14. 9. 2017 | Ladislav Vácha

Napotřetí to již vyšlo. B-tým si odvezl výhru z Ledče nad Sázavou

B-mužstvo se ve středu představilo v dalším přátelském zápasu na ledě Ledče nad Sázavou a na třetí pokus už se radovalo z výhry. Bruslaři vyhráli první třetinu 4:1, a i když soupeř ve třetí periodě stáhl dvěma góly tříbrankovou ztrátu na nejtěsnější rozdíl, vítězství udrželi až do konce. V derby Vysočiny tak mohli svěřenci trenéra Petra Adama slavit těsnou výhru 5:4. Za Havlíčkův Brod se trefili MARTIN HYNEK, MARTIN POLÁK, TOMÁŠ LACHMAN, TOMÁŠ CEJPEK a JAKUB ABBRENT.

Domácí sestava byla hodně řídká - chybělo hned 6 hráčů základní předpokládané sestavy, a tak domácí dres musel navléknout i veterán Petr Bernard. Hosté přijeli s osmnácti hráči a dvěma gólmany, a tak samozřejmě od úvodu diktovali tempo. Začátek zápasu se nám zachytit nepodařilo a už v čase 01:19 otevřel skóre Martin Hynek, když přesně trefil skulinu mezi betony gólmana Vaňka. V šesté minutě dostali hosté výhodu přesilovky, když za napadení dostal 2 minuty domácí Zigmund. Zámek hostí v našem obraném pásmu trval až do času 5:26, kdy se po křižné přihrávce prosadil Martin Polák. Poté se hra trochu vyrovnala a ke slovu se dostali i domácí. V čase 7:01 zakombinovali Vantuch s Havlem a na konci celé akce byl Jan Štěpán, který se trefil přesně nad rameno brodského brankáře Míry Hanáka. Havlíčkův Brod udeřil před první sirénou ještě dvakrát, když se prosadili Tomáš Lachman a Tomáš Cejpek.

Kdo by čekal, že utkání skončí jednoznačným debaklem, tak se rozhodně mýlil. Druhá třetina byla ze strany Ledče výrazně lepší, hráči si v kabině něco řekli a začali zodpovědně plnit své úkoly. Výsledek se dostavil téměř ihned, když ve 24. minutě využili domácí nabídnutou přesilovku. Obránce Hrabaň našel mezi kruhy Petra Bernarda a ten trefil přesně. První desetiminutovka druhé třetiny rozhodně patřila domácím. Hosté sice hrozili z rychlých protiútoků, ale obrana pracovala celkem dobře a v bráně stál jistý Jakub Březina. Odolával až do času 30:22, kdy v nepřehledné skrumáži před brankovištěm dorážel Jakub Abbrent.

Do třetí třetiny domácí nenastoupili rozhodně odevzdaně, dobře bránili a sami si vytvářeli šance. Hned v čase 40:57 snížil na 3:5 Pavel Brýdl. Ten samý hráč v čase 41:59 trefil nejhezčí gól utkání, když atakovaný obráncem z levého kruhu přesně vymetl pravou šibenici Hanákovy branky. Na drama bylo zaděláno. Hosté trochu přidali na pohybu. Trochu unavení domácí samozřejmě nemohli akceptovat zvýšené tempo a občas se dopustili nějakého faulu, čímž se čas na vytvoření nějaké náporu neúprosně krátil. V závěru utkání už se i hosté intenzivně soustředili na obranu a tak utkání skončilo 4:5.

Autor: hcledec.cz

Statistiky hráčů

Statistiky brankářů

Ohlasy k utkání

přát.. kolo, středa 13.9.2017 od  
4:5
(1:4, 1:1, 2:0)
Ledeč nad Sázavou - Havl. Brod

Statistiky zápasu

Branky a nahrávky: 8. Štěpán (Havel, Vantuch), 24. Bernard (Hrabaň), 41. Brýdl, 42. Brýdl – 6. Hynek (L. Vala), 10. M. Polák (Suchý), 12. Lachman, 19. Cejpek (Homola), 31. Abbrent. Střely na branku: 30:49. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:4, 2:4, 2:5, 4:5.

Sestavy

Ledeč nad Sázavou

Vaněk (od 21. Březina) – Zmrhal, Hrabaň, Šimůnek, Zigmund – Krajíček, Bernard, Vantuch, Brýdl, Blažek, Štěpán, Havel

Havl. Brod

Hanák (Folvarský) – Pecen, Bušek, Rubner, Bancíř, Lachman, Suchý – Motl, Jelínek, Abbrent, M. Polák, M. Přibyl, Hynek, L. Vala, Piskač, J. Přibyl, Fixa, Cejpek "C", Homola

Aktuality

Napsali o nás

Úterý 5. prosince | Hokej mě pořád baví, říká Novák. Mluví o Brodu, Slavii i mladých, píše se na serveru hokej.cz. Přečtěte si celý článek.

Přeložení zápasu

Bruslaři měli krátce po Novém roce ve středu 3. ledna 2024 hrát v rámci 26. kola ve Žďáře nad Sázavou, kluby se ale domluvily na přeložení utkání. Derby ve Žďáře nad Sázavou se odehraje v novém termínu až ve středu 31. ledna 2024.

Odložení zápasu

Bruslaři se dnes 2. prosince měli utkat proti Novému Jičínu, zápas je ale kvůli sněhové kalamitě odložen. O náhradním termínu tohoto utkání vás budeme informovat.

Změna času utkání

Začátek utkání v Havířově, který se odehraje v sobotu 25. listopadu, byl posunut z původních 17:00 nově na 14:00.

Pozor, změna pořadatelství

V sobotu 28. října hrajeme venku. Utkání v Kopřivnici startuje v 17:00.

Napsali o nás

Neděle 10. září | Novák bilancuje: Bude to znít divně, ale nejvíc se mi líbilo v Rusku, píše se na serveru idnes.cz. Přečtěte si celý článek.

YouTube

ÚTOČNÍK

Václav
Chytráček

OBRÁNCE

Jan
Suchý

ÚTOČNÍK

Jaroslav
Holík

ÚTOČNÍK

Jiří
Holík

ÚTOČNÍK

Josef
Augusta

OBRÁNCE

Milan
Chalupa

OBRÁNCE

Jaroslav
Benák

OBRÁNCE

Radek
Martínek

ÚTOČNÍK

Josef
Vašíček

OBRÁNCE

Martin
Čech

Generální partneři

Hlavní partneři

Partneři klubu