13. 12. 2012 | Redakce

Havlíčkobrodské krasobruslařky patří k nejlepším v České republice

Krasobruslařky HC Rebel Havlíčkův Brod jsou zhruba v polovině letošní mistrovské sezony. A na konto už si připsaly celou řadu úspěchů. Eliška Pavlasová, Adéla Vlasáková a Aneta Juhaňáková se pohybují na předních místech žebříčku Českého poháru v kategorii žačky a mladší žačky. „Nejvíce se zatím daří patnáctileté Elišce, která si udržuje čtvrté místo v padesátce nejlepších,“ pochvaluje si trenérka Andrea Vlasáková.

Děvčata se v předchozích měsících zúčastnila závodů v Praze, Mladé Boleslavi, Kopřivnici a Příbrami. A celá řada soutěží je čeká i v novém kalendářním roce. Znovu se v nich bude rozhodovat také o účasti havlíčkobrodských krasobruslařek na republikovém šampionátu.

Nejmladší děvčata závodí v rámci Poháru Českého krasobruslařského svazu pod vedením Jaroslavy Pavlasové. A také jim se daří skvěle. „Sedmiletá Kateřina Kozlíková si dokonce na své konto připsala už tři vítězství v řadě, a to na závodech v Roudnici nad Labem, Mělníku a ve Dvoře Královém,“ prozrazuje Vlasáková.

Podobně je na tom podle ní také Alžběta Pavlasová, která byla dvakrát první a jednou brala bronz v kategorii nejmladší žačky. Na svých prvních letošních závodech v Mělníku se představila i teprve šestiletá Natálie Šantrůčková, která obsadila velmi pěkné 6. místo.

Aktuality

Přípravná utkání

Na rozpis přípravných zápasů přibyl nový duel. Bruslaři odehrají ve středu 14. září od 18:00 generálku před novou sezonou na ledě pražské Kobry.

Vaněček Ďáblem

Havlíčkobrodský odchovanec Vítek Vaněček v NHL mění dres. Výměnou za volby v draftu ho získala organizace New Jersey Devils. Šestadvacetiletý gólman loni nastoupil ve Washingtonu Capitals, který jej v roce 2014 draftoval z 39. pozice, k 42 zápasům základní části NHL. Zaznamenal v nich 90,8% úspěšnost zákroků a v průměru obdržel jen 2,67 gólu na zápas. Další dva starty si připsal v play off.

Dětský den

A-tým ve spolupráci s naším partnerem Blachotrapez spol. sr.o pořádá 21. května od 9:00 dětský den. Přijďte se se svými dětmi pobavit do Kotliny, vstup je zdarma. Podívejte se na více informací.

Krásné Vánoce!

Vážení fanoušci, za celé mužstvo i realizační tým A-týmu Bruslařů Vám děkujeme za podporu a přejeme Vám klidné prožití vánočních svátků! Do nového roku pak přejeme hodně štěstí a zdraví!

Zápas 29. kola byl přeložen

Domácí utkání 29. kola s Řisuty se měl původně hrát v neděli 2. ledna. Oba týmy se dohodly na přeložení zápasu na nový termín. Duel se tak odehraje v Kotlině až ve středu 2. února od 18:00.

Vaněček v Zlaté hokejce

Havlíčkobrodský odchovanec Vítek Vaněček uspěl v anketě Zlatá hokejka. V hlasování díky letošním výkonům v brankovišti Washingtonu Capitals získal 136 hlasů a skončil na 10. místě. Gratulujeme ke krásnému úspěchu a přejeme hodně štěstí v dalších sezonách! Čtěte více na serveru hokej.cz.

YouTube

Legendy věrné Kotlině

ÚTOČNÍK

Václav
Chytráček

OBRÁNCE

Jan
Suchý

ÚTOČNÍK

Jaroslav
Holík

ÚTOČNÍK

Jiří
Holík

ÚTOČNÍK

Josef
Augusta

OBRÁNCE

Milan
Chalupa

OBRÁNCE

Jaroslav
Benák

OBRÁNCE

Radek
Martínek

ÚTOČNÍK

Josef
Vašíček

OBRÁNCE

Martin
Čech

Generální partner

Hlavní partner

Ostatní partneři