27. 9. 2012 | Eva Streichsbierová

Semorád znovu oblékl dres Rebelů, do Havlíčkova Brodu má vyřízený střídavý start

V havlíčkobrodském dresu se v souboji 6. kola poprvé objevil útočník Jan Semorád. Čtyřiadvacetiletý hokejista extraligových Pardubic působil u Rebelů už v minulé sezoně, na konci se ovšem vrátil domů a s Východočechy slavil republikový titul. „Honza k nám přichází na střídavý start,“ hlásí generální manažer HC Rebel Augustin Žák.

Jak často ho budou moci trenéři využívat, zatím není jasné. „To bude záležet čistě na Pardubicích. Pokud ho uvolní, přijde k nám, pokud ho budou potřebovat, zůstane,“ vysvětluje šéf brodského klubu. „Prostě nám ho Pardubice nabídly a my jsme po něm po zkušenostech z loňska sáhli,“ dodává.

V prvním utkání na ledě Benátek nad Jizerou se sice Jan Semorád do statistik nezapsal, ovšem podle trenéra Karla Dvořáka byl více než platným hráčem. „Pro nás je to velmi dobrá posila,“ přesvědčuje. „Všichni víme, co od Honzy můžeme čekat, takže jsme rádi, že ho tady díky výluce v NHL máme,“ dodává.

Aktuality

Dětský den

A-tým ve spolupráci s naším partnerem Blachotrapez spol. sr.o pořádá 21. května od 9:00 dětský den. Přijďte se se svými dětmi pobavit do Kotliny, vstup je zdarma. Podívejte se na více informací.

Krásné Vánoce!

Vážení fanoušci, za celé mužstvo i realizační tým A-týmu Bruslařů Vám děkujeme za podporu a přejeme Vám klidné prožití vánočních svátků! Do nového roku pak přejeme hodně štěstí a zdraví!

Zápas 29. kola byl přeložen

Domácí utkání 29. kola s Řisuty se měl původně hrát v neděli 2. ledna. Oba týmy se dohodly na přeložení zápasu na nový termín. Duel se tak odehraje v Kotlině až ve středu 2. února od 18:00.

Vaněček v Zlaté hokejce

Havlíčkobrodský odchovanec Vítek Vaněček uspěl v anketě Zlatá hokejka. V hlasování díky letošním výkonům v brankovišti Washingtonu Capitals získal 136 hlasů a skončil na 10. místě. Gratulujeme ke krásnému úspěchu a přejeme hodně štěstí v dalších sezonách! Čtěte více na serveru hokej.cz.

Změna v příp. zápasech

Přípravné utkání ve Dvoře Králové bylo přesunuto z původního termínu 14. září na 31. srpna, přípravný duel na hřišti Žďáru nad Sázavou byl přesunut z 16. září na nový termín 17. srpna. Důvodem pro změny je dřívější start základní části nové sezony, první kolo je na programu už v sobotu 18. září. Podívejte se na kompletní rozpis přípravných utkání.

Zápas s Řisuty odložen

V sobotu 10. října měl být na programu poslední domácí zápas před minimálně čtrnáctidenní nucenou pauzou z důvodu vládních nařízení. Nakonec se ale nebude hrát ani s Řisuty. Utkání se odkládá z preventivních důvodů, někteří hráči A-mužstva totiž mají příznaky nachlazení. Děkujeme za pochopení.

YouTube

Legendy věrné Kotlině

ÚTOČNÍK

Václav
Chytráček

OBRÁNCE

Jan
Suchý

ÚTOČNÍK

Jaroslav
Holík

ÚTOČNÍK

Jiří
Holík

ÚTOČNÍK

Josef
Augusta

OBRÁNCE

Milan
Chalupa

OBRÁNCE

Jaroslav
Benák

OBRÁNCE

Radek
Martínek

ÚTOČNÍK

Josef
Vašíček

OBRÁNCE

Martin
Čech

Generální partner

Hlavní partner

Ostatní partneři