13. 12. 2012 | Redakce

Havlíčkobrodské krasobruslařky patří k nejlepším v České republice

Krasobruslařky HC Rebel Havlíčkův Brod jsou zhruba v polovině letošní mistrovské sezony. A na konto už si připsaly celou řadu úspěchů. Eliška Pavlasová, Adéla Vlasáková a Aneta Juhaňáková se pohybují na předních místech žebříčku Českého poháru v kategorii žačky a mladší žačky. „Nejvíce se zatím daří patnáctileté Elišce, která si udržuje čtvrté místo v padesátce nejlepších,“ pochvaluje si trenérka Andrea Vlasáková.

Děvčata se v předchozích měsících zúčastnila závodů v Praze, Mladé Boleslavi, Kopřivnici a Příbrami. A celá řada soutěží je čeká i v novém kalendářním roce. Znovu se v nich bude rozhodovat také o účasti havlíčkobrodských krasobruslařek na republikovém šampionátu.

Nejmladší děvčata závodí v rámci Poháru Českého krasobruslařského svazu pod vedením Jaroslavy Pavlasové. A také jim se daří skvěle. „Sedmiletá Kateřina Kozlíková si dokonce na své konto připsala už tři vítězství v řadě, a to na závodech v Roudnici nad Labem, Mělníku a ve Dvoře Královém,“ prozrazuje Vlasáková.

Podobně je na tom podle ní také Alžběta Pavlasová, která byla dvakrát první a jednou brala bronz v kategorii nejmladší žačky. Na svých prvních letošních závodech v Mělníku se představila i teprve šestiletá Natálie Šantrůčková, která obsadila velmi pěkné 6. místo.

Aktuality

Krásné Vánoce!

Vážení fanoušci, za celé mužstvo i realizační tým A-týmu Bruslařů Vám děkujeme za podporu a přejeme Vám klidné prožití vánočních svátků! Do nového roku pak přejeme hodně štěstí a zdraví!

Zápas 29. kola byl přeložen

Domácí utkání 29. kola s Řisuty se měl původně hrát v neděli 2. ledna. Oba týmy se dohodly na přeložení zápasu na nový termín. Duel se tak odehraje v Kotlině až ve středu 2. února od 18:00.

Vaněček v Zlaté hokejce

Havlíčkobrodský odchovanec Vítek Vaněček uspěl v anketě Zlatá hokejka. V hlasování díky letošním výkonům v brankovišti Washingtonu Capitals získal 136 hlasů a skončil na 10. místě. Gratulujeme ke krásnému úspěchu a přejeme hodně štěstí v dalších sezonách! Čtěte více na serveru hokej.cz.

Změna v příp. zápasech

Přípravné utkání ve Dvoře Králové bylo přesunuto z původního termínu 14. září na 31. srpna, přípravný duel na hřišti Žďáru nad Sázavou byl přesunut z 16. září na nový termín 17. srpna. Důvodem pro změny je dřívější start základní části nové sezony, první kolo je na programu už v sobotu 18. září. Podívejte se na kompletní rozpis přípravných utkání.

Zápas s Řisuty odložen

V sobotu 10. října měl být na programu poslední domácí zápas před minimálně čtrnáctidenní nucenou pauzou z důvodu vládních nařízení. Nakonec se ale nebude hrát ani s Řisuty. Utkání se odkládá z preventivních důvodů, někteří hráči A-mužstva totiž mají příznaky nachlazení. Děkujeme za pochopení.

Informace pro rodiče

Prosíme rodiče, abyste si vyzvedli z kabin své osobní věci. Klubové věci tam prosím nechte, jsou to zejména tréninkové dresy, zápasové dresy a štulpny. Nejprve ale kontaktujte své trenéry a vedoucí a domluvte se s nimi. Do kabin se ode dneška dostanete přes vrátnici od 7:00 do 14:00.

YouTube

Legendy věrné Kotlině

ÚTOČNÍK

Václav
Chytráček

OBRÁNCE

Jan
Suchý

ÚTOČNÍK

Jaroslav
Holík

ÚTOČNÍK

Jiří
Holík

ÚTOČNÍK

Josef
Augusta

OBRÁNCE

Milan
Chalupa

OBRÁNCE

Jaroslav
Benák

OBRÁNCE

Radek
Martínek

ÚTOČNÍK

Josef
Vašíček

OBRÁNCE

Martin
Čech

Hlavní partner

Ostatní partneři