13. 3. 2017 | Ladislav Vácha, Milan Sochor

VIDEO: Mířil jsem do víka, ale šlo to mezi nohy, směje se Tomáš Ludvík

Pořádné drama plné nečekaných zvratů nabídlo úvodní derby čtvrtfinále play-off mezi Havlíčkovým Brodem a Žďárem nad Sázavou. Domácí Bruslaři sice vedli po dvou třetinách o dvě branky, ale vlastní nedisciplinovaností se na začátku třetí periody o těžce vypracovaný náskok rychle připravili a Plameny vyrovnaly. Parta z Kotliny nakonec přeci jen urvala důležitý první bod v sérii, když se o vítěznou trefu postaral z důrazné dorážky David Michálek. Gólový účet zápasu otevřel Tomáš Ludvík, a to nečekaně při vlastním oslabení! „Láca mi sklepl puk a já jsem, ani nevím jak, projel mezi jejich beky, kteří byli daleko od sebe. Říkal jsem si, že jsem gól bekhendem po zemi dlouho nedal. Mířil jsem tak do víka, ale najednou to prošlo jejich brankářovi mezi nohama a byl to gól. Sám jsem ani nevěděl, kudy to prošlo,“ usmíval se od ucha k uchu mladý útočník. Série pokračuje další bitvou už zítra, v úterý 14. března. Úvodní buly proběhne v 18:00 na žďárských Bouchalkách, přijeďte naše hokejisty podpořit!

Aktuality

Velká soutěž s BLACHOTRAPEZ

Vyhrajte až 20 000 Kč na novou střechu! Velká soutěž s BLACHOTRAPEZ platí pro permanentkáře i všechny ostatní. Stačí doložit permanentku, nebo 6 vstupenek. Zjistěte více na: https://www.bkhb.cz/zobraz.asp?t=velka-soutez-blachotrapez

Vyhrajte vstupenky zdarma

SOUTĚŽ O TŘI VSTUPENKY NA UTKÁNÍ S HAVÍŘOVEM: Potvrďte účast v této facebookové události. Z potvrzených účastí vylosujeme tři výherce, kteří získají vstupenku na utkání s Havířovem, které se odehraje v sobotu 15. října, zdarma.

Král debutoval v Extralize

Havlíčkobrodský odchovanec Daniel Král v neděli 25. září prožil extraligovou premiéru. V zápase s Kometou Brno na devatenáctiletého brankáře mířilo 18 střel, z nichž za svá záda pustil dvě. Jeho Liberec nakonec prohrál po samostatných nájezdech. Přečtěte si rozhovor s Danielem Králem na webu Liberce.

Autobusem do Znojma

V Den české státnosti odehrajeme druhé kolo na ledě favorizovaného Znojma. Buďte u toho s námi. Využijte svátku a pojeďte nás ve středu 28. září podpořit. Fanoušci pořádají autobusový výjezd. Přihlaste se na něj ve facebookové události.

11 let od tragédie

Ve středu 7. září je tomu 11 let od tragické smrti havlíčkobrodského odchovance Josefa Vašíčka po pádu letadla v ruské Jaroslavli. Na jeho palubě zahynuli 7. září 2011 i další čeští hráči Josef Marek a Karel Rachůnek. Nikdy na Vás nezapomeneme!

Přípravná utkání

Na rozpis přípravných zápasů přibyl nový duel. Bruslaři odehrají ve středu 14. září od 18:00 generálku před novou sezonou na ledě pražské Kobry.

YouTube

Legendy věrné Kotlině

ÚTOČNÍK

Václav
Chytráček

OBRÁNCE

Jan
Suchý

ÚTOČNÍK

Jaroslav
Holík

ÚTOČNÍK

Jiří
Holík

ÚTOČNÍK

Josef
Augusta

OBRÁNCE

Milan
Chalupa

OBRÁNCE

Jaroslav
Benák

OBRÁNCE

Radek
Martínek

ÚTOČNÍK

Josef
Vašíček

OBRÁNCE

Martin
Čech

Generální partner

Hlavní partner