30. 10. 2017 | Ladislav Vácha, Milan Sochor

Byl to těžký zápas, za 3 body jsme rádi, přiznává Čeněk Novák

Bruslaři v sobotu předvedli skvělý výkon a na ledě Moravských Budějovic vyhráli derby Vysočiny přesvědčivě 6:2. Vítězství Havlíčkova Brodu se ale rozhodně nerodilo tak snadno, jak by se mohlo podle konečného výsledku zdát. „I když výsledek to moc nenaznačuje, tak si myslím, že to bylo docela vyrovnané utkání. Bylo to těžké, puk nám několikrát skákal po brankové čáře. Měli jsme tak i štěstí, ale to k tomu patří. Nakonec jsme to ubojovali,“ pochvaloval si gólman Čeněk Novák, který předvedl spolehlivý výkon. Připsal si 42 úspěšných zákroků a kapituloval jen dvakrát.

Aktuality

Mistři na náměstí

Ondřej Beránek přiveze pohár mistrů světa do Brodu. Přivítejte ho ve čtvrtek 20. června na Havlíčkově náměstí. Přečtěte si celý článek.

Napsali o nás

Čtvrtek 9. května | Komentátor Novák: Byl to zážitek! Hüblovi jsem záviděl. Brod? Chci úspěch, píše se na serveru hokej.cz. Přečtěte si celý článek.

Napsali o nás

Sobota 27. dubna | Hokejový Mourinho zpátky na scéně! Opět povede Havlíčkův Brod, píše se na serveru hokej.cz. Přečtěte si celý článek.

Stará garda na ledě Kotliny

V sobotu 23. března se v Kotlině od 17:00 odehraje exhibiční utkání bývalých hráčů a trenérů havlíčkobrodského hokeje. Těšit se můžete na spoustu osobností, které odvedly spoustu skvělé práce pro náš klub. Přijďte se podívat, vstupné je dobrovolné. Zobrazit více informací.

Vstupenky v prodeji

Zvýhodněný online předprodej vstupenek na osmifinále s Opavou, které se v Kotlině odehraje ve čtvrtek 14. března od 18:00, byl právě zahájen.

Napsali o nás

Úterý 27. února | Odchovanci a extraligoví šampioni. Tohle jsou tahouni Havlíčkova Brodu, píše se na serveru hokej.cz. Přečtěte si celý článek.

YouTube

Legendy věrné Kotlině

ÚTOČNÍK

Václav
Chytráček

OBRÁNCE

Jan
Suchý

ÚTOČNÍK

Jaroslav
Holík

ÚTOČNÍK

Jiří
Holík

ÚTOČNÍK

Josef
Augusta

OBRÁNCE

Milan
Chalupa

OBRÁNCE

Jaroslav
Benák

OBRÁNCE

Radek
Martínek

ÚTOČNÍK

Josef
Vašíček

OBRÁNCE

Martin
Čech

Generální partneři

Partneři klubu