3. 1. 2022 | Ladislav Vácha

Memoriál Martina Čecha se povedl! Splnil svůj účel a všem se líbil, těší Richarda Cachnína

Ve středu 29. prosince proběhl v Kotlině Memoriál Martina Čecha. Turnaj ovládla Kometa Brno, stříbro brali domácí Bruslaři a bronz získal výběr Slavie Praha. Na poslední čtvrté příčce skončil Tábor. „Byl to úžasný turnaj. Moc bych chtěl poděkovat pořadatelům, Ríšovi Cachnínovi, Marcelovi Kachlířovi a paní Vaněčkové, kteří se o to postarali a dokázali to takhle hezky zorganizovat,“ neskrýval spokojenost Bohuslav Čech, otec tragicky zesnulého Martina Čecha, na jehož počest se turnaj pořádal.

„Jsem rád, že se Memoriál Martina Čecha znovu vrátil. Je to tradiční turnaj na uctění památky hráče, který tady působil. I když turnaj byl jednodenní, myslím si, že byl kvalitně obsazený. Řekl bych, že turnaj se povedl. Splnil svůj účel a všem se líbil,“ pochvaloval si Richard Cachnín, trenér domácího týmu a jeden z organizátorů turnaje.

Jeho svěřenci skončili na skvělém druhém místě a slavili zisk stříbrných medailí. „Jak se říká, každá medaile se cení. Řekl bych, že pro kluky z 8. a 9. třídy je to taková odměna za dosavadní úspěšný průběh sezony. Kluci dobře pracují. Myslím si, že kdybychom ve druhé půlce prvního zápasu s Kometou dali gól, mohlo to být ještě lepší. Kometa ale v průběhu celého turnaje potvrdila, že kvalitu má a zaslouženě brala první místo,“ ohlédl se za průběhem turnaje zkušený kouč.

Aktuality

Krásné Vánoce!

Vážení fanoušci, za celé mužstvo i realizační tým A-týmu Bruslařů Vám děkujeme za podporu a přejeme Vám klidné prožití vánočních svátků! Do nového roku pak přejeme hodně štěstí a zdraví!

Zápas 29. kola byl přeložen

Domácí utkání 29. kola s Řisuty se měl původně hrát v neděli 2. ledna. Oba týmy se dohodly na přeložení zápasu na nový termín. Duel se tak odehraje v Kotlině až ve středu 2. února od 18:00.

Vaněček v Zlaté hokejce

Havlíčkobrodský odchovanec Vítek Vaněček uspěl v anketě Zlatá hokejka. V hlasování díky letošním výkonům v brankovišti Washingtonu Capitals získal 136 hlasů a skončil na 10. místě. Gratulujeme ke krásnému úspěchu a přejeme hodně štěstí v dalších sezonách! Čtěte více na serveru hokej.cz.

Změna v příp. zápasech

Přípravné utkání ve Dvoře Králové bylo přesunuto z původního termínu 14. září na 31. srpna, přípravný duel na hřišti Žďáru nad Sázavou byl přesunut z 16. září na nový termín 17. srpna. Důvodem pro změny je dřívější start základní části nové sezony, první kolo je na programu už v sobotu 18. září. Podívejte se na kompletní rozpis přípravných utkání.

Zápas s Řisuty odložen

V sobotu 10. října měl být na programu poslední domácí zápas před minimálně čtrnáctidenní nucenou pauzou z důvodu vládních nařízení. Nakonec se ale nebude hrát ani s Řisuty. Utkání se odkládá z preventivních důvodů, někteří hráči A-mužstva totiž mají příznaky nachlazení. Děkujeme za pochopení.

Informace pro rodiče

Prosíme rodiče, abyste si vyzvedli z kabin své osobní věci. Klubové věci tam prosím nechte, jsou to zejména tréninkové dresy, zápasové dresy a štulpny. Nejprve ale kontaktujte své trenéry a vedoucí a domluvte se s nimi. Do kabin se ode dneška dostanete přes vrátnici od 7:00 do 14:00.

YouTube

Legendy věrné Kotlině

ÚTOČNÍK

Václav
Chytráček

OBRÁNCE

Jan
Suchý

ÚTOČNÍK

Jaroslav
Holík

ÚTOČNÍK

Jiří
Holík

ÚTOČNÍK

Josef
Augusta

OBRÁNCE

Milan
Chalupa

OBRÁNCE

Jaroslav
Benák

OBRÁNCE

Radek
Martínek

ÚTOČNÍK

Josef
Vašíček

OBRÁNCE

Martin
Čech

Hlavní partner

Ostatní partneři