24. 6. 2024 | Milan Sochor

S Bruslaři se loučí Robert Havlát. Z osobních důvodů požádal o ukončení smlouvy

Trenéři Petr Novák s Antonínem Nečasem už nemohou pro příští sezonu počítat se službami šestadvacetiletého útočníka Roberta Havláta. Ten požádal klub o ukončení smlouvy z osobních důvodů. Bruslaři tak budou hledat posilu do útočných řad.

Robert Havlát začal uplynulou sezonu ve Znojmě. V prvoligovém dresu Orlů nedostával tolik prostoru, ve druhé lize tak párkrát pomohl Technice Brno. V druhé půlce listopadu se pak přesunul právě do Havlíčkova Brodu, kde odehrál 25 zápasů v základní části s bilancí 8+9, v play off pak přidal dalších 6 utkání, ve kterých dvakrát skóroval a třikrát u gólu asistoval. Příští sezonu už ale v Kotlině pokračovat nebude.

„Robert za námi přišel a požádal nás o ukončení smlouvy z osobních důvodů. My jsme jeho přání splnili a dohodli jsme se na ukončení. Samozřejmě nás to mrzí, ale takový je život, a my se k němu musíme stavět hlavně lidsky a férově. Robertovi přejeme, aby se mu v novém působišti dařilo a byl šťastný hlavně v osobním životě,“ vysvětluje okolnosti tohoto odchodu manažer A-týmu Lukáš Endál.

Co to bude znamenat pro havlíčkobrodský kádr? „Teď budeme opět bedlivě sledovat hráčský trh. Pokud se nám otevře možnost posílit tým ještě o útočníka, tak prostor pro to máme,“ nastiňuje Lukáš Endál, na co se v rámci skladby kádru bude vedení Bruslařů zaměřovat.

Robert Havlát během 6 zápasů play off vstřelil 2 góly a na 3 přihrál. Spolu s Markem Kopicem se ve vyřazovacích bojích dělil o druhé místo v týmové produktivitě útočníků
(Foto: Luboš Vácha)

Aktuality

Mistři na náměstí

Ondřej Beránek přiveze pohár mistrů světa do Brodu. Přivítejte ho ve čtvrtek 20. června na Havlíčkově náměstí. Přečtěte si celý článek.

Napsali o nás

Čtvrtek 9. května | Komentátor Novák: Byl to zážitek! Hüblovi jsem záviděl. Brod? Chci úspěch, píše se na serveru hokej.cz. Přečtěte si celý článek.

Napsali o nás

Sobota 27. dubna | Hokejový Mourinho zpátky na scéně! Opět povede Havlíčkův Brod, píše se na serveru hokej.cz. Přečtěte si celý článek.

Stará garda na ledě Kotliny

V sobotu 23. března se v Kotlině od 17:00 odehraje exhibiční utkání bývalých hráčů a trenérů havlíčkobrodského hokeje. Těšit se můžete na spoustu osobností, které odvedly spoustu skvělé práce pro náš klub. Přijďte se podívat, vstupné je dobrovolné. Zobrazit více informací.

Vstupenky v prodeji

Zvýhodněný online předprodej vstupenek na osmifinále s Opavou, které se v Kotlině odehraje ve čtvrtek 14. března od 18:00, byl právě zahájen.

Napsali o nás

Úterý 27. února | Odchovanci a extraligoví šampioni. Tohle jsou tahouni Havlíčkova Brodu, píše se na serveru hokej.cz. Přečtěte si celý článek.

YouTube

Legendy věrné Kotlině

ÚTOČNÍK

Václav
Chytráček

OBRÁNCE

Jan
Suchý

ÚTOČNÍK

Jaroslav
Holík

ÚTOČNÍK

Jiří
Holík

ÚTOČNÍK

Josef
Augusta

OBRÁNCE

Milan
Chalupa

OBRÁNCE

Jaroslav
Benák

OBRÁNCE

Radek
Martínek

ÚTOČNÍK

Josef
Vašíček

OBRÁNCE

Martin
Čech

Generální partneři

Partneři klubu