BK Havl. Brod - Tečku za hokejovým víkendem udělá mladší dorost, který se střetne s Pardubicemi
Tečku za hokejovým víkendem udělá mladší dorost, který se střetne s Pardubicemi

Tečku za hokejovým víkendem udělá mladší dorost, který se střetne s Pardubicemi

22.01.2011 | Ladislav Vácha

Mladší dorostenci vyzvou Pardubice

Další hokejový týden se chýlí ke svému konci a jak je již zvykem, definitivně ho uzavřou mladší dorostenci, jimž se postaví do cesty vrstevníci v barvách pardubického Eatonu. Naši bojovní mladíci s nimi zkříží hole v neděli dopoledne, přičemž úvodní buly je plánováno na 10:30. Přijďte naše mladé Rebely podpořit, budou to proti houževnatému soupeři určitě potřebovat.

 

Mladší dorostenci:

HC Rebel Havlíčkův Brod – HC Eaton Pardubice

Začátek: neděle 23. ledna v 10:30

Havlíčkobrodští mladíci zítra před obědem otevřou další díl extraligového seriálu, když doma hostí Pardubice. Podívejme se na jejich formu a výsledky z poslední doby. Mladí rebelové pravidelně střídají vydařené zápasy s těmi horšími, přičemž je zatím nepotkala žádná výraznější krize, během níž by museli nedobrovolně podstoupit nepříjemný bodový půst. Naopak si pravidelně připisují cenné body do vyrovnané tabulky, v níž obývají klidný střed. Při svém minulém vystoupení si v Kotlině hodně překvapivě vyšlápli na průběžného lídra, Kometu Brno, když po bojovném a obětavém výkonu na hraně svých možností zvítězili 4:2.

Podívejme se na opačnou stranu barikády, na tábor mladých Východočechů. Ti si v dosavadním průběhu soutěže počínají rovněž značně nevyrovnaně, přičemž jejich výkony je pasují do rola mužstva dvou různých tváří. Hokejisté z města perníku totiž museli skousnout krutou sérii šesti porážek v řadě, z nichž nevydolovali ani bod. Tuto krizi zlomili těsným triumfem 3:2 ve východočeském derby na kluzišti Hradce Králové a tímto úspěchem se nakopli ke šňůře výher, při níž zažili vítěznou radost pětkrát po sobě. Naposledy se představili v domácím prostředí proti Bílým Tygrům z Liberce, jimž podlehli 4:7.

Přejděme k výchozí pozici obou nedělních soupeřů, na níž nahlédneme prostřednictvím postavení ve startovním poli mezi nabitou extraligovou konkurencí. Havlíčkův brod má na svém účtu 35 bodů, což mu zajišťuje průběžnou 5. příčku tabulky. Pardubice číhají v závěsu na 6. pozici, z níž při zisku 29 bodů ztrácejí na mladé Rebely 6 bodů. A jak dopadla vzájemná střetnutí mezi havlíčkobrodskými mladíky a jejich vrstevníky z východu Čech?

Obě klání vyzněla ve prospěch bojovníků z Kotliny, kteří na svém ledě nejdříve udolali svého soka 2:1 a při odvetě na pardubickém ledě se radovali z přesvědčivého triumfu 7:2. Držme našim hochům palce, aby navázali na senzační vítězství proti brněnské Kometě a také v tomto domácím vystoupení uspěli. Utkání pro vás budeme přenášet prostřednictvím klasického on-line přenosy, který můžete sledovat na portálu onlajny.cz.

Poslední sestava Rebelů:

Novák (Vaněček) - Žuček, Vala, Krajcigr "A", Lobo - Vosyka, Ludvík "A", Hlídek, Zohorna, Beránek "C", Osmík, Málek, Mašek, Dundáček.

 
Aktuálně na webu
Dnešní utkání proti David Servisu se kvůli sněhové kalamitě odkládá

Dnešní utkání proti David Servisu se kvůli sněhové kalamitě odkládá

(středa 12.12.) FANOUŠCI, POZOR! Dnešní zápas v Českých Budějovicích se kvůli špatné dopravní situaci neodehraje....

 
V Kotlině se rozezněla Vánoční Rolnička 2018

V Kotlině se rozezněla Vánoční Rolnička 2018

(úterý 11.12.) Zimní stadion v Kotlině hostil druhý adventní víkend druhý ročník krasobruslařské soutěže Vánoční...

 
Bruslaři míří na jih Čech, kde se utkají s David Servisem!

Bruslaři míří na jih Čech, kde se utkají s David Servisem!

(úterý 11.12.) Havlíčkobrodští hokejisté opět míří na venkovní utkání, tentokrát budou ve středu 12. prosince...

 
Michal Beneš: Všichni pevně věříme, že postoupíme do play off!

Michal Beneš: Všichni pevně věříme, že postoupíme do play off!

(pondělí 10.12.) Do nadstavbové části vstoupili znamenitě, když v domácím prostředí rozstříleli poslední Žďár nad...

 
 
Klub       A-tým       Zápasy       Mládež       Multimédia       Historie       Partneři       Archiv