14. 7. 2015 | Redakce

Havlíčkův Brod zná program přípravy, odehraje hned pět derby Vysočiny!

Havlíčkobrodský A-tým už ví, proti jakým soupeřům bude ladit formu na ostrý začátek nového druholigového ročníku. Celkem odehraje deset přípravných utkání, v nichž poměří své síly jen s druholigovými soupeři. Soubor z Kotliny se představí čtyřikrát doma a šestkrát venku, přičemž narazí na šest různých týmů - Moravské Budějovice, Písek, Pelhřimov, Kolín, Žďár nad Sázavou a Tábor. Fanoušci se mohou těšit i na prestižní derby, na programu jich najdeme hned pět! První přátelský duel se uskuteční v úterý 11. srpna, kdy se havlíčkobrodská družina střetne na třebíčském ledě s Moravskými Budějovicemi. Generálka na první mistrovský zápas ji čeká 8. září v 18:00 na kluzišti Tábora. (Foto: Veronika Marková, hokejzr.cz)

Přátelské zápasy Havlíčkova Brodu

1. přátelský zápas, úterý 11. srpna od 18:00 (hřiště Třebíč)

HC Moravské Budějovice 2005 – BK Havlíčkův Brod

2. přátelský zápas, sobota 15. srpna od 17:00

BK Havlíčkův Brod – IHC Písek

3. přátelský zápas, úterý 18. srpna*

HC Lední Medvědi Pelhřimov – BK Havlíčkův Brod

4. přátelský zápas, sobota 22. srpna od 17:00

SC Kolín – BK Havlíčkův Brod

5. přátelský zápas, úterý 25. srpna od 18:00

BK Havlíčkův Brod – HC Lední Medvědi Pelhřimov

6. přátelský zápas, čtvrtek 27. srpna*

IHC Písek – BK Havlíčkův Brod

7. přátelský zápas, sobota 29. srpna od 17:00

BK Havlíčkův Brod – SC Kolín

8. přátelský zápas, úterý 1. září*

SKLH Žďár nad Sázavou – BK Havlíčkův Brod

9. přátelský zápas, čtvrtek 3. září*

BK Havlíčkův Brod – HC Moravské Budějovice 2005

10. přátelský zápas, úterý 8. září od 18:00

HC Tábor – BK Havlíčkův Brod


Poznámka:
* - chybějící časy budou ještě doplněny

Aktuality

Krásné Vánoce!

Vážení fanoušci, za celé mužstvo i realizační tým A-týmu Bruslařů Vám děkujeme za podporu a přejeme Vám klidné prožití vánočních svátků! Do nového roku pak přejeme hodně štěstí a zdraví!

Zápas 29. kola byl přeložen

Domácí utkání 29. kola s Řisuty se měl původně hrát v neděli 2. ledna. Oba týmy se dohodly na přeložení zápasu na nový termín. Duel se tak odehraje v Kotlině až ve středu 2. února od 18:00.

Vaněček v Zlaté hokejce

Havlíčkobrodský odchovanec Vítek Vaněček uspěl v anketě Zlatá hokejka. V hlasování díky letošním výkonům v brankovišti Washingtonu Capitals získal 136 hlasů a skončil na 10. místě. Gratulujeme ke krásnému úspěchu a přejeme hodně štěstí v dalších sezonách! Čtěte více na serveru hokej.cz.

Změna v příp. zápasech

Přípravné utkání ve Dvoře Králové bylo přesunuto z původního termínu 14. září na 31. srpna, přípravný duel na hřišti Žďáru nad Sázavou byl přesunut z 16. září na nový termín 17. srpna. Důvodem pro změny je dřívější start základní části nové sezony, první kolo je na programu už v sobotu 18. září. Podívejte se na kompletní rozpis přípravných utkání.

Zápas s Řisuty odložen

V sobotu 10. října měl být na programu poslední domácí zápas před minimálně čtrnáctidenní nucenou pauzou z důvodu vládních nařízení. Nakonec se ale nebude hrát ani s Řisuty. Utkání se odkládá z preventivních důvodů, někteří hráči A-mužstva totiž mají příznaky nachlazení. Děkujeme za pochopení.

Informace pro rodiče

Prosíme rodiče, abyste si vyzvedli z kabin své osobní věci. Klubové věci tam prosím nechte, jsou to zejména tréninkové dresy, zápasové dresy a štulpny. Nejprve ale kontaktujte své trenéry a vedoucí a domluvte se s nimi. Do kabin se ode dneška dostanete přes vrátnici od 7:00 do 14:00.

YouTube

Legendy věrné Kotlině

ÚTOČNÍK

Václav
Chytráček

OBRÁNCE

Jan
Suchý

ÚTOČNÍK

Jaroslav
Holík

ÚTOČNÍK

Jiří
Holík

ÚTOČNÍK

Josef
Augusta

OBRÁNCE

Milan
Chalupa

OBRÁNCE

Jaroslav
Benák

OBRÁNCE

Radek
Martínek

ÚTOČNÍK

Josef
Vašíček

OBRÁNCE

Martin
Čech

Hlavní partner

Ostatní partneři