30. 11. 2012 | Richard Wagner

Mládežník měsíce září Jakub Kraučuk si po zápase s Budějovicemi vyzvedl diplom

Anketa mládežník měsíce má již své pevné místo na vašich stránkách a ve čtvrtek po zápase s Českými Budějovicemi byl odměněn první výherce tohoto prestižního ocenění! Jako první v letošní sezoně ohromil trojlístek našich redaktorů Ladislav Vácha – Richard Wagner – Luboš Vácha, kteří tvoří volební komisi, Jakub Kraučuk, jenž tak mohl vyzdobit svou vitrínu slávy a úspěchů dalším kouskem. Je taky zcela logické, že ihned po celé slavnostní ceremonii, která proběhla na reprezentativní chodbě u šaten Rebelů, následoval nezbytný rozhovor se šťastným laureátem.

Jen pro drobné připomenutí… Tři v anotaci zmínění redaktoři vyberou jednoduchým mechanismem šest hráčů ze tří nejvyšších mládežnických kategorií (dva z každé) a poté hráčům udělí pořadí a obodují je. Ten, kdo poté získá nejvíce bodů (max. osmnáct), vyhrál. Pokud je skóre nerozhodné mezi dvěma hráči, nastává rozstřel, kde každý z redaktorů napíše jméno jednoho hráče z dua, o němž se hlasuje. Pak ten, kdo získá o hlas více, uspěl nad svým kolegou.

Jakub Kraučuk jako jedna z opor ovládla hlasování se sedmnácti body před druhým Martinem Hynkem, který získal o dva body méně. Na třetí pozici pak skončil gólman staršího dorostu Vítek Vaněček, jemuž na bodový účet naskákalo jedenáct bodů. Produktivní útočník z řad mladšího dorostu svůj bodový příděl v září nejvíce rozšířil proti Táboru, do jehož sítě nasázel hattrick. Bodově se mu dařilo také v Hradci Králové, kde však jeho bilance 1+1 na body nestačila a rovněž jeho dvě asistence proti Liberci nebyly bodově ohodnoceny.

Rozhovor:

Na úvod klasická otázka, co říkáš na toto ocenění?
Určitě je to pěkné, hlavně bych chtěl poděkovat spoluhráčům, protože bez nich bych to určitě nedokázal a budu chtít pokračovat v těchto výkonech.

Koho bys tipoval z naší mládeže, že by se mohl stát vítězem za měsíc říjen?
Tak je tam spousta hráčů, například Lukáš Vala, Tomáš Nguyen, Daniel Kolouch, nějací obránci, třeba David Bušek. To jsou všechno výborní hráči a potom ještě Brož v bráně.

Ještě se tě zeptám na pár otázek k dnešnímu zápasu. Nejprve, jak hodnotíš dnešní utkání ze svého pohledu?
Dneska to bylo hlavně o srdíčku, dali jsme do toho kus bojovnosti, proměnili jsme šance a to rozhodlo.

V čem, nebo v kom, bys viděl takové hlavní faktory dnešní výhry?
Tak asi Daniel Kolouch a samozřejmě výborný brankář Jan Brož.

V příštím zápase na vás čeká ještě těžší soupeř. Narukujete na něj s podobnou taktikou jako dnes, nebo je stále ještě něco, co je potřeba zlepšit?
Určitě je to těžký soupeř, je první v tabulce a my můžeme jedině překvapit, takže do toho půjdeme naplno a uvidíme.

SOUVISEJÍCÍ

Aktuality

Dětský den

A-tým ve spolupráci s naším partnerem Blachotrapez spol. sr.o pořádá 21. května od 9:00 dětský den. Přijďte se se svými dětmi pobavit do Kotliny, vstup je zdarma. Podívejte se na více informací.

Krásné Vánoce!

Vážení fanoušci, za celé mužstvo i realizační tým A-týmu Bruslařů Vám děkujeme za podporu a přejeme Vám klidné prožití vánočních svátků! Do nového roku pak přejeme hodně štěstí a zdraví!

Zápas 29. kola byl přeložen

Domácí utkání 29. kola s Řisuty se měl původně hrát v neděli 2. ledna. Oba týmy se dohodly na přeložení zápasu na nový termín. Duel se tak odehraje v Kotlině až ve středu 2. února od 18:00.

Vaněček v Zlaté hokejce

Havlíčkobrodský odchovanec Vítek Vaněček uspěl v anketě Zlatá hokejka. V hlasování díky letošním výkonům v brankovišti Washingtonu Capitals získal 136 hlasů a skončil na 10. místě. Gratulujeme ke krásnému úspěchu a přejeme hodně štěstí v dalších sezonách! Čtěte více na serveru hokej.cz.

Změna v příp. zápasech

Přípravné utkání ve Dvoře Králové bylo přesunuto z původního termínu 14. září na 31. srpna, přípravný duel na hřišti Žďáru nad Sázavou byl přesunut z 16. září na nový termín 17. srpna. Důvodem pro změny je dřívější start základní části nové sezony, první kolo je na programu už v sobotu 18. září. Podívejte se na kompletní rozpis přípravných utkání.

Zápas s Řisuty odložen

V sobotu 10. října měl být na programu poslední domácí zápas před minimálně čtrnáctidenní nucenou pauzou z důvodu vládních nařízení. Nakonec se ale nebude hrát ani s Řisuty. Utkání se odkládá z preventivních důvodů, někteří hráči A-mužstva totiž mají příznaky nachlazení. Děkujeme za pochopení.

YouTube

Legendy věrné Kotlině

ÚTOČNÍK

Václav
Chytráček

OBRÁNCE

Jan
Suchý

ÚTOČNÍK

Jaroslav
Holík

ÚTOČNÍK

Jiří
Holík

ÚTOČNÍK

Josef
Augusta

OBRÁNCE

Milan
Chalupa

OBRÁNCE

Jaroslav
Benák

OBRÁNCE

Radek
Martínek

ÚTOČNÍK

Josef
Vašíček

OBRÁNCE

Martin
Čech

Hlavní partner

Ostatní partneři