28. 1. 2022 | Milan Sochor

Naše krasobruslařky jsou po závodech v Litvínově na nejvyšších příčkách Poháru ČKS

Krasobruslařky BK Havlíčkův Brod vyrazily sbírat body do žebříku Poháru ČKS do ryze hokejové prostředí. Další závody se totiž konaly na ledě HC Lítvínov. Našim děvčatům se opět dařilo.

Žačka Lucie Sigmundová (na úvodní fotce vpravo) a mladší žačka Barbora Kabelová vybojovaly ve svých silně obsazených kategoriích shodně třetí příčku. Výrazně si tak bodově vylepšily své celkové umístění v rámci celorepublikového poháru ČKS.

Lucie Sigmundová figuruje v současné době na 3. místě a další naše žačka Aneta Kabelová na 2. místě žebříčku Poháru ČKS (v žebříčku je celkem 82 míst). Mladší žačka Barbora Kabelová se pro tuto chvíli usadila na 2. místě mladších žaček ze 106 míst v žebříčku. Na 2. místě žebříčku je i nejmladší žačka Julie Dinhová ze 102 děvčat.

Naše děvčata v poslední době podávají bezchybné a vyrovnané výkony, což vypovídá o jejich výborném tréninkovém nasazení a také o jejich dostatečném sebevědomí. Jejich trenérka Andrea Vlasáková ale již přemýšlí o další sezoně, a tak hlavní náplní tréninků jsou již nové prvky. Připravují se na testy výkonosti, rády by se totiž v příštím roce popraly o reprezentaci Kraje Vysočina na Zimní olympiádě dětí a mládeže, a navázaly tak na úspěšnou éru Adély Vlasákové a Elišky Pavlasové.

Děvčata tak vzorně reprezentují klub BK Havlíčkův Brod a do budoucna by se jim mohly malinko vylepšit tréninkové podmínky.

Naše menší děvčátka Nikol Hanusová, Lucie Hanusová a Melánie Viterová se zúčastnily závodů v Poděbradech, kde se nejvíce vedlo Melánii Viterové. Krasobruslení se začala věnovat i vnučka energického trenéra hokejové přípravky Josefa Rauera – Rozálie Kaplanová. Je vidět, že jablko nepadá daleko od stromu.

Melánie Viterová

Aktuality

Dětský den

A-tým ve spolupráci s naším partnerem Blachotrapez spol. sr.o pořádá 21. května od 9:00 dětský den. Přijďte se se svými dětmi pobavit do Kotliny, vstup je zdarma. Podívejte se na více informací.

Krásné Vánoce!

Vážení fanoušci, za celé mužstvo i realizační tým A-týmu Bruslařů Vám děkujeme za podporu a přejeme Vám klidné prožití vánočních svátků! Do nového roku pak přejeme hodně štěstí a zdraví!

Zápas 29. kola byl přeložen

Domácí utkání 29. kola s Řisuty se měl původně hrát v neděli 2. ledna. Oba týmy se dohodly na přeložení zápasu na nový termín. Duel se tak odehraje v Kotlině až ve středu 2. února od 18:00.

Vaněček v Zlaté hokejce

Havlíčkobrodský odchovanec Vítek Vaněček uspěl v anketě Zlatá hokejka. V hlasování díky letošním výkonům v brankovišti Washingtonu Capitals získal 136 hlasů a skončil na 10. místě. Gratulujeme ke krásnému úspěchu a přejeme hodně štěstí v dalších sezonách! Čtěte více na serveru hokej.cz.

Změna v příp. zápasech

Přípravné utkání ve Dvoře Králové bylo přesunuto z původního termínu 14. září na 31. srpna, přípravný duel na hřišti Žďáru nad Sázavou byl přesunut z 16. září na nový termín 17. srpna. Důvodem pro změny je dřívější start základní části nové sezony, první kolo je na programu už v sobotu 18. září. Podívejte se na kompletní rozpis přípravných utkání.

Zápas s Řisuty odložen

V sobotu 10. října měl být na programu poslední domácí zápas před minimálně čtrnáctidenní nucenou pauzou z důvodu vládních nařízení. Nakonec se ale nebude hrát ani s Řisuty. Utkání se odkládá z preventivních důvodů, někteří hráči A-mužstva totiž mají příznaky nachlazení. Děkujeme za pochopení.

YouTube

Legendy věrné Kotlině

ÚTOČNÍK

Václav
Chytráček

OBRÁNCE

Jan
Suchý

ÚTOČNÍK

Jaroslav
Holík

ÚTOČNÍK

Jiří
Holík

ÚTOČNÍK

Josef
Augusta

OBRÁNCE

Milan
Chalupa

OBRÁNCE

Jaroslav
Benák

OBRÁNCE

Radek
Martínek

ÚTOČNÍK

Josef
Vašíček

OBRÁNCE

Martin
Čech

Hlavní partner

Ostatní partneři