21. 2. 2023 | Klub

Novým partnerem A-týmu se stává Dvořáková - stavební firma s.r.o.

Bruslaři mají nového partnera, je jím společnost Stavby Dvořáková. Ta se zabývá výstavbou všech druhů inženýrských sítí, komunikací, zpevněných ploch a dalších zemních prací.

Společnost majitelky Ivy Dvořákové sídlí ve Dvorcích u Havlíčkova Brodu a má už více než 30letou historii. Byla založena v roce 1989 a zpočátku prováděla pouze zemní práce. Firma se ovšem postupně rozvíjela. Nyní má přes 80 zaměstnanců a dokáže zabezpečit výstavbu všech druhů inženýrských sítí, komunikací, zpevněných ploch, zemní práce v zeminách všech tříd těžitelnosti (bez omezení objemu), HTU nebo kovovýrobu.

Společnost Stavby Dvořáková provádí veškeré práce a dodávky na klíč vlastními kvalifikovanými zaměstnanci s použitím moderní techniky a certifikovaných materiálů. Disponuje vlastním strojovým parkem od rypadel a nakladačů po flotilu nákladních vozů a další pokročilé mechanizace. Firma patří mezi dlouhodobě stabilní zaměstnavatele v našem regionu.

Více najdete na webu stavby-dvorakova.cz.

Aktuality

Napsali o nás

Úterý 5. prosince | Hokej mě pořád baví, říká Novák. Mluví o Brodu, Slavii i mladých, píše se na serveru hokej.cz. Přečtěte si celý článek.

Přeložení zápasu

Bruslaři měli krátce po Novém roce ve středu 3. ledna 2024 hrát v rámci 26. kola ve Žďáře nad Sázavou, kluby se ale domluvily na přeložení utkání. Derby ve Žďáře nad Sázavou se odehraje v novém termínu až ve středu 31. ledna 2024.

Odložení zápasu

Bruslaři se dnes 2. prosince měli utkat proti Novému Jičínu, zápas je ale kvůli sněhové kalamitě odložen. O náhradním termínu tohoto utkání vás budeme informovat.

Změna času utkání

Začátek utkání v Havířově, který se odehraje v sobotu 25. listopadu, byl posunut z původních 17:00 nově na 14:00.

Pozor, změna pořadatelství

V sobotu 28. října hrajeme venku. Utkání v Kopřivnici startuje v 17:00.

Napsali o nás

Neděle 10. září | Novák bilancuje: Bude to znít divně, ale nejvíc se mi líbilo v Rusku, píše se na serveru idnes.cz. Přečtěte si celý článek.

YouTube

Legendy věrné Kotlině

ÚTOČNÍK

Václav
Chytráček

OBRÁNCE

Jan
Suchý

ÚTOČNÍK

Jaroslav
Holík

ÚTOČNÍK

Jiří
Holík

ÚTOČNÍK

Josef
Augusta

OBRÁNCE

Milan
Chalupa

OBRÁNCE

Jaroslav
Benák

OBRÁNCE

Radek
Martínek

ÚTOČNÍK

Josef
Vašíček

OBRÁNCE

Martin
Čech

Generální partner

Hlavní partner