26. 4. 2022 | Ladislav Vácha

Páťáci předvedli na prestižních turnajích spanilou jízdu! Urvali dvě zlata a stříbro!

Hráči 5. třídy dosáhli na prestižních mládežnických turnajích obrovských úspěchů! Neskutečně váleli na turnajích v Kralupech nad Vltavou a v Brně, kde své parádní výkony korunovali ziskem zlatých medailí! Na jedničku s hvězdičkou si počínali i na kvalitně obsazeném turnaji v Telči, kde se skvěle popasovali i se silnou mezinárodní konkurencí a radovali se z výborného druhého místa! Mladí Bruslaři zářili i z pohledu individuálních výkonů, díky čemuž si přivezli domů i několik ocenění. Kluci, děkujeme vám za vzornou reprezentaci našeho klubu a přejeme vám i do budoucna hodně úspěchů!

Hockey Spring Games 2022 (Kralupy nad Vltavou)


Zápasy Bruslařů

BK Havlíčkův Brod – HC Kometa Brno 5:4
BK Havlíčkův Brod – EC Red Bull Salzburg 8:2
BK Havlíčkův Brod – HC Energie Karlovy Vary 5:1
BK Havlíčkův Brod – HK Kralupy nad Vltavou 8:3
BK Havlíčkův Brod – HC Teplice Huskies 9:2

Konečné pořadí turnaje

1. BK Havlíčkův Brod – 15 bodů
2. HC Kometa Brno – 12 bodů
3. HK Kralupy nad Vltavou – 8 bodů
4. HC Teplice Huskies – 5 bodů
5. HC Energie Karlovy Vary – 4 body
6. EC Red Bull Salzburg – 1 bod

Nejlepší hráči turnaje

Nejlepší brankář: Marek Kratochvíl (BK Havlíčkův Brod)
Nejlepší obránce: Tomáš Říha (HC Kometa Brno)
Nejlepší útočník: Ludwig Amadeus Dondit (HC Teplice Huskies)
Největší týmový hráč: Lukas Jonak (EC Red Bull Salzburg)
Nejužitečnější hráč: Tomáš Jung (HK Kralupy nad Vltavou)


Technika Cup 2022 (Brno)

Zápasy Bruslařů

BK Havlíčkův Brod – HC Orli Znojmo 6:2
BK Havlíčkův Brod – Slovak Falcons (výběr Slovenska) 4:2
BK Havlíčkův Brod – Slavoj Český Krumlov 7:0
BK Havlíčkův Brod – HC Uherské Hradiště 6:1
BK Havlíčkův Brod – HCM Warriors Brno 1:2
BK Havlíčkův Brod – TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí 3:2 (finále)


World Talent Tournament 2022 (Telč)

Tento turnaj v Telči je velice atraktivně obsazen nejen výběry z celé České republiky, ale i ze zahraničí, a proto i druhé místo, které bral Havlíčkův Brod, je obrovským úspěchem našich páťáků. V základní skupině se hrálo 2 x 15 minut, když se každá patnáctiminutovka počítala jako samostatný zápas.

Obrovský úspěchem je i vyhlášení nejlepších hráčů turnaje, když bral Havlíčkův Brod hned dvě ceny. Nejlepším brankářem dle vedení celého turnaje byl vyhlášen Marek Kratochvíl. Nejlepším obráncem turnaje byl vyhlášen Michael Rudolf. Nejužitečnějším hráčem BK Havlíčkův Brod byl vyhlášen Jan Fejt, který dal za náš tým suverénně nejvíce branek a byl jedním z pilířů úspěchu na tomto turnaji. Ozdobou těchto turnajů v Telči jsou i dovednostní soutěže o titul nejrychlejšího bruslaře, nejpřesnějšího střelce a nejlepšího hráče v kontrole kotouče. Jezdí se i nájezdy v soutěži hráčů i brankářů. Na základě dosahovaných výsledků byl Marek Kratochvíl nominován na turnaj za starší kategorii U-12 výběrem HT Group Brno, když jednoznačně vyhrál soutěž brankářů, protože za svá záda nepustil jediný puk.

Zápasy Bruslařů

BK Havlíčkův Brod – Hungary Talent 2:1, 3:2sn
BK Havlíčkův Brod – Budweis Stars 0:1, 0:2
BK Havlíčkův Brod – Slovak Falcons 4:1, 8:0
BK Havlíčkův Brod – Stasa Hockey 4:3 (semifinále)
BK Havlíčkův Brod – Mad East Select 1:2 (finále)

Aktuality

Velká soutěž s BLACHOTRAPEZ

Vyhrajte až 20 000 Kč na novou střechu! Velká soutěž s BLACHOTRAPEZ platí pro permanentkáře i všechny ostatní. Stačí doložit permanentku, nebo 6 vstupenek. Zjistěte více na: https://www.bkhb.cz/zobraz.asp?t=velka-soutez-blachotrapez

Vyhrajte vstupenky zdarma

SOUTĚŽ O TŘI VSTUPENKY NA UTKÁNÍ S HAVÍŘOVEM: Potvrďte účast v této facebookové události. Z potvrzených účastí vylosujeme tři výherce, kteří získají vstupenku na utkání s Havířovem, které se odehraje v sobotu 15. října, zdarma.

Král debutoval v Extralize

Havlíčkobrodský odchovanec Daniel Král v neděli 25. září prožil extraligovou premiéru. V zápase s Kometou Brno na devatenáctiletého brankáře mířilo 18 střel, z nichž za svá záda pustil dvě. Jeho Liberec nakonec prohrál po samostatných nájezdech. Přečtěte si rozhovor s Danielem Králem na webu Liberce.

Autobusem do Znojma

V Den české státnosti odehrajeme druhé kolo na ledě favorizovaného Znojma. Buďte u toho s námi. Využijte svátku a pojeďte nás ve středu 28. září podpořit. Fanoušci pořádají autobusový výjezd. Přihlaste se na něj ve facebookové události.

11 let od tragédie

Ve středu 7. září je tomu 11 let od tragické smrti havlíčkobrodského odchovance Josefa Vašíčka po pádu letadla v ruské Jaroslavli. Na jeho palubě zahynuli 7. září 2011 i další čeští hráči Josef Marek a Karel Rachůnek. Nikdy na Vás nezapomeneme!

Přípravná utkání

Na rozpis přípravných zápasů přibyl nový duel. Bruslaři odehrají ve středu 14. září od 18:00 generálku před novou sezonou na ledě pražské Kobry.

YouTube

Legendy věrné Kotlině

ÚTOČNÍK

Václav
Chytráček

OBRÁNCE

Jan
Suchý

ÚTOČNÍK

Jaroslav
Holík

ÚTOČNÍK

Jiří
Holík

ÚTOČNÍK

Josef
Augusta

OBRÁNCE

Milan
Chalupa

OBRÁNCE

Jaroslav
Benák

OBRÁNCE

Radek
Martínek

ÚTOČNÍK

Josef
Vašíček

OBRÁNCE

Martin
Čech

Generální partner

Hlavní partner