17. 6. 2024 | Milan Sochor

Beránek přiveze pohár mistrů světa do Brodu. Přivítejte ho ve čtvrtek 20. června na Havlíčkově náměstí

Česká reprezentace zvítězila na mistrovství světa po dlouhých 14 letech. Triumf je o to sladší, že národní tým získal zlato na domácím šampionátu v Praze a Ostravě, a že k tomu svými výkony přispěl také havlíčkobrodský odchovanec Ondřej Beránek. Ten vám pohár mistrů světa ukáže ve čtvrtek 20. června přibližně v 18:00 na Havlíčkově náměstí. (Foto: Jakub Knap)

Ondřej Beránek se stal již sedmým Broďákem, který coby hráč národního týmu získal titul mistra světa. Před ním se to podařilo takovým legendám, kterými jsou Jaroslav Holík, Jiří Holík, Milan Chalupa, Jaroslav Benák, Radek Martínek a Josef Vašíček.

Havlíčkobrodský rodák ve čtvrtek 20. června přijede domů, aby se s vámi podělil o radost a mohl vám ukázat mistrovský pohár i zlatou medaili. Přijďte ho přivítat a užít si oslavu tohoto obrovského úspěchu. Na pódiu kromě Ondry Beránka uvidíte také Jiřího Holíka s Jaroslavem Benákem, kteří se v letech 1972 a 1985 rovněž radovali ze zisku titulů mistrů světa na domácí půdě.

Těšte se mimo jiné na autogramiádu Ondry Beránka, Jiřího Holíka i Jaroslava Benáka, focení s pohárem mistrů světa, hudební vystoupení kapely III. Třetina, program Hitrádia Vysočina, občerstvení či hokejovou fanzónu. Celé akci bude předcházet od 17:00 mimořádného jednání zastupitelstva města v sále Staré radnice, které udělí čestného občanství města Havlíčkův Brod panu Jiřímu Holíkovi.

Přijďte se podívat, budeme se na vás těšit. Podrobný harmonogram budeme postupně odhalovat v události na Facebooku.

Takhle jsme společně fandili ve finále. Pojďme znovu zaplnit Havlíčkovo náměstí a oslavme titul mistrů světa s Ondrou Beránkem

Aktuality

Mistři na náměstí

Ondřej Beránek přiveze pohár mistrů světa do Brodu. Přivítejte ho ve čtvrtek 20. června na Havlíčkově náměstí. Přečtěte si celý článek.

Napsali o nás

Čtvrtek 9. května | Komentátor Novák: Byl to zážitek! Hüblovi jsem záviděl. Brod? Chci úspěch, píše se na serveru hokej.cz. Přečtěte si celý článek.

Napsali o nás

Sobota 27. dubna | Hokejový Mourinho zpátky na scéně! Opět povede Havlíčkův Brod, píše se na serveru hokej.cz. Přečtěte si celý článek.

Stará garda na ledě Kotliny

V sobotu 23. března se v Kotlině od 17:00 odehraje exhibiční utkání bývalých hráčů a trenérů havlíčkobrodského hokeje. Těšit se můžete na spoustu osobností, které odvedly spoustu skvělé práce pro náš klub. Přijďte se podívat, vstupné je dobrovolné. Zobrazit více informací.

Vstupenky v prodeji

Zvýhodněný online předprodej vstupenek na osmifinále s Opavou, které se v Kotlině odehraje ve čtvrtek 14. března od 18:00, byl právě zahájen.

Napsali o nás

Úterý 27. února | Odchovanci a extraligoví šampioni. Tohle jsou tahouni Havlíčkova Brodu, píše se na serveru hokej.cz. Přečtěte si celý článek.

YouTube

Legendy věrné Kotlině

ÚTOČNÍK

Václav
Chytráček

OBRÁNCE

Jan
Suchý

ÚTOČNÍK

Jaroslav
Holík

ÚTOČNÍK

Jiří
Holík

ÚTOČNÍK

Josef
Augusta

OBRÁNCE

Milan
Chalupa

OBRÁNCE

Jaroslav
Benák

OBRÁNCE

Radek
Martínek

ÚTOČNÍK

Josef
Vašíček

OBRÁNCE

Martin
Čech

Generální partneři

Partneři klubu