31. 7. 2019 | Ladislav Vácha

Dorost začne přípravu na ledě Techniky! Čeká ho i turnaj v Jihlavě

Dorostenci už pečlivě mobilizují své síly na nový extraligový ročník! V sobotu 3. srpna zahájí herní část letní přípravy na ledě Techniky Brno, s níž se střetnou i v základní části nového soutěžního ročníku. Ve čtvrtek 7. srpna se představí poprvé v domácím prostředí, kde vyzvou v 15:00 Tábor. Svěřenci trenérů Václava Adama a Tomáše Harta se také zúčastní dvoudenního turnaje v Jihlavě. V generálce na mistrovské boje uzavřou přípravu poslední srpnový den, doma v odvetě zkříží hole s brněnskou Technikou. Sezonu odstartují ve čtvrtek 12. září domácí bitvou s pražskou Slavií.

Rozpis přípravných zápasů dorostu

DatumDenSoupeřČas
3.8.2019 sobota VSK Technika Brno – BK Havlíčkův Brod 10:00
7.8.2019 středa BK Havlíčkův Brod – HC Tábor 15:00
13.8.2019 úterý BK Havlíčkův Brod – HC Kobra Praha
17.8.2019 sobota Turnaj v Jihlavě
18.8.2019 neděle Turnaj v Jihlavě
22.8.2019 čtvrtek HC Tábor – BK Havlíčkův Brod 14:30
30.8.2019 pátek BK Havlíčkův Brod – HC Dukla Jihlava
31.8.2019 sobota BK Havlíčkův Brod – VSK Technika Brno

Aktuality

Krásné Vánoce!

Vážení fanoušci, za celé mužstvo i realizační tým A-týmu Bruslařů Vám děkujeme za podporu a přejeme Vám klidné prožití vánočních svátků! Do nového roku pak přejeme hodně štěstí a zdraví!

Zápas 29. kola byl přeložen

Domácí utkání 29. kola s Řisuty se měl původně hrát v neděli 2. ledna. Oba týmy se dohodly na přeložení zápasu na nový termín. Duel se tak odehraje v Kotlině až ve středu 2. února od 18:00.

Vaněček v Zlaté hokejce

Havlíčkobrodský odchovanec Vítek Vaněček uspěl v anketě Zlatá hokejka. V hlasování díky letošním výkonům v brankovišti Washingtonu Capitals získal 136 hlasů a skončil na 10. místě. Gratulujeme ke krásnému úspěchu a přejeme hodně štěstí v dalších sezonách! Čtěte více na serveru hokej.cz.

Změna v příp. zápasech

Přípravné utkání ve Dvoře Králové bylo přesunuto z původního termínu 14. září na 31. srpna, přípravný duel na hřišti Žďáru nad Sázavou byl přesunut z 16. září na nový termín 17. srpna. Důvodem pro změny je dřívější start základní části nové sezony, první kolo je na programu už v sobotu 18. září. Podívejte se na kompletní rozpis přípravných utkání.

Zápas s Řisuty odložen

V sobotu 10. října měl být na programu poslední domácí zápas před minimálně čtrnáctidenní nucenou pauzou z důvodu vládních nařízení. Nakonec se ale nebude hrát ani s Řisuty. Utkání se odkládá z preventivních důvodů, někteří hráči A-mužstva totiž mají příznaky nachlazení. Děkujeme za pochopení.

Informace pro rodiče

Prosíme rodiče, abyste si vyzvedli z kabin své osobní věci. Klubové věci tam prosím nechte, jsou to zejména tréninkové dresy, zápasové dresy a štulpny. Nejprve ale kontaktujte své trenéry a vedoucí a domluvte se s nimi. Do kabin se ode dneška dostanete přes vrátnici od 7:00 do 14:00.

YouTube

Legendy věrné Kotlině

ÚTOČNÍK

Václav
Chytráček

OBRÁNCE

Jan
Suchý

ÚTOČNÍK

Jaroslav
Holík

ÚTOČNÍK

Jiří
Holík

ÚTOČNÍK

Josef
Augusta

OBRÁNCE

Milan
Chalupa

OBRÁNCE

Jaroslav
Benák

OBRÁNCE

Radek
Martínek

ÚTOČNÍK

Josef
Vašíček

OBRÁNCE

Martin
Čech

Hlavní partner

Ostatní partneři