1. 3. 2012 | Pavel Buňat

Čtvrtfinálová série se přesouvá na Vysočinu. Bojujeme dál, zní z kabiny Rebelů

Za stavu 0:2 z pohledu Havlíčkova Brodu se čtvrtfinálové série stěhuje do Kotliny. Rebely čeká proti Pirátům Chomutov boj o prodloužení sezony. Případné dvě prohry by totiž znamenaly definitivní porážku. Havlíčkobrodští hokejisté ale na severu Čech ukázali, že se silným soupeřem dokážou minimálně držet krok a že v žádném případě ještě neřekli poslední slovo. „Myslím, že doma budeme daleko nebezpečnější než v Chomutově. Máme na to, je porazit!“ burcuje před zápasem Rytnauer. Jedno je ale jisté – bez vydatné pomoci fanoušků se výhra bude rodit velmi obtížně. Přijďte proto v pátek (od 17:30) a v sobotu (17:00) podpořit svůj tým, série totiž ještě není ani zdaleka rozhodnutá a celý tým vzkazuje: „Doma se nedáme, pro výhru uděláme maximum!“

Pokud bychom měli hledat nejlepší pozvánku na oba domácí zápasy, jasnou volbou jsou střetnutí v chomutovské areně. I přes porážky podali Rebelové bojovný výkon a byli blízko minimálně jednoho bodu. „Myslím, že to nebylo špatné. Bylo tu několik lidí z Brodu, kteří viděli, že jsme nehráli špatně. Tyto zápasy byly pro diváky dobrou pozvánkou,“ má jasno nahrávač Petr Polodna.
A co bude potřeba zlepšit? „Proměňování šancí. Proti Chomutovu si jich asi tolik nevytvoříme, a tak je třeba je proměnit,“ odpovídá Polodna prostě, „Chomutov je kvalitní soupeř a ten, když se do nějaké šance dostane, tak většinou uspěje,“ varuje zároveň. Jasno má i Rytnauer, důležité budou osobní souboje: „Chce to více dohrávat, více důrazu. Máme na to je doma porazit, vyhrát alespoň jeden zápas, ne-li dva.“

Vstupenky na utkání si můžete zakoupit už dnes, tedy ve čtvrtek 1. března. Na pokladnách v Kotlině budou k dostání od 17 do 19 hodin. „Play-off je dostatečná motivace na to, aby lidi přišli. Hraje se už o všechno a je to zajímavé. Snad si na stadion najdou cestu,“ vyslovil přání za celý tým Rytnauer.

znak týmu znak týmu
0 stav série 2
3:6 skóre 6:3
2 góly v přesil. 2
0 góly v oslabení 0
28,57% využití přesil. % 15,38%
42 střely celkem 73
Petr Polodna 3 body (0+3) nejproduktivnější hráč Nikola Gajovský 4 bodů (0+4)
Ladislav Rytnauer 2 góly nejlepší střelec Milan Procházka (+5 dalších) 1 gól
Petr Polodna 3 asistence nejlepší nahrávač Nikola Gajovský 4 asistence
Radim Ostrčil 1 bod (1+0) nejproduktivnější obránce Jakub Grof 2 body (1+1)
Jan Wasserbauer +1 nejlepší hráč v +/- Nikola Gajovský,
Jakub Grof, oba +3
Petr Štěpánek,
Roman Vondráček,
oba 12 minut
nejtrestanější hráč Lukáš Endál,
Marek Sikora,
Karel Hromas,
všichni 4 minuty
Jaroslav Suchan 92,41% úspěšnost brankářů Milan Řehoř 93,33%

Aktuality

Napsali o nás

Středa 3. května 9:54 | Nové vedení hokejového Brodu: Cítíme to tak, že si nás lidé vyžádali, píše se na serveru idnes.cz. Přečtěte si celý článek.

Napsali o nás

Středa 3. května 9:49 | Havlíčkův Brod na prahu nové éry. Klub povedou dvě tamější ikony, píše se na serveru hokej.cz. Přečtěte si celý článek.

Nové vedení klubu

V pátek 28. dubna se v prostorách Klubu Oko konala valná hromada spolku BK Havlíčkův Brod, z.s. Členové zvolili nový výkonný výbor i novou dozorčí radu. Předsedou klubu se stal Miroslav Třetina, místopředsedou pak Lukáš Endál. Do čela dozorčí rady byl zvolen Jan Lobo. Zjistěte více v článku na našem webu.

Velká soutěž s BLACHOTRAPEZ

Vyhrajte až 20 000 Kč na novou střechu! Velká soutěž s BLACHOTRAPEZ platí pro permanentkáře i všechny ostatní. Stačí doložit permanentku, nebo 6 vstupenek. Zjistěte více na: https://www.bkhb.cz/zobraz.asp?t=velka-soutez-blachotrapez

Vyhrajte vstupenky zdarma

SOUTĚŽ O TŘI VSTUPENKY NA UTKÁNÍ S HAVÍŘOVEM: Potvrďte účast v této facebookové události. Z potvrzených účastí vylosujeme tři výherce, kteří získají vstupenku na utkání s Havířovem, které se odehraje v sobotu 15. října, zdarma.

Král debutoval v Extralize

Havlíčkobrodský odchovanec Daniel Král v neděli 25. září prožil extraligovou premiéru. V zápase s Kometou Brno na devatenáctiletého brankáře mířilo 18 střel, z nichž za svá záda pustil dvě. Jeho Liberec nakonec prohrál po samostatných nájezdech. Přečtěte si rozhovor s Danielem Králem na webu Liberce.

YouTube

Legendy věrné Kotlině

ÚTOČNÍK

Václav
Chytráček

OBRÁNCE

Jan
Suchý

ÚTOČNÍK

Jaroslav
Holík

ÚTOČNÍK

Jiří
Holík

ÚTOČNÍK

Josef
Augusta

OBRÁNCE

Milan
Chalupa

OBRÁNCE

Jaroslav
Benák

OBRÁNCE

Radek
Martínek

ÚTOČNÍK

Josef
Vašíček

OBRÁNCE

Martin
Čech

Generální partner

Hlavní partner