14. 9. 2017 | Ladislav Vácha

Napotřetí to již vyšlo. B-tým si odvezl výhru z Ledče nad Sázavou

B-mužstvo se ve středu představilo v dalším přátelském zápasu na ledě Ledče nad Sázavou a na třetí pokus už se radovalo z výhry. Bruslaři vyhráli první třetinu 4:1, a i když soupeř ve třetí periodě stáhl dvěma góly tříbrankovou ztrátu na nejtěsnější rozdíl, vítězství udrželi až do konce. V derby Vysočiny tak mohli svěřenci trenéra Petra Adama slavit těsnou výhru 5:4. Za Havlíčkův Brod se trefili MARTIN HYNEK, MARTIN POLÁK, TOMÁŠ LACHMAN, TOMÁŠ CEJPEK a JAKUB ABBRENT.

Domácí sestava byla hodně řídká - chybělo hned 6 hráčů základní předpokládané sestavy, a tak domácí dres musel navléknout i veterán Petr Bernard. Hosté přijeli s osmnácti hráči a dvěma gólmany, a tak samozřejmě od úvodu diktovali tempo. Začátek zápasu se nám zachytit nepodařilo a už v čase 01:19 otevřel skóre Martin Hynek, když přesně trefil skulinu mezi betony gólmana Vaňka. V šesté minutě dostali hosté výhodu přesilovky, když za napadení dostal 2 minuty domácí Zigmund. Zámek hostí v našem obraném pásmu trval až do času 5:26, kdy se po křižné přihrávce prosadil Martin Polák. Poté se hra trochu vyrovnala a ke slovu se dostali i domácí. V čase 7:01 zakombinovali Vantuch s Havlem a na konci celé akce byl Jan Štěpán, který se trefil přesně nad rameno brodského brankáře Míry Hanáka. Havlíčkův Brod udeřil před první sirénou ještě dvakrát, když se prosadili Tomáš Lachman a Tomáš Cejpek.

Kdo by čekal, že utkání skončí jednoznačným debaklem, tak se rozhodně mýlil. Druhá třetina byla ze strany Ledče výrazně lepší, hráči si v kabině něco řekli a začali zodpovědně plnit své úkoly. Výsledek se dostavil téměř ihned, když ve 24. minutě využili domácí nabídnutou přesilovku. Obránce Hrabaň našel mezi kruhy Petra Bernarda a ten trefil přesně. První desetiminutovka druhé třetiny rozhodně patřila domácím. Hosté sice hrozili z rychlých protiútoků, ale obrana pracovala celkem dobře a v bráně stál jistý Jakub Březina. Odolával až do času 30:22, kdy v nepřehledné skrumáži před brankovištěm dorážel Jakub Abbrent.

Do třetí třetiny domácí nenastoupili rozhodně odevzdaně, dobře bránili a sami si vytvářeli šance. Hned v čase 40:57 snížil na 3:5 Pavel Brýdl. Ten samý hráč v čase 41:59 trefil nejhezčí gól utkání, když atakovaný obráncem z levého kruhu přesně vymetl pravou šibenici Hanákovy branky. Na drama bylo zaděláno. Hosté trochu přidali na pohybu. Trochu unavení domácí samozřejmě nemohli akceptovat zvýšené tempo a občas se dopustili nějakého faulu, čímž se čas na vytvoření nějaké náporu neúprosně krátil. V závěru utkání už se i hosté intenzivně soustředili na obranu a tak utkání skončilo 4:5.

Autor: hcledec.cz

Statistiky hráčů

Statistiky brankářů

Ohlasy k utkání

přát. kolo, středa 13.9.2017 od  
4:5
(1:4, 1:1, 2:0)
Ledeč nad Sázavou - Havl. Brod

Statistiky zápasu

Branky a nahrávky: 8. Štěpán (Havel, Vantuch), 24. Bernard (Hrabaň), 41. Brýdl, 42. Brýdl – 6. Hynek (L. Vala), 10. M. Polák (Suchý), 12. Lachman, 19. Cejpek (Homola), 31. Abbrent. Střely na branku: 30:49. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:4, 2:4, 2:5, 4:5.

Sestavy

Ledeč nad Sázavou

Vaněk (od 21. Březina) – Zmrhal, Hrabaň, Šimůnek, Zigmund – Krajíček, Bernard, Vantuch, Brýdl, Blažek, Štěpán, Havel

Havl. Brod

Hanák (Folvarský) – Pecen, Bušek, Rubner, Bancíř, Lachman, Suchý – Motl, Jelínek, Abbrent, M. Polák, M. Přibyl, Hynek, L. Vala, Piskač, J. Přibyl, Fixa, Cejpek "C", Homola

Aktuality

Dětský den

A-tým ve spolupráci s naším partnerem Blachotrapez spol. sr.o pořádá 21. května od 9:00 dětský den. Přijďte se se svými dětmi pobavit do Kotliny, vstup je zdarma. Podívejte se na více informací.

Krásné Vánoce!

Vážení fanoušci, za celé mužstvo i realizační tým A-týmu Bruslařů Vám děkujeme za podporu a přejeme Vám klidné prožití vánočních svátků! Do nového roku pak přejeme hodně štěstí a zdraví!

Zápas 29. kola byl přeložen

Domácí utkání 29. kola s Řisuty se měl původně hrát v neděli 2. ledna. Oba týmy se dohodly na přeložení zápasu na nový termín. Duel se tak odehraje v Kotlině až ve středu 2. února od 18:00.

Vaněček v Zlaté hokejce

Havlíčkobrodský odchovanec Vítek Vaněček uspěl v anketě Zlatá hokejka. V hlasování díky letošním výkonům v brankovišti Washingtonu Capitals získal 136 hlasů a skončil na 10. místě. Gratulujeme ke krásnému úspěchu a přejeme hodně štěstí v dalších sezonách! Čtěte více na serveru hokej.cz.

Změna v příp. zápasech

Přípravné utkání ve Dvoře Králové bylo přesunuto z původního termínu 14. září na 31. srpna, přípravný duel na hřišti Žďáru nad Sázavou byl přesunut z 16. září na nový termín 17. srpna. Důvodem pro změny je dřívější start základní části nové sezony, první kolo je na programu už v sobotu 18. září. Podívejte se na kompletní rozpis přípravných utkání.

Zápas s Řisuty odložen

V sobotu 10. října měl být na programu poslední domácí zápas před minimálně čtrnáctidenní nucenou pauzou z důvodu vládních nařízení. Nakonec se ale nebude hrát ani s Řisuty. Utkání se odkládá z preventivních důvodů, někteří hráči A-mužstva totiž mají příznaky nachlazení. Děkujeme za pochopení.

YouTube

ÚTOČNÍK

Václav
Chytráček

OBRÁNCE

Jan
Suchý

ÚTOČNÍK

Jaroslav
Holík

ÚTOČNÍK

Jiří
Holík

ÚTOČNÍK

Josef
Augusta

OBRÁNCE

Milan
Chalupa

OBRÁNCE

Jaroslav
Benák

OBRÁNCE

Radek
Martínek

ÚTOČNÍK

Josef
Vašíček

OBRÁNCE

Martin
Čech

Generální partner

Hlavní partner

Ostatní partneři