18. 7. 2015 | Redakce

V Kotlině už je zase led! První trénink čeká starší dorost

„Suchá“ část letní přípravy, kterou většina hokejistů nemá ráda, už za sebou definitivně zabouchla dveře. Havlíčkův Brod teď čeká tvrdá dřina na ledě, kde bude při trénincích a domluvených přátelských zápasech ladit herní formu na ostrý začátek nového soutěžního ročníku. Na zimním stadionu v Kotlině už je zase led, a tak už prvním tréninkům nestojí vůbec nic v cestě!

ROZPIS LEDU

Jako první vyjedou po letní přestávce zpět na ledovou plochu starší dorostenci, kteří se sejdou v pátek před patnáctou hodinou. Hned po nich poprvé projedou své brusle i hokejisté německého klubu Krefeld EV 1981, jehož mládežnický tým odehrál minulý rok v srpnu na ledě Kotliny přátelský zápas s Křídly Sovětů Moskva. Nyní naši západní sousedé absolvují v Havlíčkově Brodě soustředění, na ledě je můžete vidět trénovat přesně týden, až do pátku 31. července.

Jako první vyjedou na led starší dorostenci pod vedením trenérského dua Adam - Benc.

V sobotu večer se představí poprvé v akci také mladší dorost, který stejně jako starší kategorii čeká náročná šichta v extralize. Od pondělí 27. července si vyzkouší led také krasobruslařky, juniorka má první trénink na ledě v sobotu 1. srpna dopoledne. A v pátek 31. července budou od 18:45 brázdit hrací plochu i hokejisté druholigového A-mužstva!

V průběhu příštího týdne se můžete těšit na fotografie ledové plochy a samozřejmostí jsou také fotogalerie z prvních tréninků našich týmů.

Aktuality

Krásné Vánoce!

Vážení fanoušci, za celé mužstvo i realizační tým A-týmu Bruslařů Vám děkujeme za podporu a přejeme Vám klidné prožití vánočních svátků! Do nového roku pak přejeme hodně štěstí a zdraví!

Zápas 29. kola byl přeložen

Domácí utkání 29. kola s Řisuty se měl původně hrát v neděli 2. ledna. Oba týmy se dohodly na přeložení zápasu na nový termín. Duel se tak odehraje v Kotlině až ve středu 2. února od 18:00.

Vaněček v Zlaté hokejce

Havlíčkobrodský odchovanec Vítek Vaněček uspěl v anketě Zlatá hokejka. V hlasování díky letošním výkonům v brankovišti Washingtonu Capitals získal 136 hlasů a skončil na 10. místě. Gratulujeme ke krásnému úspěchu a přejeme hodně štěstí v dalších sezonách! Čtěte více na serveru hokej.cz.

Změna v příp. zápasech

Přípravné utkání ve Dvoře Králové bylo přesunuto z původního termínu 14. září na 31. srpna, přípravný duel na hřišti Žďáru nad Sázavou byl přesunut z 16. září na nový termín 17. srpna. Důvodem pro změny je dřívější start základní části nové sezony, první kolo je na programu už v sobotu 18. září. Podívejte se na kompletní rozpis přípravných utkání.

Zápas s Řisuty odložen

V sobotu 10. října měl být na programu poslední domácí zápas před minimálně čtrnáctidenní nucenou pauzou z důvodu vládních nařízení. Nakonec se ale nebude hrát ani s Řisuty. Utkání se odkládá z preventivních důvodů, někteří hráči A-mužstva totiž mají příznaky nachlazení. Děkujeme za pochopení.

Informace pro rodiče

Prosíme rodiče, abyste si vyzvedli z kabin své osobní věci. Klubové věci tam prosím nechte, jsou to zejména tréninkové dresy, zápasové dresy a štulpny. Nejprve ale kontaktujte své trenéry a vedoucí a domluvte se s nimi. Do kabin se ode dneška dostanete přes vrátnici od 7:00 do 14:00.

YouTube

Legendy věrné Kotlině

ÚTOČNÍK

Václav
Chytráček

OBRÁNCE

Jan
Suchý

ÚTOČNÍK

Jaroslav
Holík

ÚTOČNÍK

Jiří
Holík

ÚTOČNÍK

Josef
Augusta

OBRÁNCE

Milan
Chalupa

OBRÁNCE

Jaroslav
Benák

OBRÁNCE

Radek
Martínek

ÚTOČNÍK

Josef
Vašíček

OBRÁNCE

Martin
Čech

Hlavní partner

Ostatní partneři