BK Havl. Brod - Archiv - Archiv článků

Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V červnu 2014 vyšly tyto články:

30.6.Nikdo nebude mít místo v sestavě jisté, upozorňuje hlavní kouč RebelůRedakceHAVLÍČKŮV BROD – Od soboty mají prvoligoví havlíčkobrodští hokejisté dovolenou, letní přípravu na suchu mohou konečně vymazat z hlavy. I když ne tak úplně... „Všichni kluci vědí, o co jim jde. A určitě každý, ať už bude o dovolené kdekoliv, může zajít na kolo, do posilovny nebo na kolečkové brusle,“ je přesvědčen Miroslav Barus, hlavní trenér brodského A-týmu a sportovní manažer v jedné osobě.
28.6.Jako první prověří Rebely extraligová Plzeň, hrát se bude v KotliněRedakceHAVLÍČKŮV BROD - Havlíčkobrodským hokejistům skončila neoblíbená část přípravy na novou prvoligovou sezonu. Volno teď budou mít svěřenci trenérské dvojice Miroslav Barus, Richard Cachnín až do 21. července, kdy se mužstvo sejde poprvé na ledě. A už o osm dní později čeká Rebely úvodní ostrá zápasová zkouška.
12.6.Hokejová škola 2014 je tady! Udělejte svému dítěti hokejové prázdninyRichard WagnerHokejová škola 2014 je tady! Chcete nechat svou budoucí hokejovou hvězdu trénovat pod dohledem zkušených trenérů? Chcete svému hokejistovi/hokejistce zpestřit prázdniny něčím netradičním, co by jej/jí bavilo? Chcete, aby v příštím ročníku získala vaše hokejová naděje náskok před ostatními spoluhráči? Odpověděli jste si alespoň jednou ano? Pak je tu pro vás letní hokejová škola HC Rebel! Vy jakožto rodiče se nebudete muset starat téměř o nic, hráči mají totiž zajištěn kompletní servis, který zahrnuje i oběd, pitný režim a ovoce po celý den.
11.6.Zatím je to dobré, moc neběháme, směje se Jan MilfaitLadislav VáchaHavlíčkobrodští Rebelové půjdou do nového prvoligového ročníku s hodně mladým týmem, který by měla tvořit početná enkláva odchovanců. Jedním z nich je i třiadvacetiletý útočník Jan Milfait, jenž už ale rozhodně není žádným zelenáčem. V minulé sezoně patřil ke stabilním článkům sestavy a skvělými výkony ukázal, že je do budoucna velkým příslibem. A má naprosto jasno v tom, s jakým hlavním cílem do mistrovských bitev půjde. „Stoprocentně chci znovu do play-off,“ hlásí odhodlaně.
9.6.Zatím jsme spokojení, všechno funguje, pochvaluje si asistent trenéra Richard CachnínLadislav VáchaSuchá část letní přípravy, jíž drtivá většina hokejistů nemá příliš v lásce, se blíží do cílové rovinky. Už teď je jasné, že Rebelové do příštího prvoligového ročníku vstoupí s mladým týmem, jejž budou i vzhledem k omezenějším finančním možnostem klubu tvořit z velké části hráči, kteří v Havlíčkově Brodě hokejově vyrůstali. O dosavadním sbírání sil na novou sezonu jsme si popovídali s Richardem Cachnínem, který i nadále zastává funkci asistenta trenéra. „Myslím si, že kluci k tomu přistoupili dobře,“ ocenil přístup svých svěřenců jeden z patriotů Kotliny.
7.6.Chci postoupit do play-off, hlásí Tomáš Semrád. Dovolenou si užíval v New YorkuLadislav VáchaHavlíčkobrodští hokejisté se stále poctivě připravují na nový prvoligový ročník, do kterého vstoupí 8. září na ledě Ústí nad Labem. Náročnou letní dřinu si ve středu zpestřili fotbalem, který si tradičně zahráli v nedalekém Tisu. Kopačky obul v přátelském utkání proti místní TJ i dvaadvacetiletý obránce Tomáš Semrád, který patřil v sestavě Rebelů mezi příjemná překvapení minulé sezony. Nasbíral 12 bodů (2+10) a s devatenácti plusovými body ve svém týmu dokonce ovládl statistiku účasti na ledě. „Jsem rád, že už je červen a letní přípravu máme skoro za sebou,“ přiznává talentovaný hokejista.
5.6.Pohodová atmosféra a spousta gólů. Takové bylo fotbalové vystoupení Rebelů v TisuLadislav VáchaLetní přípravu havlíčkobrodských hokejistů okořenilo přátelské fotbalové utkání v Tisu, kde na zeleném pažitu poměřili síly s místní TJ. Překvapení se nakonec nekonalo, protože domácí od začátku jasně ukazovali, že své řemeslo ovládají opravdu dobře. Rebelové sice utrpěli drtivou porážku, ale mnohem důležitější než výsledek bylo to, že si zpestřili nezbytný tréninkový dril, utužili kolektiv a dokonale se odreagovali. Na své si přišli také diváci, ve slunečném počasí jich dorazilo zhruba třicet. Barusovi svěřenci se nakonec trefili dvakrát, když mířili přesně do černého Petr Kuchta a Roman Maliník.
4.6.Rebelové změří na úvod nové sezony síly s Ústeckými LvyRedakceHAVLÍČKŮV BROD – Havlíčkobrodští Rebelové odstartují novou prvoligovou sezonu stejně jako loni v roli hostů. Před rokem cestovali k úvodnímu zápasu na jih Čech do Českých Budějovic, letos se vydají 8. září na sever do Ústí nad Labem.
2.6.Chcete vidět Rebely v akci dříve, než-li na ledě? Vyrazte ve středu do TisuRichard WagnerHavlíčkův Brod/Tis - Fotbal je sport, kterým si hokejisté zpestřují svou letní přípravu. Někteří jej hrají jen v rámci tréninku, jiní jsou dokonce členy některého z okresních týmů. Své umění s "kulatým nesmyslem" vám předvedou Rebelové již tuto středu, kdy se v půl šesté postaví na zelený trávník v Tisu, aby se střetli s místní TJ. Broďáci mají s kopanou velké zkušenosti, několik zápasů sehráli v rámci charitativního odpoledne v Tisu, předtím se střetli například s Dlouhou Vsí nebo s fanoušky. Chcete-li se tedy podívat na současné hráče havlíčkobrodského kádru, přijeďte se do malé obce nedaleko města Karla Havlíčka Borovského podívat.
1.6.„Představujeme posily havlíčkobrodských Rebelů,“ #5: Tři mladí Broďáci a jeden velký návratLadislav VáchaDo startu nového prvoligového ročníku sice zbývá ještě moře času, ale už teď je jisté, že havlíčkobrodští Rebelové do něj vyjedou se značně obměněným kádrem. Přibližně v půlce května jsme se v seriálu „Představujeme posily havlíčkobrodských Rebelů“ podrobně podívali „na zoubek“ prvním třem novým tvářím, které s týmem polykají v rámci letní přípravy tvrdé tréninkové dávky. Tentokrát upřeme svou pozornost na další čtveřici, kterou tvoří obránce David Vala a útočníci Martin Hynek, Branislav Jankovič a Tomáš Ludvík.
 
Aktuálně na webu
Bruslaři hlásí odchody. Kádr opustili útočník Juráň a brankář Holík

Bruslaři hlásí odchody. Kádr opustili útočník Juráň a brankář Holík

(úterý 14.7.) Po odchodu obránce Davida Valy zeštíhlil kádr Bruslařů o další dva hráče. Čtyřiadvacetiletý útočník...

 
Příprava juniorů: Bruslaři vyzvou Tábor, Kobru, Warriors a Chrudim!

Příprava juniorů: Bruslaři vyzvou Tábor, Kobru, Warriors a Chrudim!

(sobota 11.7.) Čas, kdy vyjedou havlíčkobrodští Bruslaři poprvé na led, už se mílovými kroky blíží! Barvy našeho...

 
D. Krejčí: Základ úspěchu? Rozumět si spolu, makat a podporovat se!

D. Krejčí: Základ úspěchu? Rozumět si spolu, makat a podporovat se!

(neděle 5.7.) Vzpomínka na minulou sezonu určitě všem vykouzlí na tváři úsměv od ucha k uchu. Aby také ne!...

 
Bravo! Cachnín byl zvolen nejlepším juniorem skupiny Východ

Bravo! Cachnín byl zvolen nejlepším juniorem skupiny Východ

(sobota 4.7.) Prožil fantastickou sezonu! Richard Cachnín patřil v uplynulé sezoně mezi největší tahouny...

 
 
Klub       A-tým       Zápasy       Mládež       Multimédia       Historie       Partneři       Archiv