19. 10. 2016 | Richard Wagner

Týmu věříme, zkusíme mu dát impulz v podobě nového hráče, říkají Totter s Kozlíkem

HAVLÍČKŮV BROD - Tisková konference po zápase s Žihadly byla neobvykle dlouhá. Slova se krom Aleše Tottera, trenéra áčka, ujal také předseda Bruslařského klubu David Kozlík. Tématem byla výkonnost a produktivita týmu. Oba dva by rádi, aby kromě první brázdy začaly bodově přispívat i ostatní formace. Stejně, jak tomu bylo v přípravném období. Tohoto chce trenér ve spolupráci s vedením dosáhnout oživením v podobě příchodu nového hráče. Posílit by se měl jak útok, tak obrana, kde je momentálně natrvalo pouze sedm beků. „Na zkoušku přijde hráč, který hrál vloni slovenskou extraligu a momentálně je bez angažmá,“ prozradil Kozlík. O jeho zařazení do kádru ale rozhodne lodivod brodské střídačky. „Pokud uspěje na testech, uděláme po administrativní stránce vše, aby nastoupil už v sobotu,“ slibuje Totter. Mnohem více o tomto tématu se dozvíte v níže přiloženém videu.

Aktuality

Přípravná utkání

Na rozpis přípravných zápasů přibyl nový duel. Bruslaři odehrají ve středu 14. září od 18:00 generálku před novou sezonou na ledě pražské Kobry.

Vaněček Ďáblem

Havlíčkobrodský odchovanec Vítek Vaněček v NHL mění dres. Výměnou za volby v draftu ho získala organizace New Jersey Devils. Šestadvacetiletý gólman loni nastoupil ve Washingtonu Capitals, který jej v roce 2014 draftoval z 39. pozice, k 42 zápasům základní části NHL. Zaznamenal v nich 90,8% úspěšnost zákroků a v průměru obdržel jen 2,67 gólu na zápas. Další dva starty si připsal v play off.

Dětský den

A-tým ve spolupráci s naším partnerem Blachotrapez spol. sr.o pořádá 21. května od 9:00 dětský den. Přijďte se se svými dětmi pobavit do Kotliny, vstup je zdarma. Podívejte se na více informací.

Krásné Vánoce!

Vážení fanoušci, za celé mužstvo i realizační tým A-týmu Bruslařů Vám děkujeme za podporu a přejeme Vám klidné prožití vánočních svátků! Do nového roku pak přejeme hodně štěstí a zdraví!

Zápas 29. kola byl přeložen

Domácí utkání 29. kola s Řisuty se měl původně hrát v neděli 2. ledna. Oba týmy se dohodly na přeložení zápasu na nový termín. Duel se tak odehraje v Kotlině až ve středu 2. února od 18:00.

Vaněček v Zlaté hokejce

Havlíčkobrodský odchovanec Vítek Vaněček uspěl v anketě Zlatá hokejka. V hlasování díky letošním výkonům v brankovišti Washingtonu Capitals získal 136 hlasů a skončil na 10. místě. Gratulujeme ke krásnému úspěchu a přejeme hodně štěstí v dalších sezonách! Čtěte více na serveru hokej.cz.

YouTube

Legendy věrné Kotlině

ÚTOČNÍK

Václav
Chytráček

OBRÁNCE

Jan
Suchý

ÚTOČNÍK

Jaroslav
Holík

ÚTOČNÍK

Jiří
Holík

ÚTOČNÍK

Josef
Augusta

OBRÁNCE

Milan
Chalupa

OBRÁNCE

Jaroslav
Benák

OBRÁNCE

Radek
Martínek

ÚTOČNÍK

Josef
Vašíček

OBRÁNCE

Martin
Čech

Generální partner

Hlavní partner

Ostatní partneři