20. 12. 2012 | Ladislav Vácha

Kdo se stane Mládežníkem měsíce za měsíc listopad?

Anketa, v níž tříčlenný mládežnický výbor naší redakce (Ladislav Vácha, Richard Wagner, Luboš Vácha) vybírá za každý kalendářní měsíc nejlepšího hráče z řad havlíčkobrodské hokejové líhně, už pozná v této sezoně svého třetího vítěze. Za měsíc září obdržel památeční diplom mladší dorostenec Jakub Kraučuk, v říjnu nás svými výkony nejvíce zaujal tehdejší hráč staršího dorostu Liridon Dupljaku. Kdo z šestice nominovaných skončí na nejvyšším stupínku tentokrát?

V první fázi ankety vybíráme 6 kandidátů, přičemž každou ze tří nejstarších kategorií mládeže (mladší dorost, starší dorost a juniorka) reprezentují 2 zástupci. Nyní přistoupíme k samotnému hlasování, při němž obodujeme jednotlivé hráče (hokejista na 1. místě získává 6 bodů, na druhém 5 bodů, na třetím 4 body, a tak dále). Ten, kdo získá největší počet hlasů, stane se konečným vítězem, který dostane pamětní diplom a stane se hostem rozhovoru.

Šestice nominovaných mladíků

Jan Brož (B, MDO)

Mladšímu dorostu vyšel listopad skvěle a patnáctiletý gólman na tom měl obrovskou zásluhu. Jeho spoluhráči se mohli na jeho výkony plně spolehnout a byly z toho hned 3 výhry, na nichž se maskovaná opora podílela neuvěřitelnými 122 zákroky (!).

Daniel Kolouch (Ú, MDO)

Šikovný útočník, který v létě oslavil 15. narozeniny, si drží stabilně výtečnou výkonnost. V listopadu si připsal 5 bodů za 4 trefy a jednu asistenci, díky čemuž se sedmnácti body (11+6) kraluje týmové produktivitě a znovu figuruje ve finálové šestce.

Tomáš Ludvík (Ú, SDO)

Kapitán staršího dorostu si v průběhu minulého měsíce počínal jako správný vůdce, ale ani jeho 3 kanadské body za 2 přesné zásahy a 1 gólovou nahrávku trápícímu se týmu body nepřinesly. Šikovnému forvardovi patří v týmové produktivitě 2. místo.

Vítek Vaněček (B, SDO)

Už je to obehraná písnička. Starší dorost se mezi tuzemskou konkurencí trápí, ale on ční nad ostatními. Mladý brankář znovu odvedl skvělou práci, ale k bodovému zisku to nakonec nevedlo. Mládežnický reprezentant je jako jediný nominovaný potřetí.

Tomáš Chlubna (Ú, JUN)

První liga juniorů, v níž nastupují i naši mladíci, je na góly všeobecně hodně bohatá. Často jsou k vidění vysoké výsledky, v nichž mohou útočníci výrazně vyniknout. Své o tom ví i tento osmnáctiletý útočník, který v listopadu stihl 8 kanadských bodů.

David Protivný (Ú, JUN)

Mladší bratr Tomáše Protivného, který hraje za A-mužstvo Rebelů, patří mezi skvělé posily juniorky. V minulém měsíci doslova řádil a stejně jako Tomáš Chlubna si připsal 8 bodů, když mířil do černého hned sedmkrát (!) a zaznamenal i jednu gólovou asistenci.

Vysvětlivky:

B - brankář, Ú - útočník
MDO - mladší dorost, SDO - starší dorost, JUN - juniorka

Aktuality

Přípravná utkání

Na rozpis přípravných zápasů přibyl nový duel. Bruslaři odehrají ve středu 14. září od 18:00 generálku před novou sezonou na ledě pražské Kobry.

Vaněček Ďáblem

Havlíčkobrodský odchovanec Vítek Vaněček v NHL mění dres. Výměnou za volby v draftu ho získala organizace New Jersey Devils. Šestadvacetiletý gólman loni nastoupil ve Washingtonu Capitals, který jej v roce 2014 draftoval z 39. pozice, k 42 zápasům základní části NHL. Zaznamenal v nich 90,8% úspěšnost zákroků a v průměru obdržel jen 2,67 gólu na zápas. Další dva starty si připsal v play off.

Dětský den

A-tým ve spolupráci s naším partnerem Blachotrapez spol. sr.o pořádá 21. května od 9:00 dětský den. Přijďte se se svými dětmi pobavit do Kotliny, vstup je zdarma. Podívejte se na více informací.

Krásné Vánoce!

Vážení fanoušci, za celé mužstvo i realizační tým A-týmu Bruslařů Vám děkujeme za podporu a přejeme Vám klidné prožití vánočních svátků! Do nového roku pak přejeme hodně štěstí a zdraví!

Zápas 29. kola byl přeložen

Domácí utkání 29. kola s Řisuty se měl původně hrát v neděli 2. ledna. Oba týmy se dohodly na přeložení zápasu na nový termín. Duel se tak odehraje v Kotlině až ve středu 2. února od 18:00.

Vaněček v Zlaté hokejce

Havlíčkobrodský odchovanec Vítek Vaněček uspěl v anketě Zlatá hokejka. V hlasování díky letošním výkonům v brankovišti Washingtonu Capitals získal 136 hlasů a skončil na 10. místě. Gratulujeme ke krásnému úspěchu a přejeme hodně štěstí v dalších sezonách! Čtěte více na serveru hokej.cz.

YouTube

Legendy věrné Kotlině

ÚTOČNÍK

Václav
Chytráček

OBRÁNCE

Jan
Suchý

ÚTOČNÍK

Jaroslav
Holík

ÚTOČNÍK

Jiří
Holík

ÚTOČNÍK

Josef
Augusta

OBRÁNCE

Milan
Chalupa

OBRÁNCE

Jaroslav
Benák

OBRÁNCE

Radek
Martínek

ÚTOČNÍK

Josef
Vašíček

OBRÁNCE

Martin
Čech

Generální partner

Hlavní partner

Ostatní partneři