za celé mužstvo i realizační tým A-týmu Bruslařů Vám děkujeme za podporu a přejeme Vám klidné prožití vánočních svátků! Do nového roku pak přejeme hodně štěstí a zdraví!

Zápas 29. kola byl přeložen

Domácí utkání 29. kola s Řisuty se měl původně hrát v neděli 2. ledna. Oba týmy se dohodly na přeložení zápasu na nový termín. Duel se tak odehraje v Kotlině až ve středu 2. února od 18:00.

Vaněček v Zlaté hokejce

Havlíčkobrodský odchovanec Vítek Vaněček uspěl v anketě Zlatá hokejka. V hlasování díky letošním výkonům v brankovišti Washingtonu Capitals získal 136 hlasů a skončil na 10. místě. Gratulujeme ke krásnému úspěchu a přejeme hodně štěstí v dalších sezonách! Čtěte více na serveru hokej.cz.

Změna v příp. zápasech

Přípravné utkání ve Dvoře Králové bylo přesunuto z původního termínu 14. září na 31. srpna, přípravný duel na hřišti Žďáru nad Sázavou byl přesunut z 16. září na nový termín 17. srpna. Důvodem pro změny je dřívější start základní části nové sezony, první kolo je na programu už v sobotu 18. září. Podívejte se na kompletní rozpis přípravných utkání.

Zápas s Řisuty odložen

V sobotu 10. října měl být na programu poslední domácí zápas před minimálně čtrnáctidenní nucenou pauzou z důvodu vládních nařízení. Nakonec se ale nebude hrát ani s Řisuty. Utkání se odkládá z preventivních důvodů, někteří hráči A-mužstva totiž mají příznaky nachlazení. Děkujeme za pochopení.

Informace pro rodiče

Prosíme rodiče, abyste si vyzvedli z kabin své osobní věci. Klubové věci tam prosím nechte, jsou to zejména tréninkové dresy, zápasové dresy a štulpny. Nejprve ale kontaktujte své trenéry a vedoucí a domluvte se s nimi. Do kabin se ode dneška dostanete přes vrátnici od 7:00 do 14:00.

YouTube

Legendy věrné Kotlině

ÚTOČNÍK

Václav
Chytráček

OBRÁNCE

Jan
Suchý

ÚTOČNÍK

Jaroslav
Holík

ÚTOČNÍK

Jiří
Holík

ÚTOČNÍK

Josef
Augusta

OBRÁNCE

Milan
Chalupa

OBRÁNCE

Jaroslav
Benák

OBRÁNCE

Radek
Martínek

ÚTOČNÍK

Josef
Vašíček

OBRÁNCE

Martin
Čech

Hlavní partner

Ostatní partneři