BK Havl. Brod - oficiální internetové stránky
Město Havlíčkův Brod
Město Havlíčkův Brod - partner mládežnického hokeje
Trenér Václav Adam: Získat v sezoně 56 bodů? Skvělý výsledek! Třetina pokračuje, Kaňkovský končí. Zůstane Endál? Brod chce postup! VIDEO: Byla to úžasná sezona, shodují se tahouni Třetina a Endál VIDEO: Stal se tady malý hokejový zázrak, říká Miroslav Duben

KV4Havl. BrodJablonec n/N
Jak dopadne Havlíčkův Brod v kvalifikaci o WSM ligu?

46%

49%

6%

35 hlasů

Krátké zprávy
Sestřih se Žihadly

(pá 24.3.) Nyní se můžete už podívat na sestřih úvodního zápasu semifinále play-off s Moravskými Budějovicemi, které Bruslaři doma porazili v divoké přestřelce 8:5. (Autor sestřihu: Ondřej Rázl)

Výjezd na semifinále

(pá 24.3.)

Do semifinále s Moravskými Budějovicemi Bruslaři vstoupili vítězně a už v sobotu je čeká další zápas v boji o postup do kvalifikace o WSM ligu!

Skupina fanoušků Rebel Hearts pořádá výjezd a v tuto chvíli už v AUTOBUSU ZBÝVAJÍ POSLEDNÍ MÍSTA!

U toho nesmíte chybět. Pojeďte Bruslaře podpořit i vy a pomozte jim k další výhře. Hlásit se můžete na tel. číslech 736 455 085 (p. Opršal) a 720 629 022 (p. Klement).

Chci vědět víc

Vrchlabí, nebo Žihadla?

(po 20.3.) Narazí Havlíčkův Brod v semifinále play-off na Moravské Budějovice, nebo na Vrchlabí? O tom bude jasno už za pár hodin! Záleží na výsledku rozhodujícího 5. zápasu čtvrtfinálové série, v němž se Vrchlabí představí na ledě Kobry Praha. Pokud Stadion uspěje, zkříží s Broďáky hole. V případě, že postoupí Kobra, vyzvou Bruslaři na souboj Moravské Budějovice. Průběh utkání můžete sledovat on-line ZDE.

Třetina dostal stopku

(čt 16.3.) Bruslaři se dnes budou muset obejít bez Miroslava Třetiny, který dostal od disciplinární komise stopku na 2 zápasy za zákrok na Tomáše Střechu z minulého utkání. Brodský kapitán tak nemůže nastoupit dnes ani v sobotním utkání na Bouchalkách.

Valná hromada BK

(po 27.2.) V pátek 24. 3. 2017 od 18:00 proběhne v restauraci Kotlina valná hromada BK.

MD porazil Liberec B

(ne 19.2.) Mladší dorostenci urvali další důležité vítězství, když dnes vyhráli pod Ještědem nad domácím Libercem B přesvědčivě 7:0 a ještě více se přiblížili návratu do extraligy.

MD vítězný s Táborem B

(so 4.2.) Mladší dorostenci vyhráli v nadstavbové části i druhý zápas, když vyhráli na ledě Táboru B vysoko 12:2. Podrobnosti připravujeme...

Sestřih s Táborem

(pá 3.2.) Na oficiální youtube kanál byl přidán sestřih z domácího zápasu s Táborem, s nímž Bruslaři vyhráli 3:2.