10. 1. 2024 | Klub

A-tým hlásí změny v kádru! Dvořák se vrátil do Tábora, Vala vypomůže prvoligovým Orlům a Křehlíka čeká operace

V hráčském kádru A-mužstva Havlíčkova Brodu došlo ke změnám. V sestavě Bruslařů už se do konce této sezony s jistotou neobjeví brankář Tadeáš Dvořák, jenž se vrátil do Tábora, a útočník Tomáš Křehlík, kterého čeká plánovaná operace. V prvoligovém Znojmě bude působit obránce David Vala, který ještě může v případě nedostatečného herního vytížení u Orlů obléknout i havlíčkobrodský dres. Klub všem třem hráčům děkuje za výkony v této sezoně!

Tadeáš Dvořák poprvé nastoupil za Havlíčkův Brod 22. listopadu na ledě Vyškova a za Bruslaře odchytal čtyři zápasy. „Tadeáš Dvořák k nám měl vyřízené hostování do konce ledna v případě jakéhokoli problému s brankáři. Domluva byla taková, že nám vypomůže v období, kdy byl zraněný Čenda Novák a Filip Maláč byl nemocný. Jelikož máme spolupráci s Duklou Jihlava, tak po uzdravení Filipa jsme ho hned využili, protože tu podává vynikající výkony. Během toho se uzdravil i Čenda Novák, tudíž jsme situaci kolem Tadeáše komunikovali jak s ním, tak i s Táborem, který měl možnost Tadeáše poslat do Písku, kde by chytal pravidelně. Po vzájemné dohodě si ho Tábor stáhl zpět a poslal ho právě do Písku. Tadeášovi a Táboru moc děkujeme, že nám v těžké situaci s brankáři pomohl, a jsme rádi, že veškerá domluva a jednání byly na profesionální úrovni,“ uvádí k odchodu osmadvacetiletého gólmana manažer A-týmu Bruslařů Lukáš Endál.

David Vala odehrál v probíhající soutěžním ročníku za Bruslaře 14 zápasů s bilancí 2+7. „David Vala po konci v jihlavské Dukle chtěl dále pokračovat v Chance lize a domluvil se Znojmem. Pokud nebude dostatečně vytížený ve Znojmě, může znovu nastoupit za nás. V případě, že odehraje více než 26 zápasů v Chance lize, už ale nebudeme moct jeho služeb využít. David má za nás odehraný dostatečný počet zápasů, aby mohl popřípadě hrát play off. Samozřejmě to platí jen tehdy, pokud nenastoupí do více než šestadvaceti zápasů v Chance lize,“ upřesňuje Lukáš Endál.

Tomáš Křehlík má v této sezoně na kontě 23 startů, v nichž si připsal 13 bodů za 5 přesných tref a 8 asistencí. „Tomáš Křehlík už do konce sezóny hrát nebude z důvodu plánované operace v dolní části těla, kterou podstoupí 17. ledna. Jeho další působení v našem klubu budeme řešit po operaci,“ objasňuje důvod absence třiadvacetiletého křídelníka Endál.

Aktuality

Mistři na náměstí

Ondřej Beránek přiveze pohár mistrů světa do Brodu. Přivítejte ho ve čtvrtek 20. června na Havlíčkově náměstí. Přečtěte si celý článek.

Napsali o nás

Čtvrtek 9. května | Komentátor Novák: Byl to zážitek! Hüblovi jsem záviděl. Brod? Chci úspěch, píše se na serveru hokej.cz. Přečtěte si celý článek.

Napsali o nás

Sobota 27. dubna | Hokejový Mourinho zpátky na scéně! Opět povede Havlíčkův Brod, píše se na serveru hokej.cz. Přečtěte si celý článek.

Stará garda na ledě Kotliny

V sobotu 23. března se v Kotlině od 17:00 odehraje exhibiční utkání bývalých hráčů a trenérů havlíčkobrodského hokeje. Těšit se můžete na spoustu osobností, které odvedly spoustu skvělé práce pro náš klub. Přijďte se podívat, vstupné je dobrovolné. Zobrazit více informací.

Vstupenky v prodeji

Zvýhodněný online předprodej vstupenek na osmifinále s Opavou, které se v Kotlině odehraje ve čtvrtek 14. března od 18:00, byl právě zahájen.

Napsali o nás

Úterý 27. února | Odchovanci a extraligoví šampioni. Tohle jsou tahouni Havlíčkova Brodu, píše se na serveru hokej.cz. Přečtěte si celý článek.

YouTube

Legendy věrné Kotlině

ÚTOČNÍK

Václav
Chytráček

OBRÁNCE

Jan
Suchý

ÚTOČNÍK

Jaroslav
Holík

ÚTOČNÍK

Jiří
Holík

ÚTOČNÍK

Josef
Augusta

OBRÁNCE

Milan
Chalupa

OBRÁNCE

Jaroslav
Benák

OBRÁNCE

Radek
Martínek

ÚTOČNÍK

Josef
Vašíček

OBRÁNCE

Martin
Čech

Generální partneři

Partneři klubu