BK Havl. Brod - Mládež - Tabulky mládeže

Tabulky mládeže

Vybrat sezónu
Junioři:  tým | příprava | zápasy | statistiky | tabulka | šatna
Dorost:  tým | příprava | zápasy | statistiky | tabulka | šatna
8.třída:  tým | příprava | zápasy | statistiky | tabulka | šatna 7.třída:  tým | příprava | zápasy | statistiky | tabulka | šatna
6.třída:  tým | příprava | zápasy | statistiky | tabulka | šatna 5.třída:  tým | příprava | zápasy | statistiky | tabulka | šatna
3. a 4.třída:  tým | zápasy | šatna 1. a 2.třída:  tým | zápasy | šatna
Přípravka:  tým | zápasy | šatna

Výsledky - extraliga juniorů

SOUTĚŽ:Extraliga: E-JUN | E-SDO | E-MDO | Liga: L-JUN | L-SDO | L-MDO |
SEŘADIT:kolo | datum |   SMĚR: sestupně | vzestupně |
TÝM:všechny | CEM CHM HAV HBR HKM JIH KLA KOM KVA LIB LIM MBL OLO PCE PLZ PRE SLA SLZ SPA TRI VIT VSE ZLN ZNS
VÝSLEDKY: všechny | remízy | výhry v prodl. | nájezdy | prodl. nebo náj. | s nulou |
Zobrazit tabulku této sezóny a soutěže.

Tučně jsou vyznačeny vítězné týmy.

O udržení 16.03.2019 JIH HBR 4:3
O účast v play-off, 16.03.2019 CHM LIM 1:3
O účast v play-off, 16.03.2019 PLZ VSE 3:2sn
O účast v play-off, 16.03.2019 SPA LIB 2:4
O účast v play-off, 16.03.2019 TRI SLA 6:2
O účast v play-off, 16.03.2019 HKM PCE 3:2sn
O umístění 16.03.2019 ZNS PRE 1:2
O účast v play-off, 16.03.2019 VIT CEM 5:2
O účast v play-off, 16.03.2019 KVA KOM 3:2
O účast v play-off, 16.03.2019 ZLN SLZ 6:5
O udržení 15.03.2019 HBR ZNS 5:4
O umístění 15.03.2019 HAV KLA 3:2sn
O umístění 15.03.2019 OLO MBL 4:1
O umístění 14.03.2019 KLA OLO 4:1
O udržení 14.03.2019 PRE JIH 5:2
O účast v play-off, 14.03.2019 LIB HKM 2:1p
O účast v play-off, 14.03.2019 LIM VIT 7:2
O účast v play-off, 14.03.2019 PCE SPA 3:2p
O účast v play-off, 14.03.2019 VSE KVA 3:5
O účast v play-off, 14.03.2019 CEM CHM 2:3
O účast v play-off, 14.03.2019 TRI SLZ 4:3
O účast v play-off, 14.03.2019 KOM PLZ 2:5
O účast v play-off, 14.03.2019 SLA ZLN 3:1
O umístění 13.03.2019 HAV MBL 3:4p
O udržení 13.03.2019 JIH ZNS 4:2
O udržení 12.03.2019 JIH PRE 2:1sn
O umístění 09.03.2019 KLA MBL 6:5
O účast v play-off, 09.03.2019 HKM SPA 2:4
O účast v play-off, 09.03.2019 CEM LIM 4:1
O účast v play-off, 09.03.2019 CHM VIT 2:6
O udržení 09.03.2019 HBR PRE 1:4
O účast v play-off, 09.03.2019 SLZ TRI 0:3
O umístění 09.03.2019 OLO HAV 2:1
O udržení 09.03.2019 ZNS JIH 2:7
O účast v play-off, 09.03.2019 LIB PCE 5:2
O účast v play-off, 09.03.2019 VSE KOM 4:3p
O účast v play-off, 09.03.2019 ZLN SLA 2:6
O účast v play-off, 09.03.2019 KVA PLZ 1:3
O udržení 08.03.2019 HBR JIH 3:5
O udržení 07.03.2019 PRE ZNS 3:1
O umístění 07.03.2019 KLA HAV 3:4
O účast v play-off, 07.03.2019 LIB SPA 2:3p
O účast v play-off, 07.03.2019 SLA TRI 3:2
O účast v play-off, 07.03.2019 SLZ ZLN 3:2
O účast v play-off, 07.03.2019 LIM CHM 2:3
O účast v play-off, 07.03.2019 PCE HKM 3:1
O účast v play-off, 07.03.2019 VSE PLZ 2:3p
O účast v play-off, 07.03.2019 CEM VIT 6:2
O účast v play-off, 07.03.2019 KOM KVA 7:1
O umístění 07.03.2019 MBL OLO 3:4sn
O účast v play-off, 02.03.2019 HKM LIB 0:5
O účast v play-off, 02.03.2019 CHM CEM 3:1
O účast v play-off, 02.03.2019 ZLN TRI 2:4
O účast v play-off, 02.03.2019 PLZ KOM 4:5p
O udržení 02.03.2019 ZNS HBR 3:10
O umístění 02.03.2019 MBL HAV 2:1
O umístění 02.03.2019 OLO KLA 5:2
O účast v play-off, 02.03.2019 KVA VSE 0:2
O účast v play-off, 02.03.2019 VIT LIM 7:2
O účast v play-off, 02.03.2019 SLA SLZ 3:4sn
O účast v play-off, 02.03.2019 SPA PCE 4:5sn
O účast v play-off, 28.02.2019 SLZ SLA 5:6p
O účast v play-off, 28.02.2019 PLZ KVA 2:1p
O udržení 28.02.2019 PRE HBR 6:4
O účast v play-off, 28.02.2019 VIT CHM 2:3
O účast v play-off, 28.02.2019 LIM CEM 6:1
O účast v play-off, 28.02.2019 SPA HKM 3:1
O umístění 28.02.2019 MBL KLA 4:2
O umístění 28.02.2019 HAV OLO 4:0
O účast v play-off, 28.02.2019 KOM VSE 3:6
O účast v play-off, 28.02.2019 TRI ZLN 2:5
O účast v play-off, 28.02.2019 PCE LIB 2:1sn
O pořadí v play-off 23.02.2019 SLZ SPA 6:2
O pořadí v play-off 23.02.2019 PLZ TRI 1:2
Skupina o 13. - 24. 23.02.2019 JIH PRE 0:3
Skupina o 13. - 24. 23.02.2019 KLA HKM 5:9
O pořadí v play-off 23.02.2019 SLA KOM 5:6
Skupina o 13. - 24. 23.02.2019 MBL HBR 3:5
O pořadí v play-off 23.02.2019 LIM VIT 2:3p
O pořadí v play-off 23.02.2019 LIB VSE 12:0
Skupina o 13. - 24. 23.02.2019 KVA OLO 5:1
O pořadí v play-off 23.02.2019 CEM PCE 1:0p
Skupina o 13. - 24. 23.02.2019 ZNS ZLN 4:1
Skupina o 13. - 24. 22.02.2019 KVA HAV 3:1
Skupina o 13. - 24. 22.02.2019 JIH ZLN 2:5
Skupina o 13. - 24. 22.02.2019 CHM OLO 2:0
O pořadí v play-off 22.02.2019 LIM TRI 6:3
Skupina o 13. - 24. 22.02.2019 KLA HBR 4:6
O pořadí v play-off 22.02.2019 CEM SPA 5:3
O pořadí v play-off 22.02.2019 LIB KOM 6:2
O pořadí v play-off 22.02.2019 PLZ VIT 4:3sn
O pořadí v play-off 22.02.2019 SLZ PCE 3:2p
Skupina o 13. - 24. 22.02.2019 ZNS PRE 2:8
O pořadí v play-off 22.02.2019 SLA VSE 4:3sn
Skupina o 13. - 24. 21.02.2019 MBL HKM 3:1
Skupina o 13. - 24. 21.02.2019 CHM HAV 2:4
O pořadí v play-off 19.02.2019 PLZ SLZ 4:3
Skupina o 13. - 24. 19.02.2019 PRE ZLN 3:4
Skupina o 13. - 24. 18.02.2019 HAV OLO 2:0
Skupina o 13. - 24. 16.02.2019 HKM KVA 2:3
O pořadí v play-off 16.02.2019 TRI LIB 4:7
O pořadí v play-off 16.02.2019 VSE SLZ 4:2
Skupina o 13. - 24. 16.02.2019 OLO ZNS 2:6
Skupina o 13. - 24. 16.02.2019 ZLN KLA 5:2
O pořadí v play-off 16.02.2019 VIT SLA 2:1
Skupina o 13. - 24. 16.02.2019 PRE MBL 2:3p
O pořadí v play-off 16.02.2019 KOM CEM 5:1
Skupina o 13. - 24. 16.02.2019 HBR CHM 2:4
Skupina o 13. - 24. 16.02.2019 HAV JIH 4:5p
O pořadí v play-off 16.02.2019 PCE LIM 7:3
O pořadí v play-off 16.02.2019 SPA PLZ 3:2sn
O pořadí v play-off 15.02.2019 KOM SLZ 4:3sn
Skupina o 13. - 24. 15.02.2019 ZLN MBL 11:7
Skupina o 13. - 24. 15.02.2019 HKM CHM 2:1sn
O pořadí v play-off 15.02.2019 VIT LIB 3:0
Skupina o 13. - 24. 15.02.2019 PRE KLA 4:3p
O pořadí v play-off 15.02.2019 VSE CEM 3:5
O pořadí v play-off 15.02.2019 SPA LIM 4:6
Skupina o 13. - 24. 15.02.2019 OLO JIH 4:1
O pořadí v play-off 15.02.2019 TRI SLA 5:1
Skupina o 13. - 24. 15.02.2019 HBR KVA 3:7
Skupina o 13. - 24. 14.02.2019 HAV ZNS 5:2
O pořadí v play-off 14.02.2019 PCE PLZ 4:3
O pořadí v play-off 13.02.2019 LIM SLZ 3:4
O pořadí v play-off 13.02.2019 KOM VIT 2:6
Skupina o 13. - 24. 08.02.2019 ZLN ZNS 0:3
Skupina o 13. - 24. 06.02.2019 PRE ZNS 3:1
O pořadí v play-off 03.02.2019 SLZ PLZ 4:7
O pořadí v play-off 02.02.2019 SLZ LIM 9:7
Skupina o 13. - 24. 02.02.2019 JIH KLA 2:5
O pořadí v play-off 02.02.2019 KOM TRI 5:2
Skupina o 13. - 24. 02.02.2019 KVA ZLN 5:2
Skupina o 13. - 24. 02.02.2019 OLO HBR 6:1
Skupina o 13. - 24. 02.02.2019 CHM PRE 3:4
O pořadí v play-off 02.02.2019 CEM PLZ 5:9
Skupina o 13. - 24. 02.02.2019 HAV HKM 0:6
O pořadí v play-off 02.02.2019 LIB SPA 3:4
O pořadí v play-off 02.02.2019 VSE VIT 5:6p
O pořadí v play-off 02.02.2019 SLA PCE 3:9
Skupina o 13. - 24. 01.02.2019 OLO HKM 0:3
Skupina o 13. - 24. 01.02.2019 CHM ZLN 3:2
Skupina o 13. - 24. 01.02.2019 JIH MBL 2:3p
O pořadí v play-off 01.02.2019 CEM LIM 7:1
Skupina o 13. - 24. 01.02.2019 ZNS KLA 2:5
O pořadí v play-off 01.02.2019 VSE TRI 3:4sn
Skupina o 13. - 24. 01.02.2019 HAV HBR 4:1
Skupina o 13. - 24. 01.02.2019 KVA PRE 5:1
O pořadí v play-off 01.02.2019 SLA SPA 1:2p
O pořadí v play-off 31.01.2019 LIB PCE 4:3sn
Skupina o 13. - 24. 31.01.2019 ZNS MBL 1:6
Skupina o 13. - 24. 30.01.2019 KVA CHM 4:2
O pořadí v play-off 30.01.2019 KOM VSE 9:2
Skupina o 13. - 24. 29.01.2019 KLA MBL 7:3
O pořadí v play-off 29.01.2019 CEM SLZ 6:3
O pořadí v play-off 29.01.2019 SPA PCE 7:4
O pořadí v play-off 29.01.2019 SLA LIB 5:4
Skupina o 13. - 24. 29.01.2019 HBR HKM 2:5
O pořadí v play-off 29.01.2019 TRI VIT 6:5p
Skupina o 13. - 24. 29.01.2019 ZNS JIH 6:7sn
O pořadí v play-off 28.01.2019 LIM PLZ 6:2
Skupina o 13. - 24. 27.01.2019 MBL KVA 2:0
Skupina o 13. - 24. 26.01.2019 HBR JIH 0:6
O pořadí v play-off 26.01.2019 TRI SLZ 7:4
O pořadí v play-off 26.01.2019 VIT CEM 3:2sn
Skupina o 13. - 24. 26.01.2019 KLA CHM 3:1
Skupina o 13. - 24. 26.01.2019 HKM ZNS 5:3
Skupina o 13. - 24. 26.01.2019 PRE OLO 1:4
O pořadí v play-off 26.01.2019 SPA KOM 4:3sn
O pořadí v play-off 26.01.2019 PLZ SLA 4:3
Skupina o 13. - 24. 26.01.2019 ZLN HAV 5:3
O pořadí v play-off 26.01.2019 PCE VSE 5:1
O pořadí v play-off 26.01.2019 LIM LIB 4:2
Skupina o 13. - 24. 25.01.2019 ZLN OLO 4:2
Skupina o 13. - 24. 25.01.2019 HKM JIH 1:3
Skupina o 13. - 24. 25.01.2019 KLA KVA 0:3
O pořadí v play-off 25.01.2019 VIT SLZ 6:4
O pořadí v play-off 25.01.2019 SPA VSE 4:3
Skupina o 13. - 24. 25.01.2019 PRE HAV 2:5
Skupina o 13. - 24. 25.01.2019 HBR ZNS 4:2
O pořadí v play-off 25.01.2019 TRI CEM 6:1
O pořadí v play-off 24.01.2019 PLZ LIB 4:3
O pořadí v play-off 24.01.2019 LIM SLA 2:4
O pořadí v play-off 24.01.2019 PCE KOM 4:2
Skupina o 13. - 24. 24.01.2019 MBL CHM 1:3
O pořadí v play-off 20.01.2019 SLZ LIB 5:4
Skupina o 13. - 24. 19.01.2019 HAV MBL 5:2
Skupina o 13. - 24. 19.01.2019 ZNS CHM 2:4
O pořadí v play-off 19.01.2019 SLZ SLA 5:3
O pořadí v play-off 19.01.2019 TRI PCE 3:0
O pořadí v play-off 19.01.2019 CEM LIB 5:1
O pořadí v play-off 19.01.2019 VIT SPA 4:3
Skupina o 13. - 24. 19.01.2019 JIH KVA 0:5
Skupina o 13. - 24. 19.01.2019 OLO KLA 4:5p
O pořadí v play-off 19.01.2019 VSE PLZ 2:3
Skupina o 13. - 24. 19.01.2019 HKM PRE 2:3sn
O pořadí v play-off 19.01.2019 KOM LIM 4:1
Skupina o 13. - 24. 19.01.2019 HBR ZLN 1:4
O pořadí v play-off 18.01.2019 KOM PLZ 1:2
Skupina o 13. - 24. 18.01.2019 HKM ZLN 5:1
O pořadí v play-off 18.01.2019 CEM SLA 4:3p
O pořadí v play-off 18.01.2019 VIT PCE 3:2sn
Skupina o 13. - 24. 18.01.2019 ZNS KVA 4:2
Skupina o 13. - 24. 18.01.2019 OLO MBL 5:4p
O pořadí v play-off 18.01.2019 VSE LIM 7:4
Skupina o 13. - 24. 18.01.2019 HBR PRE 5:0
Skupina o 13. - 24. 18.01.2019 JIH CHM 1:3
O pořadí v play-off 18.01.2019 TRI SPA 2:5
Skupina o 13. - 24. 18.01.2019 HAV KLA 4:3
O pořadí v play-off 16.01.2019 TRI KOM 2:3p
Skupina o 13. - 24. 15.01.2019 OLO HAV 0:5
Skupina o 13. - 24. 12.01.2019 OLO KVA 3:6
O pořadí v play-off 12.01.2019 VSE LIB 4:6
O pořadí v play-off 12.01.2019 KOM SLA 5:4sn
O pořadí v play-off 12.01.2019 SPA SLZ 3:4p
O pořadí v play-off 12.01.2019 PCE CEM 6:3
Skupina o 13. - 24. 12.01.2019 PRE JIH 2:4
Skupina o 13. - 24. 12.01.2019 HAV CHM 3:1
O pořadí v play-off 12.01.2019 TRI PLZ 2:0
Skupina o 13. - 24. 12.01.2019 HKM KLA 2:0
O pořadí v play-off 12.01.2019 VIT LIM 5:3
Skupina o 13. - 24. 12.01.2019 HBR MBL 3:2p
O pořadí v play-off 11.01.2019 KOM LIB 0:1
Skupina o 13. - 24. 11.01.2019 HKM MBL 5:3
O pořadí v play-off 11.01.2019 PCE SLZ 2:3p
Skupina o 13. - 24. 11.01.2019 ZLN JIH 4:3sn
O pořadí v play-off 11.01.2019 VIT PLZ 4:5sn
O pořadí v play-off 11.01.2019 SPA CEM 1:3
O pořadí v play-off 11.01.2019 VSE SLA 4:0
Skupina o 13. - 24. 11.01.2019 OLO CHM 4:5sn
Skupina o 13. - 24. 11.01.2019 HAV KVA 2:1
O pořadí v play-off 11.01.2019 TRI LIM 6:0
Skupina o 13. - 24. 11.01.2019 HBR KLA 3:6
O pořadí v play-off 09.01.2019 KOM SPA 3:2p
O pořadí v play-off 08.01.2019 PCE SLA 3:1
O pořadí v play-off 06.01.2019 SLZ KOM 5:2
O pořadí v play-off 05.01.2019 LIM PCE 4:3sn
O pořadí v play-off 05.01.2019 SLA VIT 4:2
O pořadí v play-off 05.01.2019 SLZ VSE 5:3
Skupina o 13. - 24. 05.01.2019 JIH HAV 1:2p
Skupina o 13. - 24. 05.01.2019 KLA ZLN 8:3
O pořadí v play-off 05.01.2019 LIB TRI 2:1p
Skupina o 13. - 24. 05.01.2019 CHM HBR 3:1
Skupina o 13. - 24. 05.01.2019 ZNS OLO 0:9
Skupina o 13. - 24. 05.01.2019 KVA HKM 2:1sn
Skupina o 13. - 24. 05.01.2019 MBL PRE 2:3sn
O pořadí v play-off 05.01.2019 PLZ SPA 4:7
O pořadí v play-off 05.01.2019 CEM KOM 4:6
Skupina o 13. - 24. 04.01.2019 KLA PRE 7:2
O pořadí v play-off 04.01.2019 SLA TRI 3:2p
O pořadí v play-off 04.01.2019 LIB VIT 2:3p
Skupina o 13. - 24. 04.01.2019 MBL ZLN 1:4
Skupina o 13. - 24. 04.01.2019 CHM HKM 3:0
Skupina o 13. - 24. 04.01.2019 KVA HBR 3:2
O pořadí v play-off 04.01.2019 CEM VSE 3:4p
Skupina o 13. - 24. 04.01.2019 ZNS HAV 3:4
O pořadí v play-off 03.01.2019 PLZ PCE 3:0
O pořadí v play-off 03.01.2019 LIM SPA 7:6p
Skupina o 13. - 24. 03.01.2019 JIH OLO 3:2sn
Skupina o 13. - 24. 22.12.2018 PRE CHM 5:4p
Skupina o 13. - 24. 22.12.2018 HKM HAV 5:4p
Skupina o 13. - 24. 22.12.2018 HBR OLO 4:5sn
Skupina o 13. - 24. 22.12.2018 KLA JIH 7:1
O pořadí v play-off 22.12.2018 VIT VSE 2:3sn
Skupina o 13. - 24. 22.12.2018 ZLN KVA 3:4sn
O pořadí v play-off 22.12.2018 SPA LIB 4:3
O pořadí v play-off 21.12.2018 SPA SLA 9:4
Skupina o 13. - 24. 21.12.2018 KLA ZNS 6:3
Skupina o 13. - 24. 21.12.2018 ZLN CHM 5:4
Skupina o 13. - 24. 21.12.2018 MBL JIH 4:3
Skupina o 13. - 24. 21.12.2018 PRE KVA 3:4p
Skupina o 13. - 24. 21.12.2018 HBR HAV 2:5
Skupina o 13. - 24. 20.12.2018 HKM OLO 4:1
O pořadí v play-off 20.12.2018 VIT KOM 4:3
Skupina o 13. - 24. 20.12.2018 MBL ZNS 4:3
O pořadí v play-off 20.12.2018 PCE LIB 5:2
O pořadí v play-off 19.12.2018 TRI VSE 5:2
O pořadí v play-off 18.12.2018 PLZ CEM 9:2
O pořadí v play-off 17.12.2018 LIM CEM 5:2
O pořadí v play-off 15.12.2018 SLA SLZ 4:1
Skupina o 13. - 24. 15.12.2018 HKM HBR 1:2
Skupina o 13. - 24. 15.12.2018 JIH ZNS 4:2
O pořadí v play-off 14.12.2018 LIB SLZ 3:0
O pořadí v play-off 14.12.2018 PLZ LIM 5:4p
Skupina o 13. - 24. 14.12.2018 CHM KVA 2:3
O pořadí v play-off 14.12.2018 VSE KOM 3:2p
O pořadí v play-off 14.12.2018 PCE SPA 4:6
O pořadí v play-off 13.12.2018 LIB SLA 6:4
O pořadí v play-off 13.12.2018 VIT TRI 5:4
Skupina o 13. - 24. 13.12.2018 ZLN PRE 2:3
Skupina o 13. - 24. 13.12.2018 MBL KLA 4:1
O pořadí v play-off 12.12.2018 KOM PCE 2:1
O pořadí v play-off 11.12.2018 SLZ CEM 7:4
O pořadí v play-off 09.12.2018 SLZ VIT 7:2
Skupina o 13. - 24. 08.12.2018 JIH HBR 3:4
O pořadí v play-off 08.12.2018 CEM VIT 4:8
Skupina o 13. - 24. 08.12.2018 OLO PRE 2:1
Skupina o 13. - 24. 08.12.2018 CHM KLA 4:3
O pořadí v play-off 08.12.2018 VSE PCE 2:6
Skupina o 13. - 24. 08.12.2018 ZNS HKM 3:4p
Skupina o 13. - 24. 08.12.2018 HAV ZLN 2:4
O pořadí v play-off 08.12.2018 SLZ TRI 3:4
O pořadí v play-off 08.12.2018 LIB LIM 3:4p
Skupina o 13. - 24. 08.12.2018 KVA MBL 4:1
O pořadí v play-off 07.12.2018 CEM TRI 2:5
O pořadí v play-off 07.12.2018 LIB PLZ 2:0
O pořadí v play-off 07.12.2018 VSE SPA 3:7
Skupina o 13. - 24. 07.12.2018 HAV PRE 3:4
Skupina o 13. - 24. 07.12.2018 JIH HKM 1:3
Skupina o 13. - 24. 07.12.2018 ZNS HBR 4:5p
O pořadí v play-off 07.12.2018 SLA LIM 1:2
Skupina o 13. - 24. 06.12.2018 CHM MBL 4:6
Skupina o 13. - 24. 06.12.2018 KVA KLA 3:2sn
Skupina o 13. - 24. 05.12.2018 OLO ZLN 0:5
O pořadí v play-off 05.12.2018 SLA PLZ 5:6sn
Skupina o 13. - 24. 01.12.2018 ZLN HBR 5:3
Skupina o 13. - 24. 01.12.2018 CHM ZNS 4:2
O pořadí v play-off 01.12.2018 SPA VIT 5:2
Skupina o 13. - 24. 01.12.2018 MBL HAV 5:1
O pořadí v play-off 01.12.2018 PCE TRI 2:4
Skupina o 13. - 24. 01.12.2018 PRE HKM 3:2p
O pořadí v play-off 01.12.2018 PLZ VSE 3:0
O pořadí v play-off 01.12.2018 LIM KOM 6:2
Skupina o 13. - 24. 01.12.2018 KVA JIH 7:0
Skupina o 13. - 24. 01.12.2018 KLA OLO 3:2p
Skupina o 13. - 24. 30.11.2018 ZLN HKM 1:5
Skupina o 13. - 24. 30.11.2018 KLA HAV 3:1
O pořadí v play-off 30.11.2018 PLZ KOM 2:3sn
Skupina o 13. - 24. 30.11.2018 MBL OLO 3:2p
Skupina o 13. - 24. 30.11.2018 PRE HBR 1:2sn
O pořadí v play-off 30.11.2018 SPA TRI 4:1
O pořadí v play-off 30.11.2018 SLA CEM 5:1
Skupina o 13. - 24. 30.11.2018 KVA ZNS 2:1
O pořadí v play-off 30.11.2018 PCE VIT 2:3
O pořadí v play-off 30.11.2018 LIM VSE 4:3
Skupina o 13. - 24. 29.11.2018 CHM JIH 3:1
O pořadí v play-off 29.11.2018 LIB CEM 0:3
Skupina D 24.11.2018 PRE ZLN 2:4
Skupina B 24.11.2018 LIB PCE 2:3p
Skupina B 24.11.2018 HBR MBL 2:1
Skupina A 24.11.2018 KVA KLA 7:0
Skupina C 24.11.2018 JIH OLO 3:0
Skupina B 24.11.2018 HKM SPA 0:1p
Skupina C 24.11.2018 KOM CEM 5:4p
Skupina A 24.11.2018 CHM PLZ 1:3
Skupina D 24.11.2018 VIT HAV 4:3
Skupina D 24.11.2018 TRI VSE 1:4
Skupina A 24.11.2018 SLA LIM 3:2p
Skupina D 23.11.2018 ZLN TRI 1:3
Skupina A 23.11.2018 KLA CHM 5:3
Skupina A 23.11.2018 PLZ SLA 3:1
Skupina D 23.11.2018 VSE VIT 4:3
Skupina C 23.11.2018 KOM CEM 5:4p
Skupina B 23.11.2018 SPA HBR 4:1
Skupina D 23.11.2018 HAV PRE 0:2
Skupina A 22.11.2018 LIM KVA 4:2
Skupina B 22.11.2018 MBL LIB 3:4
Skupina C 22.11.2018 ZNS JIH 2:3
Skupina B 22.11.2018 PCE HKM 2:3sn
Skupina C 21.11.2018 KOM OLO 4:0
Skupina C 19.11.2018 CEM SLZ 2:4
Skupina C 17.11.2018 SLZ JIH 3:0
Skupina B 17.11.2018 HBR LIB 4:7
Skupina B 17.11.2018 HKM MBL 7:2
Skupina D 17.11.2018 PRE TRI 2:5
Skupina C 17.11.2018 CEM OLO 0:1
Skupina A 17.11.2018 CHM LIM 1:2
Skupina D 17.11.2018 HAV VSE 1:0
Skupina A 17.11.2018 KLA PLZ 0:3
Skupina B 17.11.2018 SPA PCE 2:5
Skupina C 17.11.2018 ZNS KOM 5:3
Skupina D 17.11.2018 VIT ZLN 2:3sn
Skupina A 17.11.2018 SLA KVA 4:1
Skupina D 16.11.2018 TRI VIT 5:6sn
Skupina D 16.11.2018 ZLN HAV 4:2
Skupina A 16.11.2018 KLA SLA 1:4
Skupina C 16.11.2018 SLZ JIH 1:3
Skupina D 16.11.2018 VSE PRE 5:3
Skupina B 15.11.2018 LIB HKM 2:1
Skupina A 15.11.2018 LIM PLZ 5:7
Skupina C 15.11.2018 OLO CEM 1:0sn
Skupina B 15.11.2018 MBL SPA 3:4
Skupina B 15.11.2018 PCE HBR 4:2
Skupina C 15.11.2018 KOM ZNS 6:2
Skupina A 14.11.2018 KVA CHM 5:2
Skupina C 13.11.2018 CEM JIH 3:1
Skupina C 03.11.2018 OLO ZNS 4:3
Skupina A 03.11.2018 KLA LIM 3:7
Skupina D 03.11.2018 VSE ZLN 3:2
Skupina B 03.11.2018 HBR HKM 2:5
Skupina D 03.11.2018 HAV TRI 3:2p
Skupina B 03.11.2018 SPA LIB 7:3
Skupina D 03.11.2018 PRE VIT 2:3
Skupina B 03.11.2018 PCE MBL 1:2p
Skupina A 03.11.2018 SLA CHM 4:2
Skupina A 02.11.2018 KLA KVA 4:5p
Skupina D 02.11.2018 ZLN PRE 2:1
Skupina A 02.11.2018 PLZ CHM 1:5
Skupina B 02.11.2018 SPA HKM 6:2
Skupina D 02.11.2018 VSE TRI 2:5
Skupina D 02.11.2018 HAV VIT 4:1
Skupina A 01.11.2018 PLZ KVA 5:2
Skupina A 01.11.2018 LIM SLA 2:6
Skupina C 01.11.2018 OLO JIH 1:2
Skupina B 01.11.2018 MBL HBR 2:0
Skupina B 01.11.2018 PCE LIB 5:1
Skupina C 27.10.2018 SLZ CEM 9:1
Skupina C 27.10.2018 JIH ZNS 2:6
Skupina A 27.10.2018 CHM KLA 2:4
Skupina B 27.10.2018 HKM PCE 4:5
Skupina B 27.10.2018 HBR SPA 1:5
Skupina D 27.10.2018 TRI ZLN 1:2
Skupina A 27.10.2018 SLA PLZ 3:1
Skupina B 27.10.2018 LIB MBL 3:7
Skupina D 27.10.2018 PRE HAV 3:5
Skupina C 27.10.2018 OLO KOM 3:2sn
Skupina D 27.10.2018 VIT VSE 6:5p
Skupina A 27.10.2018 KVA LIM 4:7
Skupina A 26.10.2018 PLZ KLA 4:2
Skupina D 26.10.2018 ZLN VIT 1:3
Skupina B 26.10.2018 LIB HBR 11:2
Skupina C 26.10.2018 SLZ CEM 3:5
Skupina D 26.10.2018 VSE HAV 0:3
Skupina D 26.10.2018 TRI PRE 5:3
Skupina A 25.10.2018 LIM CHM 0:4
Skupina B 25.10.2018 MBL HKM 1:10
Skupina B 25.10.2018 PCE SPA 4:3
Skupina C 25.10.2018 KOM JIH 4:2
Skupina A 24.10.2018 KVA SLA 3:2
Skupina C 23.10.2018 ZNS CEM 1:3
Skupina C 21.10.2018 OLO SLZ 2:4
Skupina B 20.10.2018 HKM LIB 5:6
Skupina A 20.10.2018 CHM KVA 1:2
Skupina C 20.10.2018 CEM ZNS 4:1
Skupina A 20.10.2018 SLA KLA 4:3sn
Skupina A 20.10.2018 PLZ LIM 8:1
Skupina B 20.10.2018 HBR PCE 3:7
Skupina D 20.10.2018 VIT TRI 2:3p
Skupina D 20.10.2018 HAV ZLN 5:1
Skupina B 20.10.2018 SPA MBL 5:2
Skupina D 20.10.2018 PRE VSE 4:2
Skupina C 20.10.2018 OLO SLZ 4:1
Skupina B 19.10.2018 HKM HBR 3:2
Skupina D 19.10.2018 ZLN VSE 3:2
Skupina B 19.10.2018 LIB SPA 3:2p
Skupina D 19.10.2018 VIT PRE 9:0
Skupina D 19.10.2018 TRI HAV 2:4
Skupina C 19.10.2018 JIH KOM 5:3
Skupina A 18.10.2018 LIM KLA 0:5
Skupina A 18.10.2018 CHM SLA 2:5
Skupina B 18.10.2018 MBL PCE 1:3
Skupina A 18.10.2018 KVA PLZ 3:2p
Skupina C 18.10.2018 JIH CEM 3:5
Skupina C 18.10.2018 ZNS OLO 1:4
Skupina C 18.10.2018 KOM SLZ 4:5p
Skupina C 15.10.2018 ZNS SLZ 6:5p
Skupina C 06.10.2018 SLZ ZNS 7:4
Skupina B 06.10.2018 HKM SPA 2:6
Skupina C 06.10.2018 JIH OLO 6:3
Skupina A 06.10.2018 SLA LIM 3:1
Skupina A 06.10.2018 CHM PLZ 4:1
Skupina D 06.10.2018 TRI VSE 2:5
Skupina B 06.10.2018 HBR MBL 2:3
Skupina D 06.10.2018 VIT HAV 4:2
Skupina B 06.10.2018 LIB PCE 7:4
Skupina D 06.10.2018 PRE ZLN 6:3
Skupina A 06.10.2018 KVA KLA 3:2sn
Skupina D 05.10.2018 ZLN TRI 1:2
Skupina A 05.10.2018 KLA CHM 2:3p
Skupina C 05.10.2018 CEM KOM 6:2
Skupina A 05.10.2018 PLZ SLA 1:6
Skupina C 05.10.2018 SLZ ZNS 3:1
Skupina B 05.10.2018 SPA HBR 6:4
Skupina D 05.10.2018 VSE VIT 3:10
Skupina D 05.10.2018 HAV PRE 3:0
Skupina B 05.10.2018 PCE HKM 5:1
Skupina A 04.10.2018 LIM KVA 4:3p
Skupina C 04.10.2018 OLO JIH 4:1
Skupina B 04.10.2018 MBL LIB 4:2
Skupina C 04.10.2018 CEM KOM 5:1
Skupina D 30.09.2018 HAV VSE 5:0
Skupina C 30.09.2018 KOM SLZ 5:3
Skupina A 29.09.2018 PLZ KLA 6:1
Skupina A 29.09.2018 SLA KVA 2:0
Skupina D 29.09.2018 VIT ZLN 4:2
Skupina B 29.09.2018 HBR LIB 2:8
Skupina C 29.09.2018 JIH SLZ 2:4
Skupina C 29.09.2018 KOM ZNS 5:3
Skupina B 29.09.2018 HKM MBL 1:2
Skupina D 29.09.2018 PRE TRI 2:4
Skupina C 29.09.2018 CEM OLO 2:5
Skupina A 29.09.2018 CHM LIM 6:3
Skupina B 29.09.2018 SPA PCE 4:2
Skupina A 28.09.2018 KLA SLA 3:2
Skupina A 28.09.2018 KVA CHM 2:3
Skupina D 28.09.2018 ZLN HAV 2:0
Skupina B 28.09.2018 LIB HKM 1:5
Skupina D 28.09.2018 VSE PRE 2:0
Skupina D 28.09.2018 TRI VIT 2:5
Skupina A 27.09.2018 LIM PLZ 3:1
Skupina C 27.09.2018 ZNS CEM 1:4
Skupina B 27.09.2018 PCE HBR 6:2
Skupina C 27.09.2018 JIH KOM 2:5
Skupina B 26.09.2018 MBL SPA 1:4
Skupina C 23.09.2018 SLZ OLO 8:2
Skupina D 23.09.2018 VSE ZLN 7:2
Skupina A 22.09.2018 SLA CHM 2:5
Skupina A 22.09.2018 KLA LIM 2:5
Skupina D 22.09.2018 PRE VIT 0:3
Skupina C 22.09.2018 CEM ZNS 3:4
Skupina D 22.09.2018 HAV TRI 2:7
Skupina A 22.09.2018 PLZ KVA 2:3p
Skupina B 22.09.2018 HKM HBR 5:2
Skupina B 22.09.2018 SPA LIB 4:6
Skupina B 22.09.2018 PCE MBL 5:2
Skupina C 22.09.2018 KOM JIH 4:1
Skupina C 22.09.2018 SLZ OLO 5:6
Skupina A 21.09.2018 KLA KVA 3:1
Skupina D 21.09.2018 ZLN PRE 0:3
Skupina B 21.09.2018 SPA HKM 3:1
Skupina D 21.09.2018 VSE TRI 4:5
Skupina D 21.09.2018 HAV VIT 0:3
Skupina A 20.09.2018 LIM SLA 5:3
Skupina A 20.09.2018 PLZ CHM 4:2
Skupina B 20.09.2018 MBL HBR 2:3p
Skupina B 20.09.2018 PCE LIB 5:2
Skupina C 20.09.2018 ZNS JIH 3:2
Skupina C 19.09.2018 OLO KOM 2:4
Skupina C 16.09.2018 ZNS SLZ 6:2
Skupina D 16.09.2018 PRE HAV 6:2
Skupina A 15.09.2018 SLA PLZ 3:2
Skupina B 15.09.2018 HKM PCE 6:0
Skupina C 15.09.2018 JIH ZNS 3:5
Skupina A 15.09.2018 CHM KLA 3:5
Skupina D 15.09.2018 VIT VSE 9:1
Skupina B 15.09.2018 HBR SPA 3:6
Skupina D 15.09.2018 TRI ZLN 3:4
Skupina B 15.09.2018 LIB MBL 1:4
Skupina C 15.09.2018 KOM OLO 6:5
Skupina A 15.09.2018 KVA LIM 3:4sn
Skupina C 15.09.2018 CEM SLZ 5:4
Skupina D 14.09.2018 ZLN VIT 6:4
Skupina A 14.09.2018 KLA PLZ 0:3
Skupina B 14.09.2018 LIB HBR 5:0
Skupina B 14.09.2018 PCE SPA 3:10
Skupina D 14.09.2018 VSE HAV 4:2
Skupina A 14.09.2018 KVA SLA 3:2sn
Skupina D 14.09.2018 TRI PRE 4:0
Skupina A 13.09.2018 LIM CHM 0:3
Skupina B 13.09.2018 MBL HKM 2:1
Skupina C 13.09.2018 OLO CEM 3:2p
Skupina C 13.09.2018 ZNS KOM 1:5
Skupina C 13.09.2018 JIH SLZ 2:7
Skupina D 09.09.2018 PRE VSE 5:0
Skupina C 09.09.2018 OLO ZNS 5:2
Skupina B 08.09.2018 HBR PCE 4:2
Skupina A 08.09.2018 SLA KLA 4:3sn
Skupina A 08.09.2018 CHM KVA 2:3
Skupina C 08.09.2018 CEM JIH 1:3
Skupina D 08.09.2018 HAV ZLN 2:3sn
Skupina A 08.09.2018 PLZ LIM 2:1
Skupina B 08.09.2018 SPA MBL 2:3
Skupina B 08.09.2018 HKM LIB 5:4p
Skupina D 08.09.2018 VIT TRI 1:2
Skupina C 07.09.2018 SLZ KOM 4:0
Skupina C 07.09.2018 ZNS OLO 6:1
Skupina B 07.09.2018 LIB SPA 2:3sn
Skupina B 07.09.2018 MBL PCE 5:4p
Skupina D 07.09.2018 ZLN VSE 4:5
Skupina D 07.09.2018 VIT PRE 6:3
Skupina A 07.09.2018 KVA PLZ 2:4
Skupina D 07.09.2018 TRI HAV 4:3
Skupina A 06.09.2018 LIM KLA 2:0
Skupina A 06.09.2018 CHM SLA 2:1sn
Skupina C 06.09.2018 SLZ KOM 10:3
Skupina B 06.09.2018 HBR HKM 1:0
Skupina C 06.09.2018 JIH CEM 0:2

Četnost výsledků

výhry domácích   remízy           výhry hostí
1:02x
1:0pp1x
1:0sn1x
2:011x
2:112x
2:1pp3x
2:1sn5x
3:09x
3:122x
3:212x
3:2pp14x
3:2sn11x
4:05x
4:120x
4:226x
4:320x
4:3pp4x
4:3sn9x
5:04x
5:113x
5:221x
5:316x
5:46x
5:4pp8x
5:4sn1x
6:02x
6:15x
6:212x
6:38x
6:45x
6:53x
6:5pp3x
7:02x
7:13x
7:26x
7:33x
7:46x
7:6pp1x
8:11x
8:21x
8:31x
9:01x
9:12x
9:22x
9:41x
9:71x
10:31x
11:21x
11:71x
12:01x
0:12x
0:1pp1x
0:23x
0:313x
0:41x
0:55x
0:62x
0:91x
1:212x
1:2pp3x
1:2sn1x
1:314x
1:410x
1:55x
1:62x
1:101x
2:314x
2:3pp13x
2:3sn8x
2:419x
2:521x
2:68x
2:73x
2:82x
3:413x
3:4pp6x
3:4sn5x
3:59x
3:64x
3:75x
3:91x
3:103x
4:53x
4:5pp6x
4:5sn4x
4:67x
4:75x
4:81x
5:63x
5:6pp2x
5:6sn2x
5:71x
5:92x
6:7sn1x


Vaše připomínky k této stránce uvítáme na webmasteresports.cz.
 
Mládež
Aktuálně na webu
Junioři pokračují ve výborných výkonech. Písek srazili šesti góly

Junioři pokračují ve výborných výkonech. Písek srazili šesti góly

(sobota 21.9.) Přestože byla předvedená hra obou mužstev poměrně vyrovnaná, utkání skončilo jednoznačným...

 
Zápas podzimu je zde! Bruslaři přivítají Šumperk

Zápas podzimu je zde! Bruslaři přivítají Šumperk

(čtvrtek 19.9.) Je to tady. Bruslaři po skvělém vstupu do sezony přivítají v sobotu 21. září od 17:00 na ledě...

 
První výhra sezony: Dorost dal devítku brněnské Technice!

První výhra sezony: Dorost dal devítku brněnské Technice!

(čtvrtek 19.9.) Havlíčkobrodští dorostenci po dvou nezdarech využili led Kotliny, když ve třetím kole hostili...

 
Bruslaři vyhráli druhý zápas venku, proti Žihadlům zářil Juráň!

Bruslaři vyhráli druhý zápas venku, proti Žihadlům zářil Juráň!

(středa 18.9.) MORAVSKÉ BUDĚJOVICE – Havlíčkobrodští hokejisté absolvovali druhé venkovní utkání a i tentokrát...

 
 
Klub       A-tým       Zápasy       Mládež       Multimédia       Historie       Partneři       Archiv
 
×
Dnes v 17:00 | Muži
BK Havlíčkův Brod
Draci Šumperk