Česká reprezentace zvítězila na mistrovství světa po dlouhých 14 letech. Triumf je o to sladší, že národní tým získal zlato na domácím šampionátu v Praze a Ostravě, a že k tomu svými výkony přispěl také havlíčkobrodský odchovanec Ondřej Beránek. Ten vám pohár mistrů světa ukáže ve čtvrtek 20. června přibližně v 18:00 na Havlíčkově náměstí. (Foto: Jakub Knap)
Ondřej Beránek se stal již sedmým Broďákem, který coby hráč národního týmu získal titul mistra světa. Před ním se to podařilo takovým legendám, kterými jsou Jaroslav Holík, Jiří Holík, Milan Chalupa, Jaroslav Benák, Radek Martínek a Josef Vašíček.
Havlíčkobrodský rodák ve čtvrtek 20. června přijede domů, aby se s vámi podělil o radost a mohl vám ukázat mistrovský pohár i zlatou medaili. Přijďte ho přivítat a užít si oslavu tohoto obrovského úspěchu. Na pódiu kromě Ondry Beránka uvidíte také Jiřího Holíka s Jaroslavem Benákem, kteří se v letech 1972 a 1985 rovněž radovali ze zisku titulů mistrů světa na domácí půdě.
Těšte se mimo jiné na autogramiádu Ondry Beránka, Jiřího Holíka i Jaroslava Benáka, focení s pohárem mistrů světa, hudební vystoupení kapely III. Třetina, program Hitrádia Vysočina, občerstvení či hokejovou fanzónu. Celé akci bude předcházet od 17:00 mimořádného jednání zastupitelstva města v sále Staré radnice, které udělí čestného občanství města Havlíčkův Brod panu Jiřímu Holíkovi.
Přijďte se podívat, budeme se na vás těšit. Podrobný harmonogram budeme postupně odhalovat v události na Facebooku.
Zobrazit příspěvek na Instagramu Příspěvek sdílený BK Havlíčkův Brod (@bkhb.cz)
Takhle jsme společně fandili ve finále. Pojďme znovu zaplnit Havlíčkovo náměstí a oslavme titul mistrů světa s Ondrou Beránkem
Sobota 3. ledna | Vydražte si na serveru sportovniaukce.cz dres svého oblíbeného hráče a přispějte na pomoc předčasně narozeným dětem. Charitativní aukce speciálních dresů končí v neděli 11. ledna ve 20:00.
Úterý 18. listopadu | Utkání 15. kola proti Ústí nad Labem, které se mělo původně odehrát 15. listopadu, bylo z důvodu marodky Slovanu odloženo. Kluby se domluvily na náhradním termínu, Bruslaři se s Ústím nad Labem utkají doma v Kotlině ve středu 26. listopadu od 18:00.
Středa 20. srpna | Přípravné utkání, které se mělo odehrát ve čtvrtek 21. srpna ve Znojmě, je z důvodu marodky Bruslařů bez náhrady zrušeno.
Havlíčkobrodští dorostenci měli odehrát první dvě utkání čtvrtfinálové série ve čtvrtek a v pátek 13. a 14. března na domácím hřišti. Kvůli technické závadě na Zimním stadionu Kotlina, na jejíž odstranění usilovně pracují Technické služby Havlíčkův Brod a dodavatelské firmy, se ovšem s Pískem utkají v Humpolci. Oba zápasy začínají ve 12:30.
Neděle 3. listopadu | Nová Kotlina: Znamená to pro nás moc, těší Třetinu. Na co si musí hráči zvyknout?, píše se na serveru hokej.cz. Přečtěte si celý článek.
Pátek 25. října | Hřiště jako v NHL. Brodskou Kotlinu pokřtí derby, píše se na serveru sport.cz. Přečtěte si celý článek.