BK Havl. Brod - Reportáž ze zápasu: Přerov - Havl. Brod 1:2sn - Junioři začali výborně, na nájezdy porazili přerovské Zubry!
Junioři začali výborně, na nájezdy porazili přerovské Zubry!

30.11.2018 | Štěpán Ondráček

PŘEROV – K prvnímu utkání nadstavbové části nastoupili havlíčkobrodští junioři, kteří zkřížili hokejky s Přerovem. Celek z Vysočiny nezachytil začátek a po 3 minutách hry prohrával jednobrankovým rozdílem. Soubor z Kotliny vyrovnal v úvodu druhého dějství a zajímavý zápas nakonec skončil po šedesáti minutách smírně 1:1. V prodloužení měli domácí Zubři možnost trestného střílení, které vychytal gólman Daniel Král. Pětiminutové prodloužení o vítězi nerozhodlo a šlo se na samostatné nájezdy, v nich byli lepší Bruslaři zásluhou Richarda Cachnína (na snímku). Jedinou branku ze hry vstřelil Marek Kopic.

B1, pátek 30.11.2018, MEO Arena Přerov
HC Zubr Přerov
HC Zubr Přerov - BK Havlíčkův Brod
1:2sn
(1:0, 0:1, 0:0 - 0:0 - 0:1 )
Branky a nahrávky: 3. Ryšavý (Bieniek, Mašín) – 22. Kopic (Fiala, Dvořák), rozh. náj. Cachnín. Rozhodčí: Tomáš Cabák – Josef Novotný, Radek Šimčík. Vyloučení: 6:4, navíc Kopeček (PRE) 5 + OK [ZHK]. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 128. Střely na branku: 25:38 (10:6, 2:15, 12:13 – 1:4). Průběh utkání: 1:0, 1:2sn.

HC Zubr Přerov: Šimonů (Postava) – Kopeček, Tischer, Takáč, Bieniek, Gréč, Moučka, Mar – Dobša, Ryšavý, Hradil, Borot, Krátký, Paťava, Zmeškal, Šimanský, Tarnoczy, Mašín, Navrátil

BK Havlíčkův Brod: Král (Holata) – Dudycha, Vacík, Dvořák, Nepokoj, Pejchal, Horák, Kerber – Holenda, Cachnín, Tecl – Kulhánek, Hromádka, Švec – Vaňous, Kopic, Fiala – Košťál, Petržilka