1. 3. 2012 | Pavel Buňat

Čtvrtfinálová série se přesouvá na Vysočinu. Bojujeme dál, zní z kabiny Rebelů

Za stavu 0:2 z pohledu Havlíčkova Brodu se čtvrtfinálové série stěhuje do Kotliny. Rebely čeká proti Pirátům Chomutov boj o prodloužení sezony. Případné dvě prohry by totiž znamenaly definitivní porážku. Havlíčkobrodští hokejisté ale na severu Čech ukázali, že se silným soupeřem dokážou minimálně držet krok a že v žádném případě ještě neřekli poslední slovo. „Myslím, že doma budeme daleko nebezpečnější než v Chomutově. Máme na to, je porazit!“ burcuje před zápasem Rytnauer. Jedno je ale jisté – bez vydatné pomoci fanoušků se výhra bude rodit velmi obtížně. Přijďte proto v pátek (od 17:30) a v sobotu (17:00) podpořit svůj tým, série totiž ještě není ani zdaleka rozhodnutá a celý tým vzkazuje: „Doma se nedáme, pro výhru uděláme maximum!“

Pokud bychom měli hledat nejlepší pozvánku na oba domácí zápasy, jasnou volbou jsou střetnutí v chomutovské areně. I přes porážky podali Rebelové bojovný výkon a byli blízko minimálně jednoho bodu. „Myslím, že to nebylo špatné. Bylo tu několik lidí z Brodu, kteří viděli, že jsme nehráli špatně. Tyto zápasy byly pro diváky dobrou pozvánkou,“ má jasno nahrávač Petr Polodna.
A co bude potřeba zlepšit? „Proměňování šancí. Proti Chomutovu si jich asi tolik nevytvoříme, a tak je třeba je proměnit,“ odpovídá Polodna prostě, „Chomutov je kvalitní soupeř a ten, když se do nějaké šance dostane, tak většinou uspěje,“ varuje zároveň. Jasno má i Rytnauer, důležité budou osobní souboje: „Chce to více dohrávat, více důrazu. Máme na to je doma porazit, vyhrát alespoň jeden zápas, ne-li dva.“

Vstupenky na utkání si můžete zakoupit už dnes, tedy ve čtvrtek 1. března. Na pokladnách v Kotlině budou k dostání od 17 do 19 hodin. „Play-off je dostatečná motivace na to, aby lidi přišli. Hraje se už o všechno a je to zajímavé. Snad si na stadion najdou cestu,“ vyslovil přání za celý tým Rytnauer.

znak týmu znak týmu
0 stav série 2
3:6 skóre 6:3
2 góly v přesil. 2
0 góly v oslabení 0
28,57% využití přesil. % 15,38%
42 střely celkem 73
Petr Polodna 3 body (0+3) nejproduktivnější hráč Nikola Gajovský 4 bodů (0+4)
Ladislav Rytnauer 2 góly nejlepší střelec Milan Procházka (+5 dalších) 1 gól
Petr Polodna 3 asistence nejlepší nahrávač Nikola Gajovský 4 asistence
Radim Ostrčil 1 bod (1+0) nejproduktivnější obránce Jakub Grof 2 body (1+1)
Jan Wasserbauer +1 nejlepší hráč v +/- Nikola Gajovský,
Jakub Grof, oba +3
Petr Štěpánek,
Roman Vondráček,
oba 12 minut
nejtrestanější hráč Lukáš Endál,
Marek Sikora,
Karel Hromas,
všichni 4 minuty
Jaroslav Suchan 92,41% úspěšnost brankářů Milan Řehoř 93,33%

SOUVISEJÍCÍ

Aktuality

Dětský den

A-tým ve spolupráci s naším partnerem Blachotrapez spol. sr.o pořádá 21. května od 9:00 dětský den. Přijďte se se svými dětmi pobavit do Kotliny, vstup je zdarma. Podívejte se na více informací.

Krásné Vánoce!

Vážení fanoušci, za celé mužstvo i realizační tým A-týmu Bruslařů Vám děkujeme za podporu a přejeme Vám klidné prožití vánočních svátků! Do nového roku pak přejeme hodně štěstí a zdraví!

Zápas 29. kola byl přeložen

Domácí utkání 29. kola s Řisuty se měl původně hrát v neděli 2. ledna. Oba týmy se dohodly na přeložení zápasu na nový termín. Duel se tak odehraje v Kotlině až ve středu 2. února od 18:00.

Vaněček v Zlaté hokejce

Havlíčkobrodský odchovanec Vítek Vaněček uspěl v anketě Zlatá hokejka. V hlasování díky letošním výkonům v brankovišti Washingtonu Capitals získal 136 hlasů a skončil na 10. místě. Gratulujeme ke krásnému úspěchu a přejeme hodně štěstí v dalších sezonách! Čtěte více na serveru hokej.cz.

Změna v příp. zápasech

Přípravné utkání ve Dvoře Králové bylo přesunuto z původního termínu 14. září na 31. srpna, přípravný duel na hřišti Žďáru nad Sázavou byl přesunut z 16. září na nový termín 17. srpna. Důvodem pro změny je dřívější start základní části nové sezony, první kolo je na programu už v sobotu 18. září. Podívejte se na kompletní rozpis přípravných utkání.

Zápas s Řisuty odložen

V sobotu 10. října měl být na programu poslední domácí zápas před minimálně čtrnáctidenní nucenou pauzou z důvodu vládních nařízení. Nakonec se ale nebude hrát ani s Řisuty. Utkání se odkládá z preventivních důvodů, někteří hráči A-mužstva totiž mají příznaky nachlazení. Děkujeme za pochopení.

YouTube

Legendy věrné Kotlině

ÚTOČNÍK

Václav
Chytráček

OBRÁNCE

Jan
Suchý

ÚTOČNÍK

Jaroslav
Holík

ÚTOČNÍK

Jiří
Holík

ÚTOČNÍK

Josef
Augusta

OBRÁNCE

Milan
Chalupa

OBRÁNCE

Jaroslav
Benák

OBRÁNCE

Radek
Martínek

ÚTOČNÍK

Josef
Vašíček

OBRÁNCE

Martin
Čech

Hlavní partner

Ostatní partneři