BK Havl. Brod - Reportáž ze zápasu: Havl. Brod - David Servis 5:0 - Zápas s David Servisem na poslední chvíli zrušen! Soupeř prostě nepřijede...
Zápas s David Servisem na poslední chvíli zrušen! Soupeř prostě nepřijede...

Zápas s David Servisem na poslední chvíli zrušen! Soupeř prostě nepřijede...

21.12.2016 | Richard Wagner

HAVLÍČKŮV BROD - Měl to být poslední ligový zápas před Vánoci. Nakonec z něj ale sejde. Českobudějovičtí zjistili den před utkáním, že se nemohou kvůli marodce dostavit v adekvátní sestavě (dle vyjádření měli dohromady asi třináct hráčů). I tak se ale trenéři dohodli, že střetnutí bude sehráno, jelikož pro Bruslařský klub bylo již téměř nemožné vzhledem k organizačním věcem utkání přeložit. V den zápasu však dopoledne oznámil tým z jihočeské metropole, že do Kotliny nedorazí. Duel byl tak na poslední chvíli zrušen a nařízena kontumace ve prospěch Bruslařů. Celek z Českých Budějovic čeká krom ztráty bodů i finanční pokuta za pozdní nahlášení nemožnosti dostavení se k zápasu.

 
23.kolo, středa 21.12.2016
BK Havlíčkův Brod
BK Havlíčkův Brod - HC David servis České Budějovice
HC David servis České Budějovice
5:0
(0:0, 0:0, 5:0)
Zápas byl kontumován ve prospěch Havlíčkova Brodu. Tým HC David Servis České Budějovice se nedostavil k utkání.

BK Havlíčkův Brod:

HC David servis České Budějovice:

 

Stanovisko BK Havlíčkův Brod ke kontumaci

V úterý došlo ke komunikaci mezi trenéry a zástupci vedení obou družstev. Po vzájemné dohodě se šlo spát s vizí, že se bude hrát. Bruslařský klub nemohl zápas narychlo odložit vzhledem k naplánované akci "Dva plus jedna", čili s lístkem na David Servis i na zápas s Bethel Royals. Dopoledne před zápasem však soupeř oznámil Českému svazu ledního hokeje, že k utkání nepřijede. Svaz tedy rozhodl o zrušení a kontumaci. Akce se vstupenkami se tedy ruší. Místo toho pro Vás chystáme na zápas s americkými mladíky přestávkové soutěže.

Omlouváme se všem fanouškům, ale z naší pozice se nedalo nic dělat. Pevně věříme, že si najdete v pátek cestu na stadion v Kotlině, abyste si napravili chuť při zápase s Bethel Royals!

 
Zápasy v sezóně
5.kolo | Havl. Brod - David Servis | 4:0
14.kolo | David Servis - Havl. Brod | 3:6
23.kolo | Havl. Brod - David Servis | 5:0
32.kolo | David Servis - Havl. Brod | 3:5
 
 
Klub       A-tým       Zápasy       Mládež       Multimédia       Historie       Partneři       Archiv