BK Havl. Brod - Reportáž ze zápasu: Kladno - Havl. Brod 4:6 - Výborný finiš! Junioři porazili v napínavém zápase Kladno!
Výborný finiš! Junioři porazili v napínavém zápase Kladno!

22.02.2019 | Štěpán Ondráček

KLADNO – K předposlednímu utkání nadstavbové skupiny O umístění na 13. - 24. místě odcestovali havlíčkobrodští junioři na led kladenských Rytířů. První třetina gól nenabídla, i když oba celky vystřelily na branku desetkrát. Ve druhé části šli do vedení domácí, ale Havlíčkův Brod rychle vyrovnal. Rytíři si ve stejné části hry vytvořili dvoubrankový náskok, ten ale do druhé sirény upravili hosté na rozdíl jedné trefy. Zajímavé utkání se lámalo v poslední části hry. Kladno si opět vzalo dvoubrankové vedení zpět, ovšem závěr utkání patřil celku z Kotliny. Havlíčkův Brod v posledních jedenácti minutách dal čtyři góly, které rozhodly o vítězství. Bruslaři si odvezli z Kladna i čtvrtý bod, o který se v prodloužení postaral Filip Pártl. Do Novotného svatyně se trefili Štěpán Dudycha, Vojtěch Holenda, Pavel Vaňous, Dominik Vacík a dvoubrankový snajpr Jakub Petržilka (na snímku).

B21, pátek 22.2.2019, ČEZ stadion Kladno
Rytíři Kladno
Rytíři Kladno - BK Havlíčkův Brod
4:6
(0:0, 3:2, 1:4 - N 0:1)
Branky a nahrávky: 24. Nagy (Staněk), 34. Rendla (Zíka, Veber), 36. Bernat (Rendla), 42. Šimek (Husarik, Veber) – 25. Dudycha (Vaňous, Holenda), 37. Holenda (Vaňous, Dudycha), 49. Petržilka (Dvořák, Kulhánek), 56. D. Vacík (Dudycha, Cachnín), 59. Petržilka (Kulhánek, Dvořák), 60. Vaňous (Dudycha), 64. Pártl (Holenda, D. Vacík). Rozhodčí: Michal Škrobák – Pavel Zháňal, Sebastien Hradil. Vyloučení: 6:6. Využití: 0:2. V oslabení: 0:1. Diváci: 80. Střely na branku: 47:39 (10:11, 14:10, 21:16 – 2:2). Průběh utkání: 1:0, 1:1, 3:1, 3:2, 4:2, 4:6. Prodloužení: 0:1.

Rytíři Kladno: Novotný (Jiroušek) – Staněk, Volráb, Šmatlák (A), Zíka, Funk, Veber, Zich (A) – Kraus, Šimek, Nagy, Bernat, Bláha, Husarik (C), Rendla, Filip, Čermák, Kuzďas

BK Havlíčkův Brod: Nedvěd (Kubík ) – Dvořák, Škareda, D. Vacík, Najman, Kerber, Dudycha – Vaňous, Petržilka, Tecl (A), Hromádka, Fiala, Kudrna, Holenda, Pártl, Pokorný, Kulhánek, Švec, Cachnín (C)