9. 2. 2016 | Ladislav Vácha

Na Kladně to byl parádní zápas, pochvaluje si Vojtěch Veverka

Starší dorostenci hrají v neuvěřitelné formě. Vyhráli sedmkrát za sebou a vytěžili maximální možný počet jednadvaceti bodů! Naposledy přetlačili ve velmi důležité bitvě Kladno, když na jeho ledě zvítězili po nervy drásajícím průběhu těsně 4:3, a dál si tak udrželi slibnou šanci na účast v prestižním play-off! Parádní výkon podal Vojtěch Veverka, který dva góly sám dal a jeden připravil. „Doufám, že se nám podaří vyhrát i další zápasy a navážeme na naši vítěznou sérii,“ přeje si šikovný útočník.

Vojto, jak bys zhodnotil vítězný zápas na ledě Kladna?
Byla to paráda. V první třetina na to oba týmy vlétly, hra měla vysoké tempo. Ve druhé to bylo trochu pomalejší a ve třetí už to bylo kdo s koho. Bylo to vyrovnané.

Kolik sil tahle výhra stála? Hrálo se hodně „na krev“.
Zápas s Kladnem jsme potřebovali za každou cenu vyhrát. Všichni jsme šli do toho úplně naplno, bylo to hodně důležité.

Povedlo se ti vstřelit dva góly. Jak jsi obě situace viděl? Vypadalo to, že před tvou druhou trefou odvedl skvělou práci Dan Králíček.
Při prvním gólu jsem projel po pravé straně, zkusil jsem to a vyšlo to. Při tom druhém na mě letěla taková žabička, jenom jsem do toho plácnul a naštěstí to tam spadlo. (směje se)

Kapitán David Michálek je pro tým nepochybně stěžejním hráčem. Na Kladně si poranil tříslo, ale během vaší krátké přestávky by se měl dát dohromady. Nabízí se tak otázka, jak moc by byla na ledě jeho případná absence znát?
Určitě by to byl velký problém a bylo by to hodně znát. V prvním útoku by chybělo levé křídlo a bylo by těžké ho nahradit.

Teď máte volno. Pokud se nepletu, při tom náročném programu ho určitě rádi uvítáte...
Jasně. Je to paráda, protože to teď bylo hodně náročné. I když budou tréninky, týden volna se určitě hodí.

V příštích dvou kolech jedeme na led Havířova a Vsetína. Oba soupeře jsme doma porazili, co od nich čekat tentokrát?
Doufáme, že se nám podaří je znovu porazit a navážeme na naši vítěznou sérii.

Dá se čekat, že ve Vsetíně to bude po prvním utkání, v němž jsme dali těsný gól a bylo to vyhrocené, hodně těžké...
Myslím si, že to tam bude taky hodně vyhrocené. Chtějí nám to vrátit, určitě si nás budou chtít vychutnat.

SOUVISEJÍCÍ

Aktuality

Krásné Vánoce!

Vážení fanoušci, za celé mužstvo i realizační tým A-týmu Bruslařů Vám děkujeme za podporu a přejeme Vám klidné prožití vánočních svátků! Do nového roku pak přejeme hodně štěstí a zdraví!

Zápas 29. kola byl přeložen

Domácí utkání 29. kola s Řisuty se měl původně hrát v neděli 2. ledna. Oba týmy se dohodly na přeložení zápasu na nový termín. Duel se tak odehraje v Kotlině až ve středu 2. února od 18:00.

Vaněček v Zlaté hokejce

Havlíčkobrodský odchovanec Vítek Vaněček uspěl v anketě Zlatá hokejka. V hlasování díky letošním výkonům v brankovišti Washingtonu Capitals získal 136 hlasů a skončil na 10. místě. Gratulujeme ke krásnému úspěchu a přejeme hodně štěstí v dalších sezonách! Čtěte více na serveru hokej.cz.

Změna v příp. zápasech

Přípravné utkání ve Dvoře Králové bylo přesunuto z původního termínu 14. září na 31. srpna, přípravný duel na hřišti Žďáru nad Sázavou byl přesunut z 16. září na nový termín 17. srpna. Důvodem pro změny je dřívější start základní části nové sezony, první kolo je na programu už v sobotu 18. září. Podívejte se na kompletní rozpis přípravných utkání.

Zápas s Řisuty odložen

V sobotu 10. října měl být na programu poslední domácí zápas před minimálně čtrnáctidenní nucenou pauzou z důvodu vládních nařízení. Nakonec se ale nebude hrát ani s Řisuty. Utkání se odkládá z preventivních důvodů, někteří hráči A-mužstva totiž mají příznaky nachlazení. Děkujeme za pochopení.

Informace pro rodiče

Prosíme rodiče, abyste si vyzvedli z kabin své osobní věci. Klubové věci tam prosím nechte, jsou to zejména tréninkové dresy, zápasové dresy a štulpny. Nejprve ale kontaktujte své trenéry a vedoucí a domluvte se s nimi. Do kabin se ode dneška dostanete přes vrátnici od 7:00 do 14:00.

YouTube

Legendy věrné Kotlině

ÚTOČNÍK

Václav
Chytráček

OBRÁNCE

Jan
Suchý

ÚTOČNÍK

Jaroslav
Holík

ÚTOČNÍK

Jiří
Holík

ÚTOČNÍK

Josef
Augusta

OBRÁNCE

Milan
Chalupa

OBRÁNCE

Jaroslav
Benák

OBRÁNCE

Radek
Martínek

ÚTOČNÍK

Josef
Vašíček

OBRÁNCE

Martin
Čech

Hlavní partner

Ostatní partneři