16. 5. 2016 | Richard Wagner

Áčko si zpestří přípravu fotbalem. První duel již ve středu v Pohledu!

HAVLÍČKŮV BROD - Dnes začíná Havlíčkobrodským příprava na druhou ligu. Svěřenci Aleše Tottera a Ladislava Fixy se sejdou již dnes v Jihlavě, kde využijí celoročního provozu malého "zimáčku" a vyjedou otestovat brusle. Od zítřka začnou již s plnou zátěží. V rámci nabírání fyzické kondice a tmelení týmového ducha také nazují kopačky. Postupně se střetnou hned se třemi týmy z okolí Havlíčkova Brodu. Již tuto středu vyběhnou na pažit pohledského stadionu, kde změří síly s místním týmem.

TOP foto: Václav Meidl v souboji s kapitánem Dlouhé Vsi Josefem Lukačinou během zápasu, který v roce 2011 Rebelové vyhráli 3:2.

Ostrá prověrka na úvod přípravy

Na Bruslaře nečeká žádný lehký soupeř. Dá se říci, že hned první tým, se kterým se střetnou, bude ten nejtěžší. Pohledští totiž figurují v krajské soutěži. Sokol nastupuje v rámci 1. A třídy, kde se pohybuje na jedenácté pozici, která v současnou chvíli zajišťuje setrvání v soutěži i pro následující ročník. V jeho kádru jsou fotbalisté, kteří byli místním týmem odkojeni, i muži, jež dříve hrávali ve vyšších soutěžích, například v brodském Slovanu. Nejlepším střelcem Pohledských je s deseti brankami kapitán Petr Slanař. V těsném závěsu za ním je Michal Sobotka, který má o jednu trefu méně. V posledním střetnutí o tomto víkendu podlehli hráči Sokola týmu Speřic, jenž se vyhřívá na horních patrech tabulky, těsně 3:4. Výkop tohoto zápasu je v 18.00. Jako hlavní rozhodčí jej bude řídit zkušený krajský arbitr Ondřej Půlpán. Na čarách mu s praporkem budou asistovat Jan Staněk a Petr Kutil.

Program fotbalových klání BKHB

V rámci neziskového projektu, který přibližuje brodské hokejové mužstvo blíže lidem, jsou na programu ještě dva zápasy. Ty sehrají Bruslaři s celky z okresního přeboru, a sice Šmolovy a Dlouhou Vsí. V této fázi přípravy navazuje havlíčkobrodský hokejový klub na předchozí roky, kdy se - tehdy ještě prvoligové - áčko také vydávalo po okresních hřištích, aby zde v přátelské atmosféře ukázalo, že mu není vlastní pouze led.

18. 5. 2016, 18.00: Pohled - BKHB (R: Půlpán - Staněk, Kutil)
3. 6. 2016, 17.00: Šmolovy - BKHB
24. 6. 2016, 17.00: Dlouhá Ves - BKHB.

Aktuality

Napsali o nás

Středa 3. května 9:54 | Nové vedení hokejového Brodu: Cítíme to tak, že si nás lidé vyžádali, píše se na serveru idnes.cz. Přečtěte si celý článek.

Napsali o nás

Středa 3. května 9:49 | Havlíčkův Brod na prahu nové éry. Klub povedou dvě tamější ikony, píše se na serveru hokej.cz. Přečtěte si celý článek.

Nové vedení klubu

V pátek 28. dubna se v prostorách Klubu Oko konala valná hromada spolku BK Havlíčkův Brod, z.s. Členové zvolili nový výkonný výbor i novou dozorčí radu. Předsedou klubu se stal Miroslav Třetina, místopředsedou pak Lukáš Endál. Do čela dozorčí rady byl zvolen Jan Lobo. Zjistěte více v článku na našem webu.

Velká soutěž s BLACHOTRAPEZ

Vyhrajte až 20 000 Kč na novou střechu! Velká soutěž s BLACHOTRAPEZ platí pro permanentkáře i všechny ostatní. Stačí doložit permanentku, nebo 6 vstupenek. Zjistěte více na: https://www.bkhb.cz/zobraz.asp?t=velka-soutez-blachotrapez

Vyhrajte vstupenky zdarma

SOUTĚŽ O TŘI VSTUPENKY NA UTKÁNÍ S HAVÍŘOVEM: Potvrďte účast v této facebookové události. Z potvrzených účastí vylosujeme tři výherce, kteří získají vstupenku na utkání s Havířovem, které se odehraje v sobotu 15. října, zdarma.

Král debutoval v Extralize

Havlíčkobrodský odchovanec Daniel Král v neděli 25. září prožil extraligovou premiéru. V zápase s Kometou Brno na devatenáctiletého brankáře mířilo 18 střel, z nichž za svá záda pustil dvě. Jeho Liberec nakonec prohrál po samostatných nájezdech. Přečtěte si rozhovor s Danielem Králem na webu Liberce.

YouTube

Legendy věrné Kotlině

ÚTOČNÍK

Václav
Chytráček

OBRÁNCE

Jan
Suchý

ÚTOČNÍK

Jaroslav
Holík

ÚTOČNÍK

Jiří
Holík

ÚTOČNÍK

Josef
Augusta

OBRÁNCE

Milan
Chalupa

OBRÁNCE

Jaroslav
Benák

OBRÁNCE

Radek
Martínek

ÚTOČNÍK

Josef
Vašíček

OBRÁNCE

Martin
Čech

Generální partner

Hlavní partner