30. 4. 2021 | Milan Sochor

Letní příprava A-týmu začne už v pondělí. Jaké jsou novinky v kádru?

A-mužstvo se poprvé sešlo před novou sezonou. Slova se ujali manažer David Kozlík ml. a hlavní trenér Michal Konečný, kteří nastínili svoji představu o nadcházející přípravě i sezoně. Letní dril začne už v pondělí 3. května. Trenérské obsazení zůstává beze změn, sahat se příliš nebude ani do složení kádru. Tým chce navázat na práci z loňské sezony, pokračování potvrdily hlavní opory v čele s Alešem Padělkem i Lubošem Voříškem. Do přípravy se zapojí první posila, jíž je Jan Bulín.

Děkujeme partnerům, že můžeme začít přípravu na novou sezonu

Naposledy trénovali v prosinci, když se chystali na restart druhé ligy. Ten ale nepřišel. Bruslaři se tak znovu sešli až před začátkem přípravy na novou sezonu. Za to patří obrovské poděkování našim partnerům, díky kterým můžeme trénovat před dalšími boji.

Vážíme si nové spolupráce s firmou Blachotrapez a těšíme se na společné akce v rámci projektu Chceme pomáhat. Jsme vděční i všem významným a dlouhodobým partnerům, jimiž jsou Město Havlíčkův Brod, Chládek a Tintěra Havlíčkův Brod, Czech LANA, Měšťanský pivovar Havlíčkův Brod, Podlahy Korejtko, Amylon, Brodská Plynárenská a Šejdorfský mlýn.

Suchou část letní přípravy, která začne už v pondělí 3. května, povede asistent trenéra Jan Mečiar. Mužstvo bude trénovat v posilovně, v tělocvičně, na sportovišti u koupaliště, v lesoparku v okolí Kotliny nebo ve Vlkovsku. Hráči dojíždějící z Brna se budou kvůli práci připravovat individuálně, ale ve středu se vždy sejde kompletní tým včetně dojíždějících i trenéra Michala Konečného. První tréninky na ledě jsou vinou dlouhé pauzy v plánu netradičně už začátkem července.

Chceme navázat na práci, kterou jsme začali minulou sezonu

Davidu Kozlíkovi i Michalu Konečnému se ozývají mladí hráči i cizinci se zájmem hájit havlíčkobrodské barvy. Mužstvo ovšem projde jen minimálními změnami. Hlavní trenér je spokojený, jak tým pracoval v uplynulém roce, a na započatých základech chce stavět dál. Stejně tak projevili zájem pokračovat i hráči včetně zkušených harcovníků Aleše Padělka a Luboše Voříška. Probíhají také jednání s jihlavskou Duklou o pokračování nastavené spolupráce.

První a zatím jedinou změnou je příchod Jana Bulína. Třiadvacetiletý útočník prošel mládeží Znojma. V dresu Orlů sbíral zkušenosti také v mezinárodní soutěži EBEL, která dnes nese název ICE Hockey League. Pamatovat si ho můžete z působení v Moravských Budějovicích, kde poprvé okusil seniorský hokej, nebo z Hodonína, kde působil minulé dvě sezony. Na několik střetnutí naskočil také v polské extralize za Nowy Targ.

Těšíme se na setkání s vámi, fanoušci!

Bruslaři chtějí odehrát před sezonou také množství přípravných zápasů. Tento model se trenérům před startem uplynulého ročníku osvědčil. Klub se bude domlouvat i s prvoligovými soupeři, kteří pořádně prověří naši kvalitu, navíc budou pro vás atraktivní.

To ale není vše! Pokud to epidemiologická situace dovolí, tým si zpestří letní přípravu fotbalovými střetnutími. Po jejich konci se uskuteční posezení s hráči a fanoušky. Budete tak mít možnost osobně potkat i nové tváře, které jste třeba nestihli poznat v loňském ročníku, který bohužel skončil dříve, než začal. O všem vás budeme včas informovat. Máte se tak na co těšit, a my se těšíme na vás!

Aktuality

Vaněček v Zlaté hokejce

Havlíčkobrodský odchovanec Vítek Vaněček uspěl v anketě Zlatá hokejka. V hlasování díky letošním výkonům v brankovišti Washingtonu Capitals získal 136 hlasů a skončil na 10. místě. Gratulujeme ke krásnému úspěchu a přejeme hodně štěstí v dalších sezonách! Čtěte více na serveru hokej.cz.

Změna v příp. zápasech

Přípravné utkání ve Dvoře Králové bylo přesunuto z původního termínu 14. září na 31. srpna, přípravný duel na hřišti Žďáru nad Sázavou byl přesunut z 16. září na nový termín 17. srpna. Důvodem pro změny je dřívější start základní části nové sezony, první kolo je na programu už v sobotu 18. září. Podívejte se na kompletní rozpis přípravných utkání.

Zápas s Řisuty odložen

V sobotu 10. října měl být na programu poslední domácí zápas před minimálně čtrnáctidenní nucenou pauzou z důvodu vládních nařízení. Nakonec se ale nebude hrát ani s Řisuty. Utkání se odkládá z preventivních důvodů, někteří hráči A-mužstva totiž mají příznaky nachlazení. Děkujeme za pochopení.

Informace pro rodiče

Prosíme rodiče, abyste si vyzvedli z kabin své osobní věci. Klubové věci tam prosím nechte, jsou to zejména tréninkové dresy, zápasové dresy a štulpny. Nejprve ale kontaktujte své trenéry a vedoucí a domluvte se s nimi. Do kabin se ode dneška dostanete přes vrátnici od 7:00 do 14:00.

Začátek přípravy mládež

V tomto týdnu budeme hráče a rodiče informovat ohledně začátku přípravného období na sezonu 2020/21 (oraganizovaných tréninků BKHB) v návaznosti na "uvolnění" opatření nouzového stavu vládou ČR.

Ptejte se vedení

Fanoušci, máte otázky k uplynulé sezoně? Využijte možnost a zeptejte se na to, co vás zajímá. Standardní tiskovou konferenci uspořádat nemůžeme, na vaše otázky odpovíme formou článku. Otázky nám posílejte do zpráv na Facebooku nebo na e-mail bkhavlickuvbrod@seznam.cz do pátku 3. dubna. Přejeme vám pevné zdraví!

YouTube

Legendy věrné Kotlině

ÚTOČNÍK

Václav
Chytráček

OBRÁNCE

Jan
Suchý

ÚTOČNÍK

Jaroslav
Holík

ÚTOČNÍK

Jiří
Holík

ÚTOČNÍK

Josef
Augusta

OBRÁNCE

Milan
Chalupa

OBRÁNCE

Jaroslav
Benák

OBRÁNCE

Radek
Martínek

ÚTOČNÍK

Josef
Vašíček

OBRÁNCE

Martin
Čech

Hlavní partner

Ostatní partneři