21. 2. 2022 | Ladislav Vácha, Richard Wagner, Tomáš Sochor

Měli jsme větší vůli! Proto jsme vyhráli, těší Martina Nedvěda. Musíme dál makat!

Základní část druhé ligy vrcholí. Havlíčkův Brod udělal další důležitý krok k udržení čtvrté příčky a postupu do play off, když doma přetlačil po velké bitvě Cheb těsně 3:2. Základním kamenem úspěchu byl parádní výkon Martina Nedvěda, který si připsal na konto skvělých 36 úspěšných zákroků. „Řekl bych, že rozhodla hlavně naše síla vůle. Pořád jsme věděli, o co hrajeme, a chtěli jsme až do poslední minuty. Myslím si, že potom jsme byli bojovnější a lepší. Vyhráli jsme zaslouženě,“ usmívá se maskovaná opora Bruslařů.

Aktuality

Napsali o nás

Úterý 5. prosince | Hokej mě pořád baví, říká Novák. Mluví o Brodu, Slavii i mladých, píše se na serveru hokej.cz. Přečtěte si celý článek.

Přeložení zápasu

Bruslaři měli krátce po Novém roce ve středu 3. ledna 2024 hrát v rámci 26. kola ve Žďáře nad Sázavou, kluby se ale domluvily na přeložení utkání. Derby ve Žďáře nad Sázavou se odehraje v novém termínu až ve středu 31. ledna 2024.

Odložení zápasu

Bruslaři se dnes 2. prosince měli utkat proti Novému Jičínu, zápas je ale kvůli sněhové kalamitě odložen. O náhradním termínu tohoto utkání vás budeme informovat.

Změna času utkání

Začátek utkání v Havířově, který se odehraje v sobotu 25. listopadu, byl posunut z původních 17:00 nově na 14:00.

Pozor, změna pořadatelství

V sobotu 28. října hrajeme venku. Utkání v Kopřivnici startuje v 17:00.

Napsali o nás

Neděle 10. září | Novák bilancuje: Bude to znít divně, ale nejvíc se mi líbilo v Rusku, píše se na serveru idnes.cz. Přečtěte si celý článek.

YouTube

Legendy věrné Kotlině

ÚTOČNÍK

Václav
Chytráček

OBRÁNCE

Jan
Suchý

ÚTOČNÍK

Jaroslav
Holík

ÚTOČNÍK

Jiří
Holík

ÚTOČNÍK

Josef
Augusta

OBRÁNCE

Milan
Chalupa

OBRÁNCE

Jaroslav
Benák

OBRÁNCE

Radek
Martínek

ÚTOČNÍK

Josef
Vašíček

OBRÁNCE

Martin
Čech

Generální partneři

Hlavní partneři

Partneři klubu