30. 10. 2017 | Ladislav Vácha, Milan Sochor

Byl to těžký zápas, za 3 body jsme rádi, přiznává Čeněk Novák

Bruslaři v sobotu předvedli skvělý výkon a na ledě Moravských Budějovic vyhráli derby Vysočiny přesvědčivě 6:2. Vítězství Havlíčkova Brodu se ale rozhodně nerodilo tak snadno, jak by se mohlo podle konečného výsledku zdát. „I když výsledek to moc nenaznačuje, tak si myslím, že to bylo docela vyrovnané utkání. Bylo to těžké, puk nám několikrát skákal po brankové čáře. Měli jsme tak i štěstí, ale to k tomu patří. Nakonec jsme to ubojovali,“ pochvaloval si gólman Čeněk Novák, který předvedl spolehlivý výkon. Připsal si 42 úspěšných zákroků a kapituloval jen dvakrát.

Aktuality

Odložení zápasu

Bruslaři se dnes 2. prosince měli utkat proti Novému Jičínu, zápas je ale kvůli sněhové kalamitě odložen. O náhradním termínu tohoto utkání vás budeme informovat.

Změna času utkání

Začátek utkání v Havířově, který se odehraje v sobotu 25. listopadu, byl posunut z původních 17:00 nově na 14:00.

Pozor, změna pořadatelství

V sobotu 28. října hrajeme venku. Utkání v Kopřivnici startuje v 17:00.

Napsali o nás

Neděle 10. září | Novák bilancuje: Bude to znít divně, ale nejvíc se mi líbilo v Rusku, píše se na serveru idnes.cz. Přečtěte si celý článek.

Napsali o nás

Neděle 10. září | Odchod do Děčína, návrat z Německa. Havlíčkův Brod hlásí změny v kádru, píše se na serveru hokej.cz. Přečtěte si celý článek.

Napsali o nás

Čtvrtek 3. srpna | Endál v roli hrajícího manažera: Můžu na sebe zařvat nebo si napsat výpověď, píše se na serveru idnes.cz. Přečtěte si celý článek.

YouTube

Legendy věrné Kotlině

ÚTOČNÍK

Václav
Chytráček

OBRÁNCE

Jan
Suchý

ÚTOČNÍK

Jaroslav
Holík

ÚTOČNÍK

Jiří
Holík

ÚTOČNÍK

Josef
Augusta

OBRÁNCE

Milan
Chalupa

OBRÁNCE

Jaroslav
Benák

OBRÁNCE

Radek
Martínek

ÚTOČNÍK

Josef
Vašíček

OBRÁNCE

Martin
Čech

Generální partner

Hlavní partner